Élő tv-sportközvetítések a hazai televíziókban (2017. március 18-19.)

MTI-alon.hu

2017.03.18

Szombat, vasárnap.

Hirdetés


március 18., szombat:
    M4 Sport
14.45: Vízilabda, férfi NB I, Szeged-FTC
16.40: Kézilabda, férfi NB I, Veszprém-Szeged
18.45: Jégkorong, MOL Liga, döntő, 3. mérkőzés, DVTK Jegesmedvék-MAC Budapest

    Sport 1
12.45: Labdarúgás, Primera División, Eibar-Espanyol
16.00: Labdarúgás, Primera División, Athletic Bilbao-Real Madrid
18.30: Labdarúgás, Primera División, Alavés-Real Sociedad
20.30: Labdarúgás, Primera División, Betis-Osasuna
23.00: Kosárlabda, NBA, alapszakasz, Atlanta Hawks-Portland Trail Blazers

    Sport 2
13.15: Futsal, spanyol bajnokság, Barcelona Lassa-Levante
22.00: Küzdősport, UFC, London

    Sport M
13.00, 15.15 és 17.15: Lóverseny, futam

    Eurosport 1
 9.45 és 13.30: Északi összetett, világkupa, Schonach
12.30: Sílövészet, világkupa, női üldözéses verseny, Oslo
14.45: Sílövészet, világkupa, férfi üldözéses verseny, Oslo
15.45: Síugrás, világkupa, Vikersund
18.30: Alpesi sí, világkupa, férfi óriás-műlesiklás, 2. futam, Aspen
19.15: Alpesi sí, világkupa, női műlesiklás, 2. futam, Aspen

    Eurosport 2
14.15: Kerékpár, Milánó-Sanremo
18.30: Labdarúgás, Bundesliga, Eintracht Frankfurt-Hamburg
20.30: Szabadstílusú sí, világbajnokság, félcső, Sierra Nevada

    Digisport 1
13.10: Labdarúgás, skót bajnokság, Aberdeen-Hearts
17.40: Labdarúgás, Serie A, Torino-Internazionale
20.25: Labdarúgás, Serie A, AC Milan-Genoa
22.55: Labdarúgás, argentin bajnokság

    Digisport 2
16.55: Labdarúgás, Ligue 1, Nantes-Nice
19.00: Tenisz, ATP-torna, Indian Wells

    Digisport 3
19.55: Labdarúgás, Ligue 1, Bordeaux-Montpellier

    Spíler TV
13.05: Labdarúgás, Premier League, West Bromwich Albion-Arsenal
15.35: Labdarúgás, Premier League, Stoke City-Chelsea
18.05: Labdarúgás, Premier League, Bournemouth-Swansea City

Illusztráció. Sirián Alexa (a labdával, valamint a horvát Ana Debelic (b) Dora Krsnik (j2) és Nikolina Zadravec (j) a Magyarország - Horvátország kézilabda felkészülési mérkőzésen a győri Audi Arénában 2017. március 17-én. Magyarország-Horvátország 34-19 . MTI Fotó: Krizsán Csaba

március 19., vasárnap:
    M4 Sport
12.45: Labdarúgás, NB II, ZTE-Balmazújváros
15.15: Röplabda, férfi NB I, döntő, 1. mérkőzés, Kaposvár-Pénzügyőr
17.40: Kosárlabda, férfi NB I, alapszakasz, Körmend-Alba Fehérvár

    Sport 1
11.45: Labdarúgás, Primera División, Leganés-Málaga
16.00: Labdarúgás, Primera División, Atlético Madrid-Sevilla
18.30: Labdarúgás, Primera División, Deportivo La Coruna-Celta Vigo
20.30: Labdarúgás, Primera División, Barcelona-Valencia

    Sport M
14.00, 15.15 és 17.15: Lóverseny, futam

    Eurosport 1
11.00: Sílövészet, világkupa, női tömegrajtos verseny, Oslo
13.15: Sílövészet, világkupa, férfi tömegrajtos verseny, Oslo
14.00: Síugrás, világkupa, Vikersund
16.00: Alpesi sí, világkupa, női óriás-műlesiklás, 1. futam, Aspen
16.45: Alpesi sí, világkupa, férfi műlesiklás, 1. futam, Aspen
18.15: Alpesi sí, világkupa, női óriás-műlesiklás, 2. futam, Aspen
19.15: Alpesi sí, világkupa, férfi műlesiklás, 2. futam, Aspen

    Eurosport 2
12.00: Északi összetett, világkupa, Schonach
15.15: Labdarúgás, Bundesliga, Mainz-Schalke
17.30: Labdarúgás, Bundesliga, Mönchengladbach-Bayern München

    Digisport 1
12.10: Labdarúgás, Serie A, Empoli-Napoli
14.40: Labdarúgás, Serie A, Sampdoria-Juventus
17.55: Labdarúgás, Serie A, Udinese-Palermo
20.40: Labdarúgás, Ligue 1, PSG-Olympique Lyon
23.10: Labdarúgás, argentin bajnokság

    Digisport 2
14.55: Labdarúgás, Serie A, Bologna-Chievo
17.00: Labdarúgás, Ligue 1, Dijon-St. Étienne
19.00: Tenisz, WTA-torna, döntő, Indian Wells
21.00: Tenisz, ATP-torna, döntő, Indian Wells

    Digisport 3
14.55: Labdarúgás, Ligue 1, Caen-Monaco
20.40: Labdarúgás, Serie A, AS Roma-Sassuolo

    Spíler TV
 0.05: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Tampa Bay Lightning-Washington Capitals
12.35: Labdarúgás, Premier League, Middlesbrough-Manchester United
15.00: Labdarúgás, Premier League, Tottenham-Southampton
17.15: Labdarúgás, Premier League, Manchester City-Liverpool
22.05: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Winnipeg Jets-Minnesota Wild

sporttelevízió