Hirdetés

Élő tv-sportközvetítések: úszó vb, labdarúgó BL időpontok

Sportközvetítések időpontja

2018.12.12

A szerdai és csütörtöki élő sportközvetítések a hazai televíziókban. Rövidpályás úszó-vb - Hosszú Katinka 200 méter pillangón is döntőzik.

Hirdetés

A szerdai és csütörtöki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:


    december 12., szerda:
    ---------------------
    M4 Sport
11.45: Úszás, rövidpályás világbajnokság, Hangcsou
17.45: Kézilabda, női Európa-bajnokság, középdöntő, Magyarország-Románia
20.45: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, csoportkör, 6. (utolsó) forduló, Ajax-Bayern München

    Sport 1
15.45: Kézilabda, női Európa-bajnokság, középdöntő, Spanyolország-Norvégia
18.00: Kézilabda, női Európa-bajnokság, középdöntő, Svédország-Oroszország
21.00: Kézilabda, női Európa-bajnokság, középdöntő, Hollandia-Németország

    Sport 2
18.30: Jégkorong, KHL, alapszakasz, Slovan-Dinamo Riga

    Eurosport 1
13.45 és 19.45: Sznúker, Skót Open

    Spíler1 TV
18.45: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, csoportkör, 6. (utolsó) forduló, Viktoria Plzen-AS Roma
21.00: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, csoportkör, 6. (utolsó) forduló, Benfica-AEK Athén

    Spíler2 TV
18.30: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, csoportkör, 6. (utolsó) forduló, Real Madrid-CSZKA Moszkva
21.00: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, csoportkör, 6. (utolsó) forduló, Young Boys-Juventus

    december 13., csütörtök:
    ------------------------
    M4 Sport
11.45: Úszás, rövidpályás világbajnokság, Hangcsou
19.45: Futsal, NB I, Veszprém-Dunaferr

    Sport 1
18.45: Labdarúgás, Európa-liga, csoportkör, 6. (utolsó) forduló, Vidi FC-Chelsea

    Sport 2
20.00: Darts, PDC-világbajnokság, London

    Eurosport 1
12.00: Alpesi sí, világkupa, férfi lesiklás, edzés, Val Gardena
14.00: Sílövészet, világkupa, női 7,5 km sprint, Hochfilzen
15.30 és 19.45: Sznúker, Skót Open

    Eurosport 2
11.00: Asztalitenisz, World Tour döntő, Incson
13.45: Sznúker, Skót Open

    Digisport 1
18.40: Labdarúgás, Európa-liga, csoportkör, 6. (utolsó) forduló, PAOK-BATE
20.55: Labdarúgás, Európa-liga, csoportkör, 6. (utolsó) forduló, Olimpiakosz-AC Milan 

    Digisport 2
18.50: Labdarúgás, Európa-liga, csoportkör, 6. (utolsó) forduló, Sevilla-Krasznodar
20.55: Labdarúgás, Európa-liga, csoportkör, 6. (utolsó) forduló, Arsenal-Qarabag

    Digisport 3
18.50: Labdarúgás, Európa-liga, csoportkör, 6. (utolsó) forduló, Rennes-Asztana
20.55: Labdarúgás, Európa-liga, csoportkör, 6. (utolsó) forduló, Celtic-Salzburg 

    Spíler1 TV
 4.00: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Anaheim Ducks-Dallas Stars