Hirdetés

Itt vannak a fontosabb hétvégi hazai sportesemények: foci, kosárlabda, vízilabda

Hétvégi sportesemények

2018.11.23

A fontosabb hétvégi hazai sportesemények:

Hirdetés

A fontosabb hétvégi hazai sportesemények:


    2018. november 24., szombat:
    ----------------------
    Kézilabda
    Férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, 9. forduló, B csoport:
MOL-Pick Szeged - Paris Saint-Germain (francia) 17.30 
    Férfi NB I:
Ferencvárosi TC-Ceglédi KKSE 15.00
Telekom Veszprém-Vecsési SE 15.30

    Kosárlabda
    Férfi NB I:
Kaposvári KK-Alba Fehérvár 18.00
Egis Körmend - Falco-Vulcano Energia KC Szombathely 18.00
    Női NB I:
PINKK-Pécsi 424 - ELTE BEAC Újbuda 15.00
MTK-Budapest - Vasas Akadémia 18.00

    Labdarúgás
    OTP Bank Liga, 15. forduló:
Budapest Honvéd-Mezőkövesd Zsóry FC, Új Hidegkuti Nándor Stadion 17.00 
Újpest FC-Paksi FC 17.00  (M4 Sport élő közvetítés)
Ferencváros-Kisvárda Master Good 17.00
Puskás Akadémia FC-Szombathelyi Haladás 17.00
Diósgyőri VTK-MTK Budapest 19.30  (M4 Sport élő közvetítés)

    Röplabda
    - Férfi NB I, alapszakasz:
    A csoport:
SZESE Győr - PTE-PEAC 17.00
LV Sport Pénzügyőr-Vegyész RC Kazincbarcika 17.00
    B csoport:
DEAC-Szolnoki RK 15.00
    - Női Extraliga, alapszakasz:
Swietelsky-Békéscsabai RSE - Hungast-Haladás 17.00

    Sportlövészet
    Hungarian Open nemzetközi légfegyveres verseny, Szekszárd 8.00

    Tánc
    Standard táncok formációs világbajnoksága, Pécs (Lauber Dezső Sportcsarnok) 14.00

    Teke
    Férfi Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, 1. mérkőzés:
Zalaegerszegi TK-FMVas - Victoria Bamberg (német) 13.00

    Vízilabda
    E.ON férfi ob I, alapszakasz, 6. forduló:
    A csoport:
KSI-AVUS Szombathely 11.45
BVSC-Zugló - ZF-Eger 17.00
RacioNet-Honvéd - FTC-Telekom Waterpolo 19.00
PVSK-Mecsek Füszért -    Metalcom Szentes 19.00
    B csoport:
UVSE-Kaposvári VK 13.15
VasasPlaket-Tatabánya 18.00
A-Híd OSC Újbuda - Debreceni VSE 19.00

  2018. november 25., vasárnap:
   

    Jégkorong
    Erste Liga:
Dunaújvárosi Acélbikák-Corona Brasov (román) 17.00
Fehérvári Titánok-DEAC 17.30
Hokiklub Budapest-UTE 18.40
    Szlovák liga (Tipsport):
DVTK Jegesmedvék-HKM Zvolen (szlovák) 18.00

    Kézilabda
    Férfi EHF Kupa, selejtező, 3. forduló, visszavágó: Balatonfüredi KSE-HCB Karvina (cseh) 16.00     Férfi NB I: Mezőkövesdi KC - Sport36-Komló 18.00

    Kosárlabda
    Férfi NB I:
Szolnoki Olaj KK - Pécsi VSK-VEOLIA 18.00
Sopron KC-Zalakerámia ZTE KK 18.00

    Labdarúgás
    OTP Bank Liga, 15. forduló: Debreceni VSC-MOL Vidi FC 17.00  (M4 Sport élő közvetítés)
    Merkantil Bank Liga NB II, 18. forduló:
Duna Aszfalt TVSE-Vác FC 13.00
Kaposvári Rákóczi FC-Dorogi FC 13.00
Nyíregyháza Spartacus FC-Soroksár SC 13.00
WKW ETO FC Győr-Kazincbarcika 13.00
BSS Monor-ZTE FC, III. ker TVE utánpótlásképző központ 13.00
Balmaz Kamilla Gyógyfürdő-Budafoki MTE 17.00
Aqvital FC Csákvár-Credobus Mosonmagyaróvár 17.00
BFC Siófok-Budaörs 17.00
Vasas FC-Ceglédi VSE, Szusza Ferenc Stadion 17.00
Békéscsaba 1912 Előre-Gyirmót FC Győr 17.00

    Ritmikus gimnasztika
    Együttes kéziszercsapat országos bajnokság, Törökbálint 14.00

    Röplabda
    Férfi NB I, alapszakasz:
    A csoport:
MAFC-BME - MÁV Előre SC 19.00
    B csoport:
Fino Kaposvár SE-Sümegi RE 16.00
    Női Extraliga, alapszakasz:
Jászberény VT-Vasas Óbuda 17.00

    Sportlövészet
    Hungarian Open nemzetközi légfegyveres verseny, Szekszárd 8.00

    Tekvondó
    Országos bajnokság, Nagykáta 9.15

    Úszás
    Vizesgála, Duna Aréna 17.00

    Vízilabda
    E.ON férfi ob I, alapszakasz, 6. forduló:
    B csoport:
PannErgy-Miskolci VLC - Szolnoki Dózsa 18.00