Hirdetés


A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

Hirdetés

A pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 január 4., péntek:

    M4 Sport
18.15: Jégkorong, Erste Liga, Schiller-Vasas HC - EV Vienna Capitals

    Sport1
 4.30: Kosárlabda, NBA, Golden State Warriors - Houston Rockets
15.00: Jégkorong, KHL, Szeversztal-Slovan

    Sport2
14.30: Tenisz, ATP-torna, Púna

    Eurosport 1
 6.00: Tenisz, ATP-torna, Brisbane 
13.45: Síugrás, Négysáncverseny, Innsbruck
    
    Eurosport 2
10.30: Tenisz, Hopman Kupa, Perth

    Digisport 1
 0.00: Tenisz, WTA-torna, Auckland
 4.00/10.00: Tenisz, WTA-torna, Brisbane
18.30: Jégkorong, EBEL, Fehérvár AV19-HC Orli Znojmo

    Digisport 2
 6.00: Tenisz, WTA-torna, Sencsen
18.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Zalgiris Kaunas-CSZKA Moszkva
20.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Barcelona-Darüssafaka

    Digisport 3
 7.00:  Tenisz, WTA-torna, Auckland
19.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Olympiakosz-Panathinaikosz

    Spíler2 TV
18.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Levante-Girona
21.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Espanyol-Leganés

 

január 5., szombat:
    -------------------
    M4 Sport
15.00: Röplabda, férfi Eb-selejtező, Magyarország-Svájc
18.00: Kézilabda, női NB I, Érd-Debrecen
    
    Sport1
12.30: Tenisz, ATP-torna, Púna, döntő
17.45: Kézilabda, női EHF Kupa, csoportkör, Siófok KC-Herning
20.00: Darts, BDO-vb, 1. nap

    Sport2
14.00: Darts, BDO-vb, 1. nap
22.30: Amerikaifutball, NFL, rájátszás, Houston Texans-Indianapolis Colts

    Eurosport 1
 9.00: Tenisz, Hopman Kupa, Perth
14.00/15.15: Sífutás, világkupa, Val di Fiemme
14.45/16.00: Alpesi sí, világkupa, női műlesiklás, Zágráb, 1. és 2. futam
17.00: Síugrás, Négysáncverseny, Bischofshofen

    Eurosport 2
10.00/11.00/12.45/13.45: Szánkó, világkupa, Königssee

    Digisport 1
 4.00/10.00: Tenisz, WTA-torna, Brisbane, elődöntők
 7.00: Tenisz, WTA-torna, Sencsen, döntő
17.55: Motorsport, SuperEnduro-vb, Németország

    Digisport 2
 5.00: Tenisz, WTA-torna, Auckland, elődöntők

    Spíler1 TV
 1.00: Jégkorong, NHL, Pittsburgh Penguins-Winnipeg Jets
19.00: Jégkorong, NHL, Ottawa Senators-Minnesota Wild

    Spíler2 TV
16.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Alavés-Valencia
20.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Huesca-Betis

    január 6., vasárnap:
    --------------------
    M4 Sport:
16.00: Kézilabda, férfi válogatott felkészülési mérkőzés, Dánia-Magyarország

    Sport1
14.00/20.30: Darts, BDO-vb, 2. nap
18.30: Labdarúgás, portugál bajnokság, Benfica-Rio Ave

    Sport2
 2.30: Amerikaifutball, NFL, rájátszás, Dallas Cowboys-Seattle Seahawks
19.00: Amerikaifutball, NFL, rájátszás, Baltimore Ravens-Los Angeles Chargers
22.30: Amerikaifutball, NFL, rájátszás, Chicago Bears-Philadelphia Eagles

    Eurosport 1
 2.00: Tenisz, ATP-torna, Sydney, 1. nap
 9.00: Tenisz, ATP-torna, Brisbane, elődöntő
12.00/15.45: Alpesi sí, világkupa, Zágráb, 1. és 2. futam
13.15/14.30: Sífutás, világkupa, Val di Fiemme
14.00: Északi összetett, világkupa, Otepaa
16.30: Síugrás, világkupa, Bischofshofen

    Eurosport 2
10.00/13.30: Szánkó, világkupa, Königssee

    Digisport 1
 8.00: Tenisz, WTA-torna, Brisbane, döntő
17.15: Jégkorong, szlovák Extraliga, DVTK Jegesmedvék-Liptovsky Mikulás

    Digisport 2
 7.30: Tenisz, WTA-torna, Auckland, döntő

    Spíler1 TV
19.00: Jégkorong, NHL, Ottawa Senators-Carolina Hurricanes
22.00: Jégkorong, NHL, Arizona Coyotes-New York Rangers

    Spíler2 TV
16.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sevilla-Atlético Madrid
18.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid-Real Sociedad
20.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Getafe-FC Barcelona