Hirdetés

A szerdai és csütörtöki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

Hirdetés

Április 3., szerda


    M4 Sport
17.30: Labdarúgás, Magyar Kupa, negyeddöntő, visszavágó, MOL Vidi FC-Ferencvárosi TC

    Sport 1
18.15: Labdarúgás, Német Kupa, negyeddöntő, Bayern München-Heidenheim
20.45: Labdarúgás, Német Kupa, negyeddöntő, Schalke-Werder Bremen

    Sport 2
18.30: Jégkorong, KHL, rájátszás, SZKA Szentpétervár-CSZKA Moszkva

    Eurosport 1
 7.55: Sznúker, kínai nyílt bajnokság, Peking, 3. nap
14.30: Kerékpár, Dwars door Vlaanderen, Belgium
22.00: Curling, férfi világbajnokság, Kanada 

    Eurosport 2
13.25: Sznúker, kínai nyílt bajnokság, Peking, 3. nap

    Digisport 1
18.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Empoli-Napoli
20.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Genoa-Internazionale
23.10: Tenisz, WTA-torna, Charleston

    Digisport 2
16.00: Tenisz, WTA-torna, Charleston
20.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Chelsea-Brighton
23.00: Tenisz, WTA-torna, Monterrey

    Digisport 3
18.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Montpellier-Guingamp
20.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, AS Roma-Fiorentina

    Spíler1 TV
20.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester City-Cardiff City

    Spíler2 TV
19.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Athletic Bilbao-Levante
21.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valencia-Real Madrid


    Április 4., csütörtök:


    M4 Sport
20.00: Röplabda, női Extraliga, elődöntő, 3. mérkőzés, Nyíregyháza-Békéscsaba

    Sport 1
20.00: Darts, Premier League, 10. állomás, Belfast

    Sport 2
16.00: Jégkorong, KHL, rájátszás, Szalavat Ufa-Avangard Omszk

    Eurosport 1
 7.55 és 13.25: Sznúker, kínai nyílt bajnokság, Peking, 4. nap

    Eurosport 2
15.00: Kerékpár, szicíliai körverseny, 2. szakasz
17.00: Curling, férfi világbajnokság, Kanada

    Digisport 1
18.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sassuolo-Chievo
21.00: Labdarúgás, olasz bajnokság, Atalanta-Bologna

    Digisport 2
 3.00 és 23.00: Tenisz, WTA-torna, Monterrey
17.00: Tenisz, WTA-torna, Charleston
18.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, CSZKA Moszkva-Baskonia
20.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Real Madrid-Zalgiris Kaunas

    Digisport 3
18.55: Tenisz, WTA-torna, Charleston

    Spíler1 TV
 2.00: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Chicago Blackhawks-St. Louis Blues
20.25: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Leganés-Valladolid

    Spíler2 TV
19.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sevilla-Alavés
21.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Sociedad-Real Betis