Hirdetés

Sportrajongók, figyelem! Élő tv-sportközvetítések a hazai televíziókban hétvégén

2017. május 19-21.

MTI-alon.hu

2017.05.19

Péntek, szombat, vasárnap.

Hirdetés

május 19., péntek:
   M4 Sport
 9.45: Ritmikus gimnasztika, Eb, Budapest, junior együttes kéziszer, selejtező
12.45 és 15.00: Ritmikus gimnasztika, Eb, Budapest, felnőtt egyéni selejtező
17.45: Kosárlabda, férfi NB I, negyeddöntő, 4. mérkőzés, Szolnoki Olaj KK-Zalaegerszeg

    Sport M
17.00 és 19.15: Lósport, futam

    Eurosport 1
13.15: Kerékpár, Giro d'Italia, 13. szakasz
19.45: Labdarúgás, U17-es Európa-bajnokság, döntő, Anglia-Spanyolország
23.00: Kerékpár, kaliforniai körverseny, 6. szakasz

    Digisport 1
12.00 és 14.30: Tenisz, WTA-torna, Róma
17.25: Kosárlabda, férfi Euroliga, elődöntő, CSZKA Moszkva-Olimpiakosz
20.25: Kosárlabda, férfi Euroliga, elődöntő, Fenerbahce-Real Madrid

    Digisport 2
12.00 és 21.30: Tenisz, ATP-torna, Róma
19.30: Tenisz, WTA-torna, Róma

    Digisport 3
16.30: Tenisz, WTA-torna, Róma
20.40: Labdarúgás, skót bajnokság, rájátszás, Falkirk-Dundee United

    Spíler TV
 8.55, 9.50 és 10.50: Gyorsaságimotoros-vb, Francia Nagydíj, Le Mans, 1. szabadedzés, Moto3, MotoGP, Moto2
13.05, 13.55 és 15.00: Gyorsaságimotoros-vb, Francia Nagydíj, Le Mans, 2. szabadedzés, Moto3, MotoGP, Moto2

 Illusztráció. A ferencvárosi Varga Roland (j) és a budafoki Huszty Dániel a labdarúgó Magyar Kupa elődöntőjében játszott Budafoki MTE - Ferencváros visszavágó mérkőzésen a Budafoki MTE Sporttelepén 2017. május 17-én. A címvédő Ferencváros 4-2-re nyert harmadosztályú ellenfele otthonában, így összesítésben 12-2-vel jutott a kupadöntőbe. MTI Fotó: Illyés Tibor     

május 20., szombat:
    M4 Sport
11.00 és 12.30: Ritmikus gimnasztika, Eb, Budapest, junior együttes kéziszer, felnőtt egyéni
15.30: Kézilabda, férfi NB 1, döntő, 1. mérkőzés, Veszprém-Szeged
18.00: Labdarúgás, NB I, DVSC-Budapest Honvéd
20.30: Labdarúgás, NB I, Videoton-Ferencváros

    Sport 1
14.00: Cselgáncs, GS-verseny, Jekatyerinburg
16.45: Labdarúgás, Primera División, Sporting Gijón-Betis
19.00: Labdarúgás, Primera División, Leganés-Alavés
21.00: Labdarúgás, Primera División, Sevilla-Osasuna    

    Sport 2
15.15: Jégkorong, vb, elődöntő, Kanada-Oroszország
19.15: Jégkorong, vb, elődöntő, Svédország-Finnország
21.45: Ökölvívás, profi gála, Noel Gevir-Krzysztof Wlodarczyk

    Sport M
13.00, 15.15 és 17.15: Lósport, futam

    Eurosport 1
 6.45: Labdarúgás, U20-as vb, Németország-Venezuela
 9.15: Labdarúgás, U20-as vb, Anglia-Argentína
13.30: Kerékpár, Giro d'Italia, 14. szakasz
19.00: Lovassport, Global Champions Tour, Madrid
21.00: Kerékpár, kaliforniai körverseny, 7. szakasz

    Eurosport 2
13.45 és 17.45: Motorsport, Endurance-vb
15.15: Labdarúgás, Bundesliga
22.00: Labdarúgás, MLS, DC United-Chicago Fire

    Digisport 1
11.05: Autósport, F3, Pau, 1. futam
12.00: Tenisz, WTA-torna, Róma
14.30: Tenisz, ATP-torna, Róma
17.40: Labdarúgás, Serie A, Chievo-AS Roma
20.25: Labdarúgás, Serie A, Napoli-Fiorentina
22.50: Autósport, Indy 500, kvalifikáció

    Digisport 2
12.40: Autósport, ADAC GT Masters, Lausitzring, 1. futam
15.55: Autósport, Formula E, Párizs
17.00: Tenisz, WTA-torna, Róma
20.00: Tenisz, ATP-torna, Róma

    Digisport 3
16.15: Autósport, Porsche Carrera Kupa, Lausitzring, 1. futam
19.00: K1, Glory-sorozat, Hollandia
21.00: Labdarúgás, Ligue 1, Marseille-Bastia és Lorient-Bordeaux

    Spíler TV
 2.05: Jégkorong, NHL, keleti főcsoportdöntő, Ottawa Senators-Pittsburgh Penguins
 7.55: Autósport, Supercars
 9.15, 9.50 és 10.50: Gyorsaságimotoros-vb, Francia Nagydíj, Le Mans, 3. szabadedzés, Moto3, MotoGP és Moto2
13.25: Gyorsaságimotoros-vb, Francia Nagydíj, Le Mans, 4. szabadedzés, MotoGP
12.30, 14.05 és 15.00: Gyorsaságimotoros-vb, Francia Nagydíj, Le Mans, időmérő, Moto3, MotoGP és Moto2

Illusztráció. A ferencvárosi Julian Koch (b) és a budafoki Kovács Dávid a labdarúgó Magyar Kupa elődöntőjében játszott Budafoki MTE - Ferencváros visszavágó mérkőzésen a Budafoki MTE Sporttelepén 2017. május 17-én. A címvédő Ferencváros 4-2-re nyert harmadosztályú ellenfele otthonában, így összesítésben 12-2-vel jutott a kupadöntőbe. MTI Fotó: Illyés Tibor

május 21., vasárnap:
   M4 Sport
11.00: Ritmikus gimnasztika, Eb, Budapest, junior együttes kéziszer döntő
12.15: Ritmikus gimnasztika, Eb, Budapest, felnőtt egyéni döntő
15.00: Autósport, DTM, Lausitzring
16.45: Labdarúgás, NB II, Budaörs-Soroksár
19.00: Kosárlabda, férfi NB 1, negyeddöntő, 5. mérkőzés

    Sport 1
 3.00: Kosárlabda, NBA, nyugati főcsoportdöntő, San Antonio Spurs-Golden State Warriors
14.00: Cselgáncs, GS-verseny, Jekatyerinburg
16.30: Labdarúgás, Primera División, Atlético Madrid-Athletic Bilbao
19.45: Labdarúgás, Primera División, Málaga-Real Madrid

    Sport 2
16.15: Jégkorong, vb, bronzmérkőzés, Köln
20.00: Labdarúgás, Primera División, Barcelona-Eibar

    Sport M
13.00, 15.15 és 17.15: Lósport, futam

    C8
20.45: Jégkorong, vb, döntő, Köln

    Eurosport 1
 6.45: Labdarúgás, U20-as vb, Zambia-Portugália
13.15: Kerékpár, Giro d'Italia, 15. szakasz
17.30: Kerékpár, kaliforniai körverseny, 8. szakasz
20.30: Labdarúgás, MLS, New England Revolution-Columbus Crew

    Eurosport 2
12.45: Labdarúgás, U20-as vb, Olaszország-Uruguay
15.15: Labdarúgás, Bundesliga 2
20.30: Labdarúgás, MLS, Minnesota-Los Angeles Galaxy

    Digisport 1
 0.55: Labdarúgás, argentin bajnokság, Independiente-Huracán
 9.50: Autósport, Porsche Carrera Kupa, Lausitzring, 2. futam
10.35: Autósport, F3, Pau, 2. futam
11.45: Amerikaifutball, HFL, Budapest Cowbells-Budapet Wolves
14.45: Labdarúgás, Serie A, Juventus-Crotone
19.40: Kosárlabda, férfi Euroliga, döntő

    Digisport 2
13.00: Tenisz, WTA-torna, Róma, döntő
16.00: Tenisz, ATP-torna, Róma, döntő
20.40: Labdarúgás, Serie A, Lazio-Internazionale

    Digisport 3
13.05: Autósport, ADAC GT Masters, Lausitzring, 2. futam
14.55: Labdarúgás, Serie A, AC Milan-Bologna
17.00: Kosárlabda, férfi Euroliga, bronzmérkőzés
22.00: Autósport, Indy 500, kvalifikáció

    Spíler TV
 1.15: Jégkorong, NHL, nyugati főcsoportdöntő, Anaheim Ducks-Nashville Predators
 5.40: Autósport, Supercars
 8.35, 9.05 és 9.35: Gyorsaságimotoros-vb, Francia Nagydíj, Le Mans, bemelegítés, Moto3, Moto2, MotoGP
10.55, 12.10 és 13.50: Gyorsaságimotoros-vb, Francia Nagydíj, Le Mans, futam, Moto3, Moto2, MotoGP
21.05: Jégkorong, NHL, keleti főcsoportdöntő, Pittsburgh Penguins-Ottawa Senators

sporttelevízió

Hirdetés