Hirdetés


Ezek lesznek a fontosabb hétvégi hazai sportesemények

Ezek lesznek a fontosabb hétvégi hazai sportesemények

2018.02.23. 21:57

A fontosabb hétvégi hazai sportesemények.

Hirdetés

A fontosabb hétvégi hazai sportesemények:


    2018. február 24., szombat:
    ---------------------

    Atlétika
    Atlétikai téli dobó országos bajnokság, Szombathely, 14.00

    Evezés
    Ergométeres országos bajnokság, Győr, EYOF csarnok, 9.00

    Kerékpár
    BMX és MTB Európa-bajnoki futam, Budapest (Árkád) 13.00

    Kézilabda
    - Férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, 13. forduló, A csoport: MOL-Pick Szeged - PPD Zagreb (horvát) 17.30     - Férfi NB I: Sport36-Komló - Váci KSE 18.00 Balatonfüredi KSE-B.Braun Gyöngyös 18.00 CYEB Budakalász-Csurgói KK 18.00 Dabas KC-Grundfos Tatabánya KC 18.00     - Női NB I: Kecskeméti NKSE - GVM Europe-Vác 17.00 Érd HC-Vasas SC 18.00 Dunaújvárosi Kohász KA-Békéscsabai ENKSE 18.00 Siófok KC - DVSC-TVP 18.00

    Kosárlabda
    Női NB I: 
BEAC Újbuda - CMB CARGO UNI Győr 16.00 
Atomerőmű KSC Szekszárd-Vasas Akadémia 18.00 
MTK-Budapest - PINKK-Pécsi 424 18.00 
PEAC-Pécs - Sopron Basket 18.00
Aluinvent DVTK Miskolc-ZTE Női Kosárlabda Klub 19.15 

    Labdarúgás
    OTP Bank Liga, 20. forduló:
Videoton FC-Vasas, Felcsút 17.00
Mezőkövesd Zsóry FC-Puskás Akadémia 17.00
Debreceni VSC-Balmaz Kamilla Gyógyfürdő 17.00
Paksi FC-Diósgyőri VTK 17.00
Újpest FC-Swietelsky Haladás 17.00
Ferencváros-Budapest Honvéd 19.30 

    Röplabda
    - Férfi NB I:
PTE-PEAC - Pénzügyőr SE 14.00
    - Női NB I:
Palota-TFSE 17.00
Penta Gödöllői RC-Budaörsi DSE 18.00

    Sportlövészet
    Légfegyveres Európa-bajnokság, Győr - női pisztoly 9.30, döntő: 11.45; férfi pisztoly 12.00, döntő 14.15; puska vegyescsapat 14.15, döntő 17.15

    Tenisz:
    Hungarian Ladies Open, Budapest (BOK Csarnok) 15.00

    Úszás
    Uszonyosúszó világkupa, Eger (Bitskey Aladár Uszoda)

    Vízilabda
    - E.ON férfi ob I, középszakasz, 1. forduló:
    felsőház:
Szolnoki Dózsa - RacioNet-Honvéd 16.00
A-Híd OSC-Újbuda - MKB-Euroleasing-BVSC 19.00
    alsóház:
Kaposvári VK - ContiTech Szeged-Diapolo 18.00
VasasPlaket - EBP Tatabánya 18.00
Metalcom-Szentes - AVUS Szombathely 18.00
PVSK Mecsek-Füszért - UVSE 19.00
    - Női Euroliga, negyeddöntő, első mérkőzések:
Dunaújváros-Edipe Orizzonte (olasz) 17.00
UVSE-Plebiscito Padova (olasz) 19.00, Hajós Uszoda

    2018. február 25., vasárnap:
    ----------------------

    Evezés
    Ergométeres országos bajnokság, Győr, EYOF csarnok, 9.00

    Labdarúgás
    Merkantil Bank NB II, 22. forduló:
Dorog-Budaörs 14.00
Soroksár-Budafok 14.00
Kazincbarcika-Szolnoki MÁV FC, Tiszaújváros 14.00
Szeged-Vác, Gyula 14.00
Soproni VSE-Cegléd 14.00
Mosonmagyaróvár-Csákvár 14.00
MTK Budapest-Békéscsaba 15.00
ETO FC Győr-BFC Siófok 17.00
ZTE FC-Kisvárda 17.00
Nyíregyháza Spartacus-Gyirmót 17.00

    Röplabda
    - Férfi NB I:
MAFC-BME - Dunaferr SE 13.00
Sümegi RE-FINO Kaposvár SE 16.00
MÁV Előre SC-Szolnoki Röplabda Akadémia 16.00
HÉP-Kecskeméti RC - DEAC 17.00
    - Női Extraliga:
Linamar-Békéscsabai RSE - Vasas Óbuda 16.00
Fatum-Nyíregyháza - UTE 17.00
    - Női NB I:
Hungast-Haladás Szombathely - MTK Budapest 18.00

    Sportlövészet
    Légfegyveres Európa-bajnokság, Győr - férfi pisztoly csapat 8.30, döntő 11.45; női pisztoly csapat 10.30, döntő 14.15; női puska csapat 12.30, döntő 16.45; férfi puska csapat 14.30, döntő 19.15

    Tenisz:
    Hungarian Ladies Open, Budapest (BOK Csarnok) 15.00

    Úszás
    Uszonyosúszó világkupa, Eger (Bitskey Aladár Uszoda)

    Vízilabda
    E.ON férfi ob I, középszakasz, 1. forduló:
    felsőház:
FTC-PQS Waterpolo - PannErgy-Miskolci VC 17.00