Hirdetés

A fontosabb hétvégi hazai sportesemények

2019.08.30

A fontosabb hétvégi hazai sportesemények. (Augusztus 31., szeptember 1.)

Hirdetés

A fontosabb hétvégi hazai sportesemények:


    augusztus 31., szombat:
    -----------------------


    Atlétika
    6. magyar Szuper Liga döntő (Lantos Mihály Sportközpont) 12.30

    Jégkorong
    Magyar Szuperkupa:
FTC-Telekom - Hydro Fehérvár AV19, Tüskecsarnok 17.00
    Visegrád Kupa, B csoport:
UTE-Podhale Nowy Targ (lengyel) 18.30

    Kézilabda
    Férfi NB I:

FTC-HungaroControl - Sport36-Komló 11.00
MOL-Pick Szeged - Csurgói KK 18.00
Telekom Veszprém-Váci KSE 18.00
Eger SZSE-Grundfos Tatabánya KC 18.00
Dabasi KC VSE-Mezőkövesdi KC 18.00
HE-DO B. Braun Gyöngyös - Orosházi FKSE-Linamar 18.00
Budakalász-Balatonfüredi KSE 18.00
    Női NB I:
Érd HC - FTC-Rail Cargo Hungaria 17.15
Békéscsabai ENKSE-Dunaújvárosi Kohász KA 18.00
Váci NKSE-MTK Budapest 18.00

    Kosárlabda
    3x3-as Európa-bajnokság, Debrecen
    férfi csoportmérkőzések:
Magyarország-Oroszország 18.00 
Magyarország-Franciaország 21.00

    Labdarúgás
    OTP Bank Liga, 5. forduló:
Mezőkövesd Zsóry FC-Paksi FC 19.30
MOL Fehérvár FC-Kisvárda Master Good 19.30
Újpest FC-Budapest Honvéd, Illovszky Rudolf Stadion 19.30
ZTE FC-Puskás Akadémia FC 19.30
Debreceni VSC-Kaposvári Rákóczi FC 19.30

    Szabadidősport
    Budapest Urban Games (Duna-átúszást a Szabadság-híd mellett, labdarúgás és streetball a Klauzál téren, falmászás a Budai Várban található Öntőház udvarban, laser run és futás a Citadellán) 9.30 
    Runway Run, futóverseny a Liszt Ferenc Repülőtéren

    Torna
    Egyéni országos bajnokság, szerenkénti döntők (Központi Tornacsarnok) 10.30

    Triatlon
    Rövidtávú országos bajnokság, Tata

    szeptember 1., vasárnap:
    ------------------------

    Atlétika
    6. magyar Szuper Liga döntő (Lantos Mihály Sportközpont) 12.30

    Kajak-kenu
    Red Bull Vízisprint, Városligeti-tó 13.00

    Kézilabda
    Női NB I:
Győri Audi ETO KC-Siófok KC 16.30

    Kosárlabda
    3x3-as Európa-bajnokság, Debrecen:
negyeddöntők 13.15
elődöntők 17.00
bronzmérkőzések 19.00
döntők 20.10 

    Labdarúgás
    OTP Bank Liga, 5. forduló:
Ferencváros-Diósgyőri VTK 18.00
    Merkantil Bank Liga NB II, 7. forduló:
Dorogi FC-Szombathelyi Haladás 16.30
Kazincbarcika-Nyíregyháza Spartacus FC, Putnok 16.30
Duna Aszfalt TLC-MTK Budapest 16.30
FC Ajka-Vác FC 17.00
Békéscsaba 1912 Előre-Budafoki MTE 17.00
Aqvital FC Csákvár-BFC Siófok 17.00
Szolnoki MÁV FC - Szeged-Csanád Grosics 17.00
Gyirmót FC Győr-Budaörs 19.00

    Röplabda
    Női Európa-bajnokság, nyolcaddöntők:
    Budapest, Papp László Sportaréna:
Hollandia-Görögország 16.00
Azerbajdzsán-Bulgária 18.30

    Torna
    Egyéni országos bajnokság, szerenkénti döntők (Központi Tornacsarnok) 10.30