Élő tv-sportközvetítések a hazai televíziókban (2017. április 20-21.)

MTI-alon.hu

2017.04.20

Csütörtök, péntek.

Hirdetés


április 20., csütörtök:
   M4 Sport
15.45: Cselgáncs, Európa-bajnokság, Varsó
17.45: Úszás, országos bajnokság, Debrecen
20.15: Röplabda, női NB I, döntő, 2. mérkőzés, Vasas Óbuda - Linamar-Békéscsabai RSE

    Sport 1
20.00: Darts, Premier League, 12. állomás, Belfast

    Sport 2
12.00: Lósport, futam

    Sport M
15.15 és 17.15: Lósport, futam

    Eurosport 1
14.00 és 20.00: Sznúker, vb, Sheffield

    Eurosport 2
14.30: Kerékpár, Tour of Alps, Olaszország
15.45: Kerékpár, horvát körverseny, 3. szakasz

    Digisport 1
11.00: Tenisz, ATP-torna, Monte-Carlo
20.45: Labdarúgás, Európa Liga, negyeddöntő, visszavágó, Schalke-Ajax     

    Digisport 2
18.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, negyeddöntő, CSZKA Moszkva-Baskonia Vitoria Gasteiz     
21.00: Labdarúgás, Európa Liga, negyeddöntő, visszavágó, Besiktas-Lyon

    Digisport 3
21.00: Labdarúgás, Európa Liga, Genk-Celta Vigo

    Spíler TV
 1.35: Jégkorong, NHL, rájátszás, Washington Capitals-Toronto Maple Leafs

    RTL II
20.50: Labdarúgás, Európa Liga, negyeddöntő, visszavágó, Manchester United-Anderlecht

Illusztráció. A későbbi győztes Gyurta Dániel a 200 méteres mellúszás döntőjében az úszók országos bajnokságán a Debreceni Sportuszodában 2017. április 19-én. MTI Fotó: Czeglédi Zsolt

április 21., péntek:
   M4 Sport
12.00: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, sorsolás
15.45: Cselgáncs, Európa-bajnokság, Varsó
18.00: Úszás, országos bajnokság, Debrecen
20.05: Vízilabda, női NB I, döntő, 2. mérkőzés, BVSC-Zugló - UVSE

    Sport 1
 1.00: Kosárlabda, NBA, rájátszás, Indiana Pacers-Cleveland Cavaliers
11.45: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, sorsolás

    Sport 2
12.00: Lósport, futam

    Sport M
15.15 és 17.15: Lósport, futam

    Eurosport 1
12.00: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, sorsolás
13.00: Labdarúgás, Európa Liga, sorsolás
13.15, 15.30 és 20.00: Sznúker, vb, Sheffield

    Eurosport 2
11.00: Sznúker, vb, Sheffield
14.30: Kerékpár, Tour of Alps, Olaszország
15.45: Kerékpár, horvát körverseny, 4. szakasz
20.00: Labdarúgás, Bundesliga, Köln-Hoffenheim

    Digisport 1
11.00: Tenisz, ATP-torna, Monte-Carlo
20.40: Labdarúgás, Ligue 1, Nancy-Olympique Marseille

    Digisport 2
13.00: Labdarúgás, Európa Liga, sorsolás
20.25: Labdarúgás, belga bajnokság, Gent-Oostende

    Digisport 3
19.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Olympiakosz-Anadolu Efes

    Spíler TV
 1.00: Jégkorong, NHL, rájátszás
15.55, 16.50, 17.50: Gyorsaságimotoros-vb, Amerikai Nagydíj, Austin, Moto3, MotoGP, Moto2, 1. szabadedzés
20.05, 21.00, 22.00: Gyorsaságimotoros-vb, Amerikai Nagydíj, Austin, Moto3, MotoGP, Moto2, 2. szabadedzés

sporttelevízió

Ajánló