Hirdetés

Diákolimpikonokat jutalmazott a szombathelyi önkormányzat

Képgalériával

alon

2016.11.25

A szombathelyi önkormányzat idén is megjutalmazta azokat a diákolimpikonokat, akik a 2015/2016-os tanévben 1-3. helyezést értek el sportágukban az MDSZ által rendezett Országos diákolimpia döntőjében, valamint a szakszövetségi versenyek diákolimpiai bajnokait.

Hirdetés

Diákolimpiai 1-3. helyezettek a 2015/2016. tanévben (MDSZ által rendezett versenyek)

1. helyezettek

Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium – atlétika – fiú V-VI. korcsoport 400 m síkfutás 

  • Boda Boldizsár

 

Zrínyi Ilona Általános Iskola - atlétika – IV. korcsoport leány - 4x100m váltófutás

  • Bognár Réka
  • Farkas Vanessza
  • Nagy Laura
  • Szombath Klaudia

 

Zrínyi Ilona Általános Iskola - atlétika – leány III. korcsoport – kislabda hajítás

  • Farkas Nerina

 

SZMSZC Gépipari és Informatikai Szakgimnáziuma – atlétika – fiú VI. korcsoport súlylökés, diszkoszvetés

  • Halász Bence

 

SZSZSZC Kereskedelmi és Vendéglátó Szakképző Iskolája és Kollégiuma – atlétika – mezei futás leány VI. korcsoport

  • Molnár Zita

 

Szombathelyi Nagy Lajos Gimnázium – torna – V-VI. korcsoport leány „B” kategória csapatverseny

  • Dévai Boglárka + egyéni összetettben, talajon, ugrásban 2.
  • Székely Dóra + felemáskorlát, gerenda 2.
  • Nardai Borbála
  • Papp Katalin
  • Tóth Boglárka

 

2. helyezettek

Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium – atlétika – fiú III. korcsoport távolugrás

  • Ruzsin Alexander

 

Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium – atlétika – fiú IV. korcsoport 4x100m

  • Kámán Gergő
  • Németh Máté
  • Szabó Bence
  • Varga Gergő

 

Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium – kosárlabda – fiú IV. korcsoport

  • Földes Zalán
  • Gajdán Gergő
  • Gyöngyössy Ádám
  • Hamar József István
  • Kenéz Csaba
  • Kiss Benedek
  • Kiss Mátyás
  • Nagy Bernát
  • Rédei Péter
  • Szabó Bence
  • Tóth Barnabás
  • Varga Árpád

 

Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium – torna – leány V-VI. korcsoport

  • Simon Viktória
  • Hegyi Júlia
  • Jagodich Mira
  • Varga Zsófia
  • Herczku Boglárka
  • Roznár Katalin

 

Szombathelyi Zrínyi Ilona Általános Iskola - torna „A” kat. – leány I. korcsoport összetett csapatverseny

  • Nagy Zora
  • Vöcsei Adél Zsófia
  • Borbás Maja
  • Maráczi Fruzsina

 

Szombathelyi Zrínyi Ilona Általános Iskola - torna „A” kat. – leány II. korcsoport – 

  • Rosta Hanna
  • Horváth Kata
  • Csabina Kira
  • Horváth Emma

 

Szombathelyi Zrínyi Ilona Általános Iskola - torna „A” kat. – leány IV. korcsoport –

  • Horváth Dalma
  • Osbáth Flóra
  • Joó Luca Virág
  • Tömböl Boglárka

 

SZMSZC Gépipari és Informatikai Szakgimnáziuma – amatőr kosárlabda - fiú VI. korcsoport 

  • Berta Dániel
  • Dávid Nataniel
  • Fábián Pál
  • Hegedűs Martin
  • Horváth Adrián
  • Horváth Dániel
  • Manhertz Dániel
  • Nagy Richárd
  • Novák Martin
  • Szalai Balázs
  • Vadász Zoltán
  • Varga Gábor

 

Szombathelyi Nagy Lajos Gimnázium – atlétika – V. korcsoport leány 100m gátfutás

  • Varga Eszter

 

Szombathelyi Nagy Lajos Gimnázium – atlétika – VI. korcsoport fiú diszkoszvetés

  • Rába Dániel

 

3. helyezettek

Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium – torna – leány III-IV. korcsoport

  • Komp Karina

 

Váci Mihály Általános Iskola – teremlabdarúgás –IV. korcsoport

  • Bognár Adrián
  • Bokor Bence
  • Edelényi Bálint
  • Illés Bence
  • Nagy Kevin
  • Nyíri Vince Tóbiás
  • Standi Róbert
  • Szalai Szabolcs
  • Tóth-Gábor Kristóf

 

Szombathelyi Zrínyi Ilona Általános Iskola - torna „B” kat. – leány I. korcsoport

  • Rajnai Rewgina
  • Barcsánics Viola
  • Molnár Georgina
  • Ádám Dorottya
  • Proksza Zsófia

 

Herman Ottó Környezetvédelmi és Mezőgazdasági Szakképző Iskola és Kollégium – teremlabdarúgás

  • Tóth Máté
  • Héra Csanád
  • Mészáros Dominik
  • Molnár Márk
  • Bolla Gergő
  • Molnár Tamás
  • Kócsa Tamás
  • Soós Bence
  • Derdák Szilveszter

 

Szombathelyi Nagy Lajos Gimnázium – atlétika – V-VI. korcsoport leány 4x100m

  • Bede Petra
  • Csóka Eszter
  • Varga Eszter
  • Varga Nikolett

 

Szombathelyi Nagy Lajos Gimnázium – atlétika – VI. korcsoport leány diszkoszvetés

  • Varga Barbara

 

Szombathelyi Nagy Lajos Gimnázium – atlétika – fiú. korcsoport diszkoszvetés

  • Varga Donát

 

A szakszövetségek által rendezett versenyek diákolimpiai bajnokai

Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium – sakk – V. korcsoport

  • Kiss Mihály

 

Derkovits Gyula Általános Iskola – ökölvívás

  • Vidos Korina

 

Gothard Jenő Általános Iskola – sulipóló

  • Horváth Miklós 
  • Rózsahegyi Donát
  • Gyurácz Bálint
  • Varga Botond
  • Kovács Kevin
  • Kovács Áron
  • Bíró Kristóf
  • Mercs Hunor
  • Novák Donát
  • Galambos Bence

 

Gothard Jenő Általános Iskola – kick-box

  • Viszket Borisz

 

Gothard Jenő Általános Iskola – kötélugrás

  • Nagy Lotti

 

Gothard Jenő Általános Iskola – kick-box

  • Bolfán Ákos

 

Nyitra Utcai Általános Iskola – kick-boksz

  • Takács Dániel

 

Oladi Általános Iskola - görkorcsolya

  • Román Fruzsina
  • Poór Gergő
  • Paragvári Utcai Általános Iskola – görkorcsolya
  • Bödei Bálint

 

Váci Mihály Általános Iskola – strandfoci

  • Bognár Adrián
  • Bokor Bence
  • Edelényi Bálint
  • Nagy Kevin
  • Nyíri Vince Tóbiás
  • Standi Róbert
  • Tóth-Gábor Kristóf

 

Szombathelyi Zrínyi Ilona Általános Iskola - tenisz – III. korcsoport páros

  • Körmendi Lilla
  • Patonai Orsolya

 

Szombathelyi Zrínyi Ilona Általános Iskola - birkózás – IV. korcsoport

  • Nemes Bálint

 

Szombathelyi Zrínyi Ilona Általános Iskola - karate– I. korcsoport

  • Tujfel Ádám

 

Szombathelyi Nagy Lajos Gimnázium – görkorcsolya – V. korcsoport

  • Bejczi Botond

 

SZMSZC Savaria Szakgimnáziuma és Kollégiuma – Karate VI. korcsoport

  • Seregély Gyöngyi

 

SZMSZC Savaria Szakgimnáziuma és Kollégiuma  - kick-boksz V. korcsoport

  • Szász Krisztofer

 

Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium – tenisz – IV. korcsoport

  • Németh Máté
  • Donázy Bence
  • Tájmel Kristóf 

 

Forrás: szombathely.hu, fotó: szombathely.hu/Benkő Sándor

Galéria

sportSzombathelyiskolai hírekképsorozatjutalom

Hirdetés