Hirdetés

Sportközvetítések a hazai televíziókban szerdán és csütörtökön

Sportközvetítések a hazai televíziókban szerdán és csütörtökön

2017.11.22. 08:40

A szerdai és a csütörtöki élő sportközvetítések a hazai televíziókban

Hirdetés

A szerdai és a csütörtöki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:


    november 22., szerda:
    ---------------------
    M4 Sport
20.45: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, csoportkör, Juventus-FC Barcelona 

    Sport 1
15.45: Labdarúgás, ifjúsági BL, nyolcaddöntő, visszavágó, Bp. Honvéd-Krasznodar
17.45: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, csoportkör, Qarabag-Chelsea
20.00: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, csoportkör, Atlético Madrid-AS Roma

    Sport 2
12.00: Lósport, futam
20.30: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, csoportkör, FC Basel-Manchester United 

    Sport M
15.15 és 17.15: Lósport, futam

    Eurosport 1
14.00 és 20.00: Sznúker, északír open

    Digisport 1
18.20: Röplabda, férfi Challenge Kupa, Fino Kaposvár-Bystrina SPU Nitra

    Film Mánia
20.30: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, csoportkör, Paris Saint-Germain - Celtic Glasgow

    november 23., csütörtök:
    ---------------------
    Sport 1
20.30: Kézilabda, Möbelringen Kupa, női felkészülési torna, Norvégia, Oroszország-Magyarország

    Sport 2
12.00: Lósport, futam
18.30: Amerikaifutball, NFL, Detroit Lions-Minnesota Vikings
22.30: Amerikaifutball, NFL, Dallas Cowboys-Los Angeles Chargers

    Sport M
15.15 és 17.15: Lósport, futam

    Eurosport 1
 9.00: Curling, Európa-bajnokság, St. Gallen
14.00 és 19.45: Sznúker, északír open

    Eurosport 2
19.00: Curling, Európa-bajnokság, St. Gallen

    Digisport 1
17.00: Labdarúgás, Európa Liga, csoportkör, Asztana-Villarreal
19.00: Labdarúgás, Európa Liga, csoportkör, Köln-Arsenal
21.05: Labdarúgás, Európa Liga, csoportkör, Everton-Atalanta

    Digisport 2
19.00: Labdarúgás, Európa Liga, csoportkör, Athletic Bilbao-Hertha BSC
21.05: Labdarúgás, Európa Liga, csoportkör, Braga-Hoffenheim

    Digisport 3
19.00: Labdarúgás, Európa Liga, csoportkör, Lugano - Hapoel Beer-Sheva
21.00: Kosárlabda, férfi Euroliga, Barcelona - Makkabi Tel-Aviv

    Spíler TV
 1.00: Jégkorong, NHL, alapszakasz, New Jersey Devils-Boston Bruins
 4.30: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Los Angeles Kings-Winnipeg Jets

    RTL II
21.05: Labdarúgás, Európa Liga, AC Milan-Austria Wien

Hirdetés