Hirdetés


Élő sportközvetítések a hazai televíziókban csütörtökön és pénteken

Élő sportközvetítések a hazai televíziókban csütörtökön és pénteken

2018.01.04. 13:39

Élő tv-sportközvetítések - Csütörtök, péntek.

Hirdetés

A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:


    január 4., csütörtök:
    ---------------------

    Sport 1
12.30 és 14.30: Tenisz, ATP-torna, Púna

    Sport M
12.00: Lósport, futam

    Eurosport 1
10.00: Sífutás, világkupa, Tour de Ski, Oberstdorf, női szabadstílusú 10 km
11.00: Sífutás, világkupa, Tour de Ski, Oberstdorf, férfi szabadstílusú 15 km
12.00: Sílövészet, világkupa, Oberhof, női sprint
13.45: Síugrás, Négysáncverseny, Innsbruck
16.00: Alpesi sí, világkupa, Zágráb, férfi műlesiklás
17.30 és 19.30: Tenisz, ATP-torna, Doha

    Eurosport 2
10.30, 12.30 és 14.30: Tenisz, Hopman Kupa, Perth, Svájc-Egyesült Államok
15.30: Tenisz, ATP-torna, Doha

    Digisport 1
 7.30 és 9.55: Tenisz, WTA-torna, Brisbane
18.40: Labdarúgás, Spanyol Kupa, Celta Vigo-Barcelona
21.00: Labdarúgás, Spanyol Kupa, Numancia-Real Madrid

    Digisport 2
17.45: Röplabda, női Közép-európai Liga, Linamar-Békéscsaba - Slavia Bratislava
20.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Barcelona-CSZKA Moszkva

    Digisport 3
20.10: Kosárlabda, férfi Euroliga, Panathinaikosz-Anadolu Efes

    Spíler TV
21.00: Labdarúgás, Premier League, Tottenham Hotspur-West Ham United

    január 5., péntek:
    ----------------
    M4 Sport
18.45: Kosárlabda, férfi NB I, Falco KC Szombathely-Atomerőmű SE

    Sport 1
 2.00, Kosárlabda, NBA, Houston Rockets-Golden State Warriors
20.45: Labdarúgás, FA Kupa, Liverpool-Everton

    Sport 2
14.00 és 15.45: Tenisz, ATP-torna, Púna, elődöntők
21.00: Labdarúgás, FA Kupa, Manchester United-Derby County

    Sport M
12.00: Lósport, futam

    Eurosport 1
 3.00: Tenisz, ATP-torna, Brisbane, negyeddöntő
14.00: Sílövészet, világkupa, Németország, férfi sprint
16.45: Síugrás, Négysáncverseny, Bischofshofen, selejtező

    Eurosport 2
10.00: Tenisz, ATP-torna, Brisbane, negyeddöntő
12.00, 12.30 és 14.30: Tenisz, Hopman Kupa, Perth, Ausztrália-Németország
15.30: Tenisz, ATP-torna, Doha, elődöntők

    Digisport 1
 6.00 és 12.00: Tenisz, WTA-torna, Brisbane 
17.40: Labdarúgás, Serie A, Chievo-Udinese
20.30: Labdarúgás, Serie A, Fiorentina-Internazionale 

    Digisport 2
 7.00: Tenisz, WTA-torna, Sencsen 
18.40: Kosárlabda, Euroliga, Fenerbahce-Baskonia
20.40: Kosárlabda, Euroliga, Real Madrid - Makkabi Tel-Aviv 

    Digisport 3
 5.00: Tenisz, WTA-torna, Auckland 
19.55: Kosárlabda, Euroliga, Brose Bamberg-Himki Moszkva 

    Spíler TV
 3.00: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Edmonton Oilers-Anaheim Ducks