Hirdetés

Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2019.05.17

A hétvégi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

Hirdetés

Március 17., péntek


    M4 Sport:
15.15: Országúti kerékpár, Giro d'Italia, 7. szakasz
17.45: Kézilabda, női NB I, Győr-Mosonmagyaróvár

    Sport 1
17.45: Kézilabda, férfi EHF-kupa, elődöntő, Holstebro-Kiel
20.30: Kézilabda, férfi EHF-kupa, elődöntő, Füchse Berlin-Porto

    Sport 2
20.15: Jégkorong, világbajnokság, Szlovákia, Finnország - Nagy-Britannia

    Eurosport 1
13.05: Országúti kerékpár, Giro d'Italia, 7. szakasz
23.00: Országúti kerékpár, kaliforniai körverseny, 6. szakasz

    Digisport 1
11.00: Tenisz, ATP-torna, Róma
18.00: Kosárlabda, férfi Euroliga, elődöntő, Fenerbahce-Anadolu Efes
20.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, elődöntő, CSZKA Moszkva-Real Madrid

    Digisport 2
11.00, 14.30 és 19.30: Tenisz, WTA-torna, Róma
21.30: Tenisz, ATP-torna, Róma

    Spíler1 TV 
 8.55, 9.55 és 10.55: Motorsport, Francia Nagydíj, Moto3, MotoGP és Moto2, 1. szabadedzés
13.10, 14.10 és 15.10: Motorsport, Francia Nagydíj, Moto3, MotoGP és Moto2, 2. szabadedzés

 Május 18., szombat


    M4 Sport
13.30: Vízilabda, férfi ob I, döntő, 2. mérkőzés, OSC-FTC
15.30: Országúti kerékpár, Giro d'Italia, 8. szakasz
17.45: Labdarúgás, női Bajnokok Ligája, döntő, Budapest, Lyon-Barcelona

    Sport 1
15.15: Labdarúgás, Bundesliga, Bayern München-Eintracht Frankfurt
17.45: Kézilabda, férfi EHF-kupa, a 3. helyért
20.30: Kézilabda, férfi EHF-kupa, döntő

    Sport 2
10.00: Lósport, military, Alag
15.15: Labdarúgás, Bundesliga, Mönchengladbach-Borussia Dortmund
20.15: Jégkorong, világbajnokság, Szlovákia, Svédország-Svájc

    Eurosport 1
13.05: Országúti kerékpár, Giro d'Italia, 8. szakasz
21.00: Országúti kerékpár, kaliforniai körverseny, 7. szakasz

    Eurosport 2
14.15: Autósport, túraautó-világkupa (WTCR), Zandvoort, 1. futam
18.35: Lósport, Global Champions Tour, Madrid

    Digisport 1
11.45: Amerikaifutball, HFL, Miskolc Steelers-Fehérvár Enthroners
14.55: Labdarúgás, Serie A, Udinese-SPAL
17.55: Labdarúgás, Serie A, Genoa-Cagliari
20.10: Labdarúgás, Serie A, Sassuolo-AS Roma

    Digisport 2
12.00 és 17.30: Tenisz, WTA-torna, Róma
14.30: Tenisz, ATP-torna, Róma
18.55: Röplabda, férfi Bajnokok Ligája, döntő, Berlin, Kazany-Civitanova
20.55: Labdarúgás, Ligue 1, Lyon-Caen

    Digisport 3
15.55: Röplabda, női Bajnokok Ligája, döntő, Berlin, Novara-Conegliano
20.00: Tenisz, ATP-torna, Róma

    Spíler1 TV 
 2.00: Jégkorong, NHL, nyugati főcsoport, döntő, 4. mérkőzés, St. Louis Blues-San Jose Sharks
 8.55, 9.50 és 10.50: Motorsport, Francia Nagydíj, Moto3, MotoGP és Moto2, 3. szabadedzés
12.35, 13.30 és 15.05: Motorsport, Francia Nagydíj, Moto3, MotoGP és Moto2, időmérő
17.15: Labdarúgás, FA Kupa, döntő, Manchester City-Watford

    Spíler2 TV 
12.45: Labdarúgás, La Liga, Levante-Atlético Madrid
20.30: Labdarúgás, La Liga, Celta Vigo-Rayo Vallecano

Május 19., vasárnap


    M4 Sport
13.00: Autósport, túraautó-világkupa (WTCR), Zandvoort, 2. futam
14.15: Labdarúgás, Merkantil Bank Liga, Vasas-ZTE
16.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, MTK Budapest-Budapest Honvéd

    Sport 1
 2.00: Küzdősprt, UFC Fight Night, Rochester
 8.30: Strandröplabda, European Masters, Aydin

    Sport 2
 3.00: Kosárlabda, NBA, nyugati főcsoport, döntő, 3. mérkőzés, Portland Trail Blazers-Golden State Warriors
15.30: Labdarúgás, Bundesliga 2., Magdeburg-1. FC Köln
20.15: Jégkorong, világbajnokság, Szlovákia, Svájc-Oroszország

    Eurosport 1
13.05: Országúti kerékpár, Giro d'Italia, 9. szakasz

    Eurosport 2
12.55 és 16.30: Autósport, túraautó-világkupa (WTCR), Zandvoort, 2. és 3. futam
14.00 és 18.00: Motorsport, motokrossz-világbajnokság, Portugália

    Digisport 1
 9.45: Lovasíjászat, világkupa, Pomáz
14.40: Labdarúgás, Serie A, Empoli-Torino
17.40: Labdarúgás, Serie A, AC Milan-Frosinone
20.15: Kosárlabda, férfi Euroliga, döntő

    Digisport 2
13.00: Tenisz, WTA-torna, Róma, döntő
16.00: Tenisz, ATP-torna, Róma, döntő
20.25: Labdarúgás, Serie A, Juventus-Atalanta

    Digisport 3
12.25: Labdarúgás, Serie A, Chievo-Sampdoria
17.25: Kosárlabda, férfi Euroliga, a 3. helyért
20.25: Labdarúgás, Serie A, Napoli-Internazionale

    Spíler1 TV
10.40, 11.55 és 13.15: Motorsport, Spanyol Nagydíj, Moto3, Moto2 és MotoGP, futam
21.00: Jégkorong, NHL, keleti főcsoport, döntő, 5. mérkőzés, Carolina Hurricanes-Boston Bruins

    Spíler2 TV 
11.45: Labdarúgás, La Liga, Real Madrid-Betis
16.45: Labdarúgás, La Liga, Eibar-Barcelona