Vizes vb képsorozat: úszás és vízilabda

2017.07.23. 18:45

Hosszú Katinka a legjobb idővel döntős 200 m vegyesen. Szilágyi 100 pillangón, Cseh 50 pillangón lemaradt a döntőről

MTI Fotó: Illyés Tibor

Kapás Boglárka az ötödik, Késely Ajna pedig a hatodik helyen végzett vasárnap 400 méter gyorson a Duna Arénában zajló úszó-világbajnokságon.

Szilágyi Liliána és Cseh László sem jutott fináléba vasárnapi elődöntőjéből a Duna Arénában zajló úszó-világbajnokságon.

Szilágyi 100 méter pillangón az első futamban volt érdekelt, 57.75 másodperces idejével - amely 21 századdal marad el országos csúcsától - a kilencedik helyen zárt.

Cseh a pillangó sprintszámában, 50 méteren, melyen két éve Kazanyban bronzérmet szerzett, 23.51 másodperccel futamában - rossz rajttal - ötödik lett, ez pedig összesítésben a 11. helyre volt elég.