Hirdetés

Élő tv-sportközvetítések - Csütörtök, péntek

2019.04.04

A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

Hirdetés

Április 4., csütörtök


    M4 Sport
20.00: Röplabda, női Extraliga, elődöntő, 3. mérkőzés, Nyíregyháza-Békéscsaba

    Sport 1
20.00: Darts, Premier League, 10. állomás, Belfast

    Sport 2
16.00: Jégkorong, KHL, rájátszás, Szalavat Ufa-Avangard Omszk

    Eurosport 1
 7.55 és 13.25: Sznúker, kínai nyílt bajnokság, Peking, 4. nap

    Eurosport 2
15.00: Kerékpár, szicíliai körverseny, 2. szakasz
17.00: Curling, férfi világbajnokság, Kanada

    Digisport 1
18.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sassuolo-Chievo
21.00: Labdarúgás, olasz bajnokság, Atalanta-Bologna

    Digisport 2
23.00: Tenisz, WTA-torna, Monterrey
17.00: Tenisz, WTA-torna, Charleston
18.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, CSZKA Moszkva-Baskonia
20.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Real Madrid-Zalgiris Kaunas

    Digisport 3
18.55: Tenisz, WTA-torna, Charleston

    Spíler1 TV
20.25: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Leganés-Valladolid

    Spíler2 TV
19.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sevilla-Alavés
21.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Sociedad-Real Betis

 Április 5., péntek


    M4 Sport
18.30: Jégkorong, felkészülési mérkőzés, Magyarország-Svédország

    Sport 1
4.30: Kosárlabda, NBA, Los Angeles Lakers-Golden State Warriors
20.15: Labdarúgás, német bajnokság, Mainz-Freiburg

    Sport 2
16.00: Cselgáncs, Grand Prix, Antalya
18.00: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, negyeddöntő, 1. mérkőzés, CSM Bucuresti-Metz
21.30: Labdarúgás, portugál bajnokság, FC Porto-Boavista

    Eurosport 1
 7.55 és 13.25: Sznúker, kínai nyílt bajnokság, Peking, negyeddöntő
18.00: Úszás, nemzetközi verseny, Bergen
22.00: Curling, férfi világbajnokság, Kanada

    Eurosport 2
15.00: Kerékpár, szicíliai körverseny, 3. szakasz

    Digisport 1
1.00: Tenisz, WTA-torna, Charleston
20.45: Labdarúgás, angol bajnokság, Southampton-Liverpool
23.10: Tenisz, WTA-torna, Monterrey, negyeddöntők

    Digisport 2
0.00: Tenisz, WTA-torna, Monterrey
20.40: Labdarúgás, francia bajnokság, Girondins Bordeaux-Olympique Marseille
22.45: Tenisz, WTA-torna, Charleston, negyeddöntők

    Digisport 3
19.00: Tenisz, WTA-torna, Charleston, negyeddöntő
20.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Barcelona-Himki Moszkva

    Spíler1 TV
4.00: Jégkorong, NHL, Vegas Golden Knights-Arizona Coyotes