Hirdetés


Sportrajongóknak: A fontosabb hétvégi hazai sportesemények
Mikulásfutás Facebook-oldala

Sportrajongóknak: A fontosabb hétvégi hazai sportesemények

2017.12.01. 11:07

Szombaton Mikulásfutás is lesz.

Hirdetés

A fontosabb hétvégi hazai sportesemények:

2017. december 2., szombat:
 

Kézilabda
    Férfi Bajnokok Ligája, 10. forduló:
A csoport: MOL-Pick Szeged- Orlen Wisla Plock (lengyel) 16.00
B csoport: Telekom Veszprém-Vive Kielce (lengyel) 18.00
    Férfi NB I:
Balatonfüredi KSE-Ferencvárosi TC 18.00
Sport36-Komló - Ceglédi KKSE 18.00

Kosárlabda
    Férfi Kelet-Nyugat All Star-gála, Tüskecsarnok 14.00
    Női NB I:
PEAC-Pécs - BEAC Újbuda 18.00
Sopron Basket - PINKK-Pécsi 424 18.00

Labdarúgás
    OTP Bank Liga, 18. forduló:
Debreceni VSC-Budapest Honvéd 15.30
Paksi FC-Vasas FC 15.30
Újpest FC-Balmaz Kamilla Gyógyfürdő 15.30
Mezőkövesd Zsóry FC-Diósgyőri VTK 15.30
Puskás Akadémia FC-Swietelsky Haladás 15.30
Ferencváros-Videoton FC 19.30

Lovassport
    Lovas Világkupa, Papp László Sportaréna 17.30 - fogathajtó világkupa minősítő versenye 21.30

Röplabda
    Női NB I:
    A csoport: 
Budaörsi DSE - LINAMAR-Békéscsabai RSE 17.00 
Penta Gödöllői RC-Haladás Szombathely 18.00 
    B csoport: 
1. MCM-Diamant Kaposvári Egyetem - Vasas Óbuda 17.00   
 

Torna
    Mesterfokú bajnokság, Győr 11.00

 Vívás
    Gerevich-Kovács-Kárpáti férfi kard világkupa, Győr (Audi Aréna) - 64-es tábla 10.00, nyolcas döntő 16.00

Vízilabda
    BENU férfi Magyar Kupa, négyes döntő (Komjádi Uszoda):
    elődöntők:
ZF-Eger - A-Híd-OSC-Újbuda 16.00
Szolnoki Dózsa - FTC-PQS Waterpolo 17.45
    Női Euroliga, selejtező, 1. kör, 2. forduló: 
B csoport (Dunaújváros): Dunaújváros-ANC Glyfada (görög) 18.00 

   2017. december 3., vasárnap:
    ----------------------

 Jégkorong
    Erste Liga:
DVTK Jegesmedvék-Ferencváros 18.00

Kézilabda
    Férfi NB I:
Váci KSE-Csurgói KK 18.00
Eger SBS Eszterházy-Grundfos Tatabánya KC 18.30

Kosárlabda
CMB CARGO UNI Győr - MTK-Budapest    17.00
Atomerőmű KSC Szekszárd - Aluinvent DVTK Miskolc 19.00

Labdarúgás
    Merkantil Bank Liga NB II, 20. forduló:
Dorogi FC-Szolnoki MÁV FC 13.00
Soroksár SC-Vác FC 13.00
Kazincbarcika-Békéscsaba 1912 Előre, Tiszaújváros 13.00
Szeged 2011-Ceglédi VSE, Gyula 13.00
Mosonmagyaróvár-Kisvárda 13.00
Gyirmót FC-Budaörs 15.00
Nyíregyháza Spartacus-Budafoki MTE 15.00
MTK Budapest-FC Csákvár 15.00
Soproni VSE-BFC Siófok 15.00
ETO FC Győr-ZTE FC 15.00

Lovassport
    Lovas Világkupa, Papp László Sportaréna 15.30 - fogathajtó világkupa 19.30

Röplabda
    Férfi NB I: 
PTE-PEAC - Szolnoki Röplabda Akadémia 16.00 
MAFC-BME - Pénzügyőr SE 16.00 
Sümegi RE-DEAC 16.00 
HÉP-Kecskeméti RC - Dunaferr SE 17.00 
    Női NB I, B csoport: 
TFSE-Palota 17.00 
Fatum-Nyíregyháza - MTK Budapest 17.00

Szabadidősport
    4. Rossmann Mikulásfutás, Corvinus Egyetem, 13.00

Torna
    Mesterfokú bajnokság, Győr 11.00

 Vívás
    Gerevich-Kovács-Kárpáti férfi kard csapat világkupa, Győr (Audi Aréna) - 32-es tábla 9.00, bronzmérkőzés 14.00, döntő 15.00

Vízilabda
    BENU férfi Magyar Kupa, négyes döntő (Komjádi Uszoda):
döntő 17.45
    Női Euroliga, selejtező, 1. kör, 3. forduló: 
B csoport (Dunaújváros): Dunaújváros-NC Vuliagmeni (görög) 12.30