Hirdetés

Tanulmányi versenyek győzteseit jutalmazták Szombathelyen

2016.06.10. 08:06

Általános és középiskolások vehettek át elismerést.

Hirdetés

A Zalaegerszegi Pedagógiai Oktatási Központ ünnepélyes keretek között adta át a Weöres Sándor Színházban azoknak a Vas megyei tanulóknak az oklevelet és az ajándékot, akik a 2015/2016. tanévben az általa szervezett tanulmányi versenyen értek el első, második, illetve harmadik helyezést.

Országos helyezés

Verseny

 Név

Felkészítő

Iskola

8. hely

Országos német nyelvi verseny

Boldizsár Gina Viktória

Háklár Gáborné
Szabóné Budai Tünde

Szentgotthárd és Térsége Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola

7. hely

Országos német nyelvi verseny

Illés Noémi

Háklár Gáborné
Szabóné Budai Tünde

Szentgotthárd és Térsége Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola

1. hely

Országos német nyelvi verseny

Könye Rozália Ilka

Háklár Gáborné
Szabóné Budai Tünde

Szentgotthárd és Térsége Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola

2. hely

Országos német nyelvi verseny

Mészáros Dóra

Háklár Gáborné
Szabóné Budai Tünde

Szentgotthárd és Térsége Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola

8. hely

Országos történelem tanulmányi verseny

Dormán Péter

Zrinszki János

Győrvári Béri Balogh Ádám Általános Iskola

Arany minősítés

„Szép Magyar Beszéd” verseny az 5-8. évfolyamos tanulók számára

Solti Martin

Tóth Margit

Sárvári Gárdonyi Géza Általános Iskola

1. hely

Kaán Károly XXIV. Országos Természet- és Környezetismereti verseny

Németh Máté

Farkasné Tóth Mária

Répcelaki Móra Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

8. hely

Teleki Pál Országos Földrajz–Földtan Verseny

Nagy Benedek

Takács Márta

Sárvári Gárdonyi Géza Általános Iskola

10. hely

Implom József középiskolai helyesírási verseny

Kaposi Regina

Gulyásné Vass Veronika

SzMSzC Eötvös Loránd Szakképző Iskolája

3. hely

Implom József középiskolai helyesírási verseny

Gombos Réka

Kónya Nóra

SzoSzSzC Horváth Boldizsár Közgazdasági és Informatikai Szakközépiskolája

1. hely

Savaria országos történelem tanulmányi verseny

Horváth Áron

Kissné Szabó Ágota

Szombathelyi Nagy Lajos Gimnázium

4. hely

Savaria országos történelem tanulmányi verseny

Varga Zsófia

Sélley Gábor

Nyugat-magyarországi Egyetem Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium

Anyanyelvápolók szövetségének könyvjutalma

Szép Magyar Beszéd a középfokú intézmények tanulói számára

Grünwald Dávid

Szeléné Varga Márta

Jurisich Miklós Gimnázium és Kollégium

Anyanyelvápolók szövetségének könyvjutalma

"Édes Anyanyelvünk" nyelvhasználati verseny

Némethy Zsófia

Paukovics Éva

Szombathelyi Nagy Lajos Gimnázium

Anyanyelvápolók szövetségének könyvjutalma

"Édes Anyanyelvünk" nyelvhasználati verseny

Markovits Alexandra

Putz Margit

SzMSzC Gépipari és Informatikai Műszaki Szakközépiskolája

2. hely

 

Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási verseny

Tasnádi Róbert

Stefanicsné Bőhm Katalin

Paragvári Utcai Általános Iskola

4. hely Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási verseny Németh Alexander Zsolt Stefanicsné Bőhm Katalin

Paragvári Utcai Általános Iskola

 

10. hely Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási verseny Andor Júlia Anna Domján Péterné

Brenner János Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium

 

 

Forrás: szombathely.hu