Élő tv-sportközvetítések a hazai televíziókban (2017. január 11-12.)

MTI-alon.hu

2017.01.11

Szerda, csütörtök.

Hirdetés


január 11., szerda:

    M4 Sport
18.15: Jégkorong, Magyar Kupa, Dunaújvárosi Acélbikák-Újpest

    Sport 1
17.45: Kosárlabda, Bajnokok Ligája, csoportkör, 12. forduló, Szolnoki Olaj-Zielona Gora
20.15: Kézilabda, férfi világbajnokság, csoportmérkőzés, Franciaország-Brazília

    Sport 2
12.00: Lósport, futam
17.30: Jégkorong, KLH, SZKA Szentpétervár-Avangard Omszk

    Sport M
15.15 és 17.15: Lósport, futam

    Eurosport 1
10.30: Tenisz, ATP-torna, Sydney
14.15: Sílövészet, világkupa, Ruhpolding, férfi váltó

    Eurosport 2
13.30: Hódeszka, világkupa, Badgasten
18.00: Kosárlabda, férfi Európa Kupa, Krasznodar-Murcia
19.45: Kosárlabda, férfi Európa Kupa, Bayern München-Himik Nyuzsnij

    Digisport 1
 8.30: Tenisz, WTA-torna, Sydney
17.55: Kosárlabda, női Euroliga, Uniqa Sopron-Polkowice
19.40: Kosárlabda, férfi Európa Kupa, Cluj Napoca-Alba Fehérvár
21.10: Labdarúgás, spanyol Király Kupa, nyolcaddöntő, visszavágó, FC Barcelona-Athletic Bilbao 

    Digisport 2
17.55: Kosárlabda, férfi Európa Kupa, Egis Körmend-Nanterre 92
20.40: Labdarúgás, angol Ligakupa, elődöntő, első mérkőzés, Southampton-Liverpool 

    Digisport 3
17.25: Labdarúgás, Olasz Kupa, nyolcaddöntő, Fiorentina-Chievo
20.40: Labdarúgás, Olasz Kupa, nyolcaddöntő, Juventus-Atalanta 

Illusztráció. Fotó: Czeglédy Zsolt (MTI)

január 12., csütörtök:

    M4 Sport
19.15: M4 Sport-Év sportolója gála

    Sport 1
21.00: Kosárlabda, NBA, alapszakasz, Denver Nuggets-Indiana Pacers

    Sport 2
12.00: Lóverseny, futam
17.45: Kézilabda, férfi világbajnokság, csoportmérkőzés, Macedónia-Tunézia
20.45: Kézilabda, férfi világbajnokság, csoportmérkőzés, Spanyolország-Izland

    Sport M
15.15 és 17.15: Lóverseny, futam

    Eurosport 1
2.00 és 8.30: Tenisz, ATP-torna, Sydney
16.00: Sílövészet, világkupa, Németország, férfi váltó

    Digisport 1
10.30: Tenisz, WTA-torna, Sydney
18.55: Labdarúgás, spanyol Király Kupa, nyolcaddöntő, visszavágó, Celta Vigo-Valencia
21.10: Labdarúgás, spanyol Király Kupa, nyolcaddöntő, visszavágó, Sevilla-Real Madrid

    Digisport 2
1.00 és 9.00: Tenisz, WTA-torna, Hobart 
6.00: Tenisz, WTA-torna, Sydney
17.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Darussafaka Dogus Istanbul-Baskonia Vitoria Gasteiz
20.55: Labdarúgás, Olasz Kupa, nyolcaddöntő, AC Milan-Torino

    Digisport 3
5.00: Tenisz, WTA-torna, Hobart
18.55: Labdarúgás, spanyol Király Kupa, nyolcaddöntő, visszavágó, Eibar-Osasuna
20.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Barcelona-Olimpiakosz

    Spíler TV
2.05: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Washington Capitals-Pittsburgh Penguins

sporttelevízió

Ajánló