Hirdetés


Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2018.01.19

A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban.

Hirdetés

A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:


    január 19., péntek:
    -------------------
    M4 Sport
11.30: Műkorcsolya, Európa-bajnokság, Moszkva, jégtánc rövidprogram
16.30: Műkorcsolya, Európa-bajnokság, Moszkva, férfi szabadprogram

    Sport 1
18.00: Kézilabda, férfi Eb, középdöntő, Németország-Csehország
20.15: Kézilabda, férfi Eb, középdöntő, Szlovénia-Dánia

    Sport 2
17.30 Jégkorong, KHL, Ak Barsz-Slovan Bratislava

    Eurosport 1
5.00: Tenisz, Australian Open, Melbourne
14.30: Sílövészet, vk, férfi sprint, Antholz
15.45: Síugrás, sírepülő vb, Oberstdorf
20.00: Sznúker, Mesterek Tornája, London

    Eurosport 2
5.00: Tenisz, Australian Open, Melbourne
10.15: Alpesi sí, vk, női lesiklás, Cortina d'Ampezzo
11.30: Alpesi sí, vk, férfi szuper-óriásműlesiklás, Kitzbühel
14.00: Sznúker, Mesterek Tornája, London
17.30: Műkorcsolya, Európa-bajnokság, Moszkva, férfi szabadprogram
20.30: Labdarúgás, német bajnokság, Hertha BSC-Borussia Dortmund

    Digisport 1
20.40: Labdarúgás, francia bajnokság, Caen-Marseille

    Digisport 2
18.25: Kosárlabda, férfi Euroliga, Anadolu Efes-Fenerbahce
20.40: Kosárlabda, férfi Euroliga, Unicaja Málaga-Real Madrid

    Digisport 3
20.10: Kosárlabda, férfi Euroliga, Panathinaikosz-CSZKA Moszkva

    január 20., szombat:
    --------------------
    M4 Sport
14.57: Kézilabda, női NB I, Vác-FTC
17.12: Jégkorong, Magyar Kupa, döntő, DVTK Jegesmedvék-UTE

    Sport 1
16.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atlético Madrid-Girona
18.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Villarreal-Levante
20.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Las Palmas-Valencia

    Sport 2
15.00: Jégkorong, KHL, SZKA-Amur
18.15: Kézilabda, Férfi Eb, középdöntő, Svédország-Franciaország
20.30: Kézilabda, Férfi Eb, középdöntő, Horvátország-Norvégia

    Eurosport 1
5.00: Tenisz, Australian Open, Melbourne
11.30: Alpesi sí, vk, Kitzbühel, férfi lesiklás
14.45: Sílövészet, vk, Antholz, férfi üldözéses verseny
15.45: Síugrás, sírepülő-vb, Oberstdorf
20.00: Sznúker, Mesterek Tornája, London

    Eurosport 2
5.00: Tenisz, Australian Open, Melbourne
13.00: Sífutás, vk, Planica, férfi és női klasszikus sprint
15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Hoffenheim-Bayer Leverkusen
18.30: Labdarúgás, német bajnokság, Hamburger SV-1.FC Köln

    Digisport 1
13.55: Rögbi, Bajnokok Kupája, Montpellier-Leinster
16.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Nantes-Bordeux
19.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Strasbourg-Dijon

    Digisport 2
17.55: Labdarúgás, belga bajnokság, Standard Liége-Eupen
19.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Montpellier-Toulouse

    Digisport 3
16.10: Rögbi, Bajnokok Kupája, Clemont Auvergne-Ospreys 
19.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Troyes-Lille

    Spíler TV
4.00: Jégkorong, NHL, Anaheim Ducks-Los Angeles Kings
13.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Brighton-Chelsea
15.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Burnley-Manchester United
18.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester City-Newcastle United
21.00: Jégkorong, NHL, Calgary Flames-Winnipeg Jets

    január 21., vasárnap:
    ---------------------

    M4 Sport
15.00: Asztalitenisz, World Tour-verseny, döntők

    Sport 1
4.00: Küzdősport, UFC 220, Boston
11.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Alavés-Leganés
16.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid-Deportivo
18.15: Kézilabda, Férfi Eb, középdöntő, Németország-Dánia
20.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Betis-Barcelona

    Sport 2
21.00: Amerikaifutball, NFL, főcsoportdöntő, New Englang Patriots-Jacksonville Jaguars
hétfő 0.30: Amerikaifutball, NFL, főcsoportdöntő, Philadelphia Eagles-Minnesota Vikings

    Eurosport 1
5.00: Tenisz, Australian Open, Melbourne
14.45: Sílövészet, vk, Antholz, férfi tömegrajtos verseny
16.00: Síugrás, sírepülő-vb, Oberstdorf
20.00: Sznúker, Mesterek Tornája, döntő, London

    Eurosport 2
5.00: Tenisz, Australian Open, Melbourne
10.30: Alpesi sí, vk, Kitzbühel, férfi műlesiklás, 1. futam
11.30: Alpesi sí, vk, Cortina d'Ampezzo, női szuperóriás-műlesiklás
13.15: Alpesi sí, vk, Kitzbühel, férfi műlesiklás, 2. futam
15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Bayern München-Werder Bremen
18.00: Labdarúgás, német bajnokság, Schalke 04-Hannover 96

    Digisport 1
12.10: Labdarúgás, olasz bajnokság, Atalanta-Napoli
14.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Lazio-Chievo
17.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Cagliari-AC Milan
20.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Internazionale-AS Roma

    Digisport 2
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Fiorentina-Sampdoria
17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Monaco-Metz
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Lyon-PSG

    Digisport 3
14.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Nice - Saint-Étienne
17.55: Labdarúgás, belga bajnokság, Genk-Anderlecht

    Spíler TV:
1.00: Jégkorong NHL, Montreal Canadiens-Boston Bruins
16.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Southampton-Tottenham Hotspur
23.35: Jégkorong, NHL, Carolina Hurricanes-Vegas Golden Knights

A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:


    január 19., péntek:
    -------------------
    M4 Sport
11.30: Műkorcsolya, Európa-bajnokság, Moszkva, jégtánc rövidprogram
16.30: Műkorcsolya, Európa-bajnokság, Moszkva, férfi szabadprogram

    Sport 1
18.00: Kézilabda, férfi Eb, középdöntő, Németország-Csehország
20.15: Kézilabda, férfi Eb, középdöntő, Szlovénia-Dánia

    Sport 2
17.30 Jégkorong, KHL, Ak Barsz-Slovan Bratislava

    Eurosport 1
5.00: Tenisz, Australian Open, Melbourne
14.30: Sílövészet, vk, férfi sprint, Antholz
15.45: Síugrás, sírepülő vb, Oberstdorf
20.00: Sznúker, Mesterek Tornája, London

    Eurosport 2
5.00: Tenisz, Australian Open, Melbourne
10.15: Alpesi sí, vk, női lesiklás, Cortina d'Ampezzo
11.30: Alpesi sí, vk, férfi szuper-óriásműlesiklás, Kitzbühel
14.00: Sznúker, Mesterek Tornája, London
17.30: Műkorcsolya, Európa-bajnokság, Moszkva, férfi szabadprogram
20.30: Labdarúgás, német bajnokság, Hertha BSC-Borussia Dortmund

    Digisport 1
20.40: Labdarúgás, francia bajnokság, Caen-Marseille

    Digisport 2
18.25: Kosárlabda, férfi Euroliga, Anadolu Efes-Fenerbahce
20.40: Kosárlabda, férfi Euroliga, Unicaja Málaga-Real Madrid

    Digisport 3
20.10: Kosárlabda, férfi Euroliga, Panathinaikosz-CSZKA Moszkva

    január 20., szombat:
    --------------------
    M4 Sport
14.57: Kézilabda, női NB I, Vác-FTC
17.12: Jégkorong, Magyar Kupa, döntő, DVTK Jegesmedvék-UTE

    Sport 1
16.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atlético Madrid-Girona
18.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Villarreal-Levante
20.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Las Palmas-Valencia

    Sport 2
15.00: Jégkorong, KHL, SZKA-Amur
18.15: Kézilabda, Férfi Eb, középdöntő, Svédország-Franciaország
20.30: Kézilabda, Férfi Eb, középdöntő, Horvátország-Norvégia

    Eurosport 1
5.00: Tenisz, Australian Open, Melbourne
11.30: Alpesi sí, vk, Kitzbühel, férfi lesiklás
14.45: Sílövészet, vk, Antholz, férfi üldözéses verseny
15.45: Síugrás, sírepülő-vb, Oberstdorf
20.00: Sznúker, Mesterek Tornája, London

    Eurosport 2
5.00: Tenisz, Australian Open, Melbourne
13.00: Sífutás, vk, Planica, férfi és női klasszikus sprint
15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Hoffenheim-Bayer Leverkusen
18.30: Labdarúgás, német bajnokság, Hamburger SV-1.FC Köln

    Digisport 1
13.55: Rögbi, Bajnokok Kupája, Montpellier-Leinster
16.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Nantes-Bordeux
19.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Strasbourg-Dijon

    Digisport 2
17.55: Labdarúgás, belga bajnokság, Standard Liége-Eupen
19.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Montpellier-Toulouse

    Digisport 3
16.10: Rögbi, Bajnokok Kupája, Clemont Auvergne-Ospreys 
19.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Troyes-Lille

    Spíler TV
4.00: Jégkorong, NHL, Anaheim Ducks-Los Angeles Kings
13.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Brighton-Chelsea
15.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Burnley-Manchester United
18.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester City-Newcastle United
21.00: Jégkorong, NHL, Calgary Flames-Winnipeg Jets

    január 21., vasárnap:
    ---------------------

    M4 Sport
15.00: Asztalitenisz, World Tour-verseny, döntők

    Sport 1
4.00: Küzdősport, UFC 220, Boston
11.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Alavés-Leganés
16.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid-Deportivo
18.15: Kézilabda, Férfi Eb, középdöntő, Németország-Dánia
20.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Betis-Barcelona

    Sport 2
21.00: Amerikaifutball, NFL, főcsoportdöntő, New Englang Patriots-Jacksonville Jaguars
hétfő 0.30: Amerikaifutball, NFL, főcsoportdöntő, Philadelphia Eagles-Minnesota Vikings

    Eurosport 1
5.00: Tenisz, Australian Open, Melbourne
14.45: Sílövészet, vk, Antholz, férfi tömegrajtos verseny
16.00: Síugrás, sírepülő-vb, Oberstdorf
20.00: Sznúker, Mesterek Tornája, döntő, London

    Eurosport 2
5.00: Tenisz, Australian Open, Melbourne
10.30: Alpesi sí, vk, Kitzbühel, férfi műlesiklás, 1. futam
11.30: Alpesi sí, vk, Cortina d'Ampezzo, női szuperóriás-műlesiklás
13.15: Alpesi sí, vk, Kitzbühel, férfi műlesiklás, 2. futam
15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Bayern München-Werder Bremen
18.00: Labdarúgás, német bajnokság, Schalke 04-Hannover 96

    Digisport 1
12.10: Labdarúgás, olasz bajnokság, Atalanta-Napoli
14.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Lazio-Chievo
17.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Cagliari-AC Milan
20.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Internazionale-AS Roma

    Digisport 2
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Fiorentina-Sampdoria
17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Monaco-Metz
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Lyon-PSG

    Digisport 3
14.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Nice - Saint-Étienne
17.55: Labdarúgás, belga bajnokság, Genk-Anderlecht

    Spíler TV:
1.00: Jégkorong NHL, Montreal Canadiens-Boston Bruins
16.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Southampton-Tottenham Hotspur
23.35: Jégkorong, NHL, Carolina Hurricanes-Vegas Golden Knights