Hirdetés


Élő tv-sportközvetítések - Kedd, szerda

2018.01.16

A keddi és szerdai élő sportközvetítések a hazai televíziókban

Hirdetés

A keddi és szerdai élő sportközvetítések a hazai televíziókban:


  2018. január 16., kedd:
    ---------------
    M4 Sport
18.00: Vízilabda, női ob I, Hungerit Szentes - BVSC-Zugló Diapolo
20.00: Vízilabda, férfi világliga, Magyarország-Spanyolország

    Sport 1
18.15: Kézilabda, férfi Európa-bajnokság, csoportmérkőzés, Szerbia-Izland
20.30: Kézilabda, férfi Európa-bajnokság, csoportmérkőzés, Horvátország-Svédország

    Sport 2
17.00: Jégkorong, Bajnokok Ligája, döntő, visszavágó, Trinec-JYP
20.45: Labdarúgás, angol FA Kupa, 3. forduló, megismételt mérkőzés, Leicester-Fletwood

    Eurosport 1
 9.00: Tenisz, Australian Open, Melbourne
20.30: Sznúker, Mesterek Tornája, London

    Eurosport 2
 9.00: Tenisz, Australian Open, Melbourne
14.00: Sznúker, Mesterek Tornája, London

    Digisport 1
19.00: Labdarúgás, Ligue 1, Marseille-Strasbourg
21.00: Labdarúgás, Ligue 1, AS Monaco-Nice
    
    Digisport 2
20.25: Kosárlabda, Euroliga, Valencia-Barcelona

    Digisport 3
19.00: Labdarúgás, Ligue 1, Bordeaux-Caen

 2018. január 17., szerda:
    ------------------

    M4 Sport
11.20: Műkorcsolya, Európa-bajnokság, Moszkva, férfi rövidprogram
17.45: Kézilabda, férfi Európa-bajnokság, Varasd, Magyarország-Csehország
20.15: Jégkorong, Magyar Kupa, elődöntő, MAC Budapest-UTE

    Sport 1
18.00: Kézilabda, férfi Európa-bajnokság, Zágráb, Németország-Macedónia
20.15: Kézilabda, férfi Európa-bajnokság, Varasd, Spanyolország-Dánia

    Sport 2
20.45: Labdarúgás, FA Kupa, 3. forduló, Chelsea-Norwich

    Eurosport 1
 1.00: Tenisz, Australian Open, Melbourne
20.00: Sznúker, Mesterek Tornája, London

    Eurosport 2
 1.00: Tenisz, Australian Open, Melbourne
14.00: Sznúker, Mesterek Tornája, London
17.30: Műkorcsolya, Európa-bajnokság, Moszkva, páros rövidprogram

    Digisport 1
18.40: Labdarúgás, spanyol Király Kupa, Atlético Madrid-Sevilla
21.00: Labdarúgás, spanyol Király Kupa, Espanyol-Barcelona

    Digisport 2
18.15: Kosárlabda, Európa Kupa, Egis Körmend-Alba Fehérvár
20.55: Labdarúgás, Ligue 1, Paris Saint-Germain - Dijon

    Digisport 3
18.55: Labdarúgás, Ligue 1, Guingamp-Lyon

    Spíler TV
 1.00: Jégkorong, NHL, Toronto Maple Leafs-St. Louis Blues