Hirdetés


A szerdai és csütörtöki élő sportközvetítések a tévékben

2019.01.16

A szerdai és csütörtöki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

Hirdetés

A szerdai és csütörtöki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:


    január 16., szerda:
    ------------------
    M4 Sport
15.30: Kézilabda, férfi világbajnokság, csoportmérkőzés, München, Japán-Izland
18.00: Kézilabda, férfi világbajnokság, csoportmérkőzés, Koppenhága, Magyarország-Egyiptom
20.30: Kézilabda, férfi világbajnokság, csoportmérkőzés, Koppenhága, Svédország-Katar

    Sport 1
17.45: Labdarúgás, Olasz Szuperkupa, Dzsidda, Juventus-AC Milan

    Sport 2
17.45: Jégkorong, Bajnokok Ligája, elődöntő, visszavágó, Red Bull Salzburg-Red Bull München

    Eurosport 1
 8.00: Tenisz, Australian Open, Melbourne
19.45: Sznúker, Mesterek Tornája, London

    Eurosport 2
 8.00: Tenisz, Australian Open, Melbourne
14.00: Sznúker, Mesterek Tornája, London

    Digisport 1
18.45: Labdarúgás, francia bajnokság, AS Monaco-Nice
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, St. Étienne - Marseille

    Digisport 2
18.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Toulouse-Lyon

    Digisport 3
18.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Nimes-Nantes

    január 17., csütörtök:
    ----------------------

    M4 Sport
15.30: Kézilabda, férfi világbajnokság, csoportmérkőzés, Koppenhága, Egyiptom-Angola
17.30: Kézilabda, férfi világbajnokság, csoportmérkőzés, Herning, Ausztria-Tunézia
20.30: Kézilabda, férfi világbajnokság, csoportmérkőzés, Koppenhága, Magyarország-Svédország

    Sport 1
21.00: Kosárlabda, NBA, alapszakasz, Washington Wizards-New York Knicks

    Eurosport 1
 1.00: Tenisz, Australian Open, Melbourne
14.30: Sílövészet, vk, női 7,5 km sprint, Ruhpolding
19.45: Sznúker, Mesterek Tornája, negyeddöntő, London

    Eurosport 2
 1.00: Tenisz, Australian Open, Melbourne
14.00: Sznúker, Mesterek Tornája, negyeddöntő, London

    Digisport 1
17.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, CSZKA Moszkva-Bayern München
20.00: Kosárlabda, férfi Euroliga, Makkabi Tel-Aviv - Barcelona

    Digisport 2
19.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Olimpiakosz-Himki Moszkva

    Digisport 3
20.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Gran Canaria-Fenerbahce

    Spíler1 TV
 4.00: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Vancouver Canucks-Edmonton Oilers