Hirdetés


Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap
MTI Fotó: Szigetváry Zsolt

Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2018.03.02. 10:01

Ezek az élő sportközvetítések lesznek hétvégén a hazai televíziókban.

Hirdetés

A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:


    március 2., péntek:
    -------------------
    M4 Sport
10.45 és 21.15: Atlétika, fedettpályás világbajnokság, Birmingham
19.00: Jégkorong, EBEL, Fehérvár AV19-HCB Südtirol

    Sport 1
13.00 és 20.00: Darts, UK Open

    Sport 2
14.00: Tenisz, ATP-torna, Dubaj
19.00: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, Vardar Szkopje-Bietigheim

    Eurosport 1
12.45 és 19.45: Sznúker, Welsh Open, Cardiff
18.00: Síugrás, világkupa, Lahti, selejtező

    Eurosport 2
20.30: Labdarúgás, német bajnokság, Borussia Mönchengladbach-Werder Bremen

    Digisport 1
20.40: Labdarúgás, francia bajnokság, Monaco-Girondins Bordeaux 

    Digisport 2
18.55: Labdarúgás, francia bajnokság, OGC Nice-Lille OSC
20.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Real Madrid-Fenerbahce
23.00: Tenisz, WTA-torna, Acapulco 

    Digisport 3
20.10: Kosárlabda, férfi Euroliga, Panathinaikosz-Olimpiakosz

    március 3., szombat:
    --------------------
    M4 Sport
10.45: Atlétika, fedettpályás világbajnokság, Birmingham
17.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Puskás Akadémia-DVSC
19.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Budapest Honvéd-Videoton
 
    Sport 1
13.00: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, Nyköbing-Győri Audi ETO
15.15: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, FTC-Rail Cargo Hungaria - Metz
17.15: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, Telekom Veszprém-Celje
20.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid-Getafe
23.00: Ökölvívás, profi gála, Sheffield, Kell Brook-Szergej Rabcsenko

    Sport 2
 1.00 és 5.00: Tenisz, ATP-torna, Acapulco
13.30 és 20.00: Darts, UK Open
16.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sevilla-Athletic Bilbao

    Eurosport 1
 9.15 és 12.00: Alpesi sí, vk, férfi óriás-műlesiklás, Kranjska Gora
10.30: Alpesi sí, vk, női szuper-óriásműlesiklás, Crans-Montana
13.30: Sífutás, vk, férfi és női sprint, Lahti
15.00: Északi összetett, vk, sprint csapatverseny, Lahti
16.15: Síugrás, vk, csapat, Lahti
19.00 és 23.00: Autósport, Formula-E, Mexikóváros
20.15: Pályakerékpár, világbajnokság, Apeldoorn

    Eurosport 2
 9.30: Síakrobatika, vk, krossz
11.00: Hódeszka, vk, La Molina 
12.30: Északi összetett, vk, Lahti
14.00: Kerékpár, Strade Bianche
15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Schalke 04-Hertha BSC
18.30: Labdarúgás, német bajnokság, RB Leipzig-Borussia Dortmund 
20.30: Sznúker, Wales Open, Cardiff

    Digisport 1
 3.00: Tenisz, WTA-torna, Acapulco
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, SPAL-Bologna
17.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Lazio-Juventus
20.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Napoli-AS Roma

    Digisport 2
16.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Troyes-PSG
19.00 és 21.30: Küzdősport, K-1 Glory-sorozat, Rotterdam

    Digisport 3
19.55: Labdarúgás, belga bajnokság, Standard Liége-Mechelen

    Spíler TV
 1.35: Jégkorong, NHL, Carolina Hurricanes-New Jersey Devils
 9.05: Autósport, Supercars bajnokság, Adelaide
15.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Tottenham Hotspur-Huddersfield Town
18.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Liverpool-Newcastle United
22.05: Jégkorong, NHL, Los Angeles Kings-Chicago Blackhawks

    március 4., vasárnap:
    ---------------------
    M4 Sport
14.00: Labdarúgás, Merkantil Bank Liga, Gyirmót FC Győr-Kisvárda 
15.30: Atlétika, fedettpályás világbajnokság, Birmingham
19.30: Futsal, Magyar Kupa, döntő, Nyíregyháza

    Sport 1
 2.30: Kosárlabda, NBA, Houston Rockets-Boston Celtics
11.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Levante-Espanyol
14.00: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, Thüringer-Buducnost
15.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Barcelona-Atlético Madrid
18.45: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, Barcelona - MOL-Pick Szeged

    Sport 2
 4.00: Küzdősport, UFC, Las Vegas, Max Holloway-Frankie Edgar
13.30 és 20.00: Darts, UK Open

    Eurosport 1
 9.15 és 12.00: Alpesi sí, vk, férfi műlesiklás, Kranjska Gora
10.30 és 13.30: Alpesi sí, vk, női óriás-műlesiklás és műlesiklás, Crans-Montana
14.30: Északi összetett, vk, Lahti
15.15: Síugrás, vk, Lahti
19.45: Sznúker, Wales Open, Cardiff

    Eurosport 2
 8.00: Síakrobatika, vk, krossz
 9.30: Északi összetett, vk, Lahti
11.00: Sífutás, vk, női 10 km klasszikus, Lahti
12.30: Sífutás, vk, férfi 15 km klasszikus, Lahti
15.30: Labdarúgás, német bajnokság, 1. FC Köln-VfB Stuttgart
18.00: Labdarúgás, német bajnokság, Freiburg-Bayern München
23.15: Labdarúgás, MLS, Seattle Sounders-Los Angeles FC 

    Digisport 1
 1.00: Tenisz, WTA-torna, Acapulco
12.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Genoa-Cagliari
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Atalanta-Sampdoria
17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Montpellier-Lyon
20.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, AC Milan-Internazionale

    Digisport 2
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Udinese-Fiorentina
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Marseille-Nantes

    Digisport 3
14.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Caen-Strasbourg

    Spíler TV
 2.05: Jégkorong, NHL, Washington Capitals-Toronto Maple Leafs
 9.05: Autósport, Supercars Bajnokság, Adelaide
14.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Brighton-Arsenal
16.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester City-Chelsea
21.05: Jégkorong, NHL, Colorado Avalanche-Nashville Predators