Itt vannak a hétvégi sportesemények
MTI

Itt vannak a hétvégi sportesemények

MTI

2019.01.18. 09:42

Hazai sportesemények szombaton és vasárnap.

Január 19., szombat:

    Asztalitenisz
    World Tour-verseny, Budapest (BOK Csarnok) - női egyes elődöntő 10.00, férfi egyes negyeddöntő 11.40, vegyes páros döntő 13.20, női páros döntő 18.40, férfi páros döntő 19.20

    Atlétika
    Budapest régió nyílt bajnokság (BOK csarnok) 10.30

    Jégkorong
    Erste Liga:
Schiller-Vasas HC - Gyergyói HK (román) 18.20

    Kézilabda
    - Női EHF Kupa, csoportkör, 3. forduló, B csoport:
Siófok KC-IK Sävehof (svéd) 18.00
    - Női NB I:
Alba Fehérvár KC - FTC-Rail Cargo Hungaria 17.00

    Kosárlabda
    - Férfi NB I:
Atomerőmű SE - Naturtex-SZTE-Szedeák 18.00
Kaposvári KK - Falco-Vulcano Energia KC Szombathely 18.00
Szolnoki Olaj KK-Sopron KC 18.00
JP Auto-JKSE - DEAC 18.00
    - Női NB I:
ELTE BEAC Újbuda-Atomerőmű KSC Szekszárd 16.00  
ZTE Női Kosárlabda Klub-CMB CARGO UNI Győr 17.00
Sopron Basket - PINKK-Pécsi 424 18.00
Vasas Akadémia - MTK-Budapest 18.00
NKE-Csata - Aluinvent DVTK 18.30    

    Röplabda
    - Férfi Extraliga, alapszakasz:
DEAC-Vegyész RC Kazincbarcika 18.00
    - Női Extraliga, alapszakasz:
Fatum Nyíregyháza - Hungast-Haladás 18.00

    Sport
    Téli Sportágválasztó (Vasas Jégcentrum, Budapest, Homoktövis u. 1.) 10.00

    Sportlövészet
    Budapest bajnokság (Nemzeti lőtér, Fehér út) 8.00

Január 20., vasárnap:

    Asztalitenisz
    World Tour-verseny, Budapest (BOK Csarnok) - férfi egyes elődöntő 10.00, női egyes döntő 15.00, férfi egyes döntő 16.00

    Jégkorong
    - Erste Liga:
Dunaújvárosi Acélbikák-DEAC 17.00
Fehérvári Titánok-UTE, Érd 17.30
    - Szlovák liga (Tipsport), alapszakasz:
MAC Újbuda-HC Nové Zámky (szlovák) 18.00

    Kosárlabda
    - Férfi NB I:
Zalakerámia ZTE KK - Serco-TF-BP 18.00
    - Női NB I:
PEAC-Pécs - VBW CEKK Cegléd 18.00

    Motorsport
    X-Trial ügyességi motoros világbajnokság, 1. verseny, Papp László Budapest Sportaréna 16.30

    Röplabda
    - Férfi Extraliga, alapszakasz:
Kecskeméti RC - MAFC-BME 18.00
    - Női Extraliga, alapszakasz:
Jászberény VT-UTE 19.00
    - Női Magyar Kupa, elődöntő, 1. mérkőzés:
Vasas Óbuda - Swietelsky-Békéscsabai RSE 19.00

    Sportlövészet
    Budapest bajnokság (Nemzeti Lőtér, Fehér út) 8.00

    Úszás
    Jövő Bajnokai összrégiós bajnokság, Tüske Uszoda 11.00