Hirdetés

Itt vannak a hétvége sportműsorai

MTI

2020.02.21. 11:40

A fontosabb hétvégi hazai sportesemények.

Hirdetés

 Február 22., szombat


    Asztalitenisz
    World Tour-verseny, Budapest (BOK Csarnok) - egyes negyeddöntők, páros döntők 10.00

    Atlétika
    Fedettpályás országos bajnokság (BOK Csarnok), 1. nap, 15.00

    Evezés
    Ergométeres országos bajnokság, Székesfehérvár, 10.00

    Futsal
    Magyar Kupa, négyes döntő, Szombathely
    női elődöntő:
Astra Bulls-WSH-Palmfood Tolna-Mözs 10.30
Agenta Girls Szekszárd-Budaörs 13.00
    férfi elődöntő:
Futsal Veszprém-Haladás VSE 15.30
5 Stars Érdi VSE-MVFC Berettyóújfalu 18.00

    Jégkorong
    Erste Liga, negyeddöntő, 1. mérkőzés:
Dunaújvárosi Acélbikák-Újpesti TE 18.00

    Kézilabda
    - Férfi EHF Kupa, csoportkör, 3. forduló, D csoport:
Grundfos Tatabánya KC-Pays d'Aix Université Club (francia), Győr 17.00
    - Férfi NB I:
Orosházi FKSE-Linamar - SBS-Eger 18.00
Balatonfüredi KSE-Dabasi KC 18.00
Budakalász - HE-DO B. Braun Gyöngyös 18.00
Sport36-Komló - Csurgói KK 18.00
Váci KSE - MOL-Pick Szeged 18.30
    - Női NB I:
Szent István SE-Kisvárda Master Good SE, Monor 18.00
EUbility Group-Békéscsabai Előre NKSE - DVSC Schaeffler 18.00
Érd HC - Motherson-Mosonmagyaróvár 18.00

    Kosárlabda
    Női NB I:
Atomerőmű KSC Szekszárd - NKE-FCSM Csata 14.45
ELTE BEAC Újbuda-Vasas Akadémia 16.00
PINKK-Pécsi 424 - Aluinvent DVTK 18.00
TFSE-MTK - ZTE NKK 18.00
Uni Győr MÉLY-ÚT - VBW CEKK Cegléd 18.00

    Labdarúgás
    OTP Bank Liga, 22. forduló:
Kisvárda Master Good-Diósgyőri VTK 17.00
Budapest Honvéd-Puskás Akadémia FC, Új Hidegkuti Nándor Stadion 17.00
Kaposvári Rákóczi FC-Újpest FC 17.00
MOL Fehérvár FC-ZTE FC 17.00
Paksi FC-Debreceni VSC 17.00
Mezőkövesd Zsóry FC-Ferencvárosi TC 19.30

    Röplabda
    Női Extraliga, alapszakasz:
Újpesti TE-Fatum Nyíregyháza 18.00

    Vízilabda
    Férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, 10. forduló, A csoport:
Szolnoki Dózsa-Jug Dubrovnik (horvát) 19.00
    E.ON férfi ob I, alapszakasz, B csoport:
    a 9. fordulóból elhalasztott mérkőzés:
Tatabánya-Debreceni VSE 16.00
    13. forduló:
VasasPlaket-AVUS Szombathely 18.00

Február 23., vasárnap


    Asztalitenisz
    World Tour-verseny, Budapest (BOK Csarnok) - egyes elődöntők, döntők 10.30

    Atlétika
    Fedettpályás országos bajnokság (BOK Csarnok), 2. nap, 13.30

    Futsal
    Magyar Kupa, négyes döntő, Szombathely - női és férfi döntő 11.00 és 14.30

    Jégkorong
    - Erste Liga, negyeddöntő:
    2. mérkőzés:
Dunaújvárosi Acélbikák-Újpesti TE 17.00
    1. mérkőzés:
Debreceni EAC-SC Csíkszereda (romániai) 18.30
    - Osztrák liga (EBEL), középszakasz, alsóház:
Hydro Fehérvár AV19-EC Panaceo VSV (osztrák) 17.30

    Kézilabda
    Férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, 13. forduló, B csoport:
Telekom Veszprém-Montpellier HB (francia) 17.00

    Kosárlabda
    Női NB I:
Sopron Basket - PEAC-Pécs 18.00  

    Labdarúgás
    Merkantil Bank Liga NB II, 25. forduló:
WKW ETO FC Győr - Szeged-Csanád Grosics 12.30
Szolnoki MÁV FC-BFC Siófok 14.00
Budaörs-Szombathelyi Haladás, Tatabánya 14.00
Soroksár SC-Budafoki MTE 14.00
Békéscsaba 1912 Előre-Vác FC 14.00
Duna Aszfalt Tiszakécske-Nyíregyháza Spartacus FC 14.00
Kazincbarcika-Vasas FC, Putnok 14.00
Aqvital FC Csákvár-Gyirmót FC Győr 17.00
FC Ajka-MTK Budapest 17.00

    Röplabda
    - Férfi Extraliga, alapszakasz:
HÉP Kecskeméti RC-Fino Kaposvár 17.00
    - Női Extraliga, alapszakasz:
Swietelsky-BRSE - 1. MCM-Diamant Kaposvár 17.00
Vasas Óbuda-Hungast Haladás 18.00