Két gyermek halálát vizsgálják a Győr-Moson-Sopron megyében

2013.05.08. 10:08

Egy héten belül két gyermek is fulladás miatt halt meg Győr-Moson-Sopronban, az idegenkezűség gyanúja nem merült fel, mindkét ügyet közigazgatási eljárás keretében vizsgálják.

Egy héten belül két gyermek is fulladás miatt halt meg Győr-Moson-Sopronban, az idegenkezűség gyanúja nem merült fel, mindkét ügyet közigazgatási eljárás keretében vizsgálják - közölte Kocsis Tünde alezredes, a megyei rendőr-főkapitányság szóvivője szóvivője szerdán az MTI-vel.

    A Kisalföld című megyei napilapban szerdán megjelent cikk szerint a múlt héten egy hétéves gyermek félrenyelt szilvás gombóctól fulladt meg mosonmagyaróvári otthonában. Kedden pedig egy 11 éves diák nyelt félre egy kiflit a bakonyszentlászlói iskolában, és a mentők már rajta sem tudtak segíteni.
.