Álláshirdetés - Az Alon Press munkatársat keres

2014.10.06. 14:40

A média területén már több mint tíz éve működő kommunikációs és médiacég felvételt hirdet.

A média területén már több mint tíz éve működő kommunikációs és médiacég felvételt hirdet az alábbi munkakörben:

Értékesítési vezető

Feladatok:

  • közvetlen kapcsolattartás az ügyfeleinkkel
  • új ügyfelek felkutatása
  • az értékesítési folyamat megtervezése, koordinálása
  • kampányok koordinálása

Elvárások:

  • minimum középfokú végzettség
  • motivált személyiség, magas ambíciók
  • együttműködő készség, de adott esetben egyéni munkavégzésre is képes legyen
  • problémamegoldó képesség
  • kreativitás
  • csapatjáték
  • szorgalom
  • empátia
  • dinamikus, aktív és határozott személyiség
  • törekvés a folyamatos tanulásra

Előnyt jelent:

  • értékesítési tapasztalat
  • tapasztalat az internetes média területéről
  • mobilitás

Amit kínálunk:

  • fiatalos és dinamikus csapat
  • versenyképes juttatás: havi bejelentett fix + jutalék
  • kulturált munkakörnyezet
  • folyamatos, egyénre szabott oktatás

Munkavégzés helye:
Szombathely

A meghirdetett munkakörre jelentkezni lehet az info@alonmedia.hu címen önéletrajz megküldésével. Telefonon a 06 20 9671 833 telefonszámon lehet érdeklődni 2014. október 20-ig.