Hirdetés

A fontosabb hétvégi hazai sportesemények

MTI

2020.03.13. 11:55

Számos soron következő mérkőzést zárt kapuk mögött rendeznek meg.

Hirdetés

A kormány szerdai bejelentése nyomán a koronavírus-járvány miatt több hazai sportesemény elmarad, illetve számos soron következő mérkőzést zárt kapuk mögött rendeznek meg.

    A fontosabb hétvégi hazai sportesemények:

Március 14., szombat


    Kézilabda
    SEHA Liga, negyeddöntő, visszavágó:
Telekom Veszprém-RK Vojvodina (szerb) 19.00
    - Férfi NB I:
Csurgói KK-Dabasi KC 18.00
FTC-HungaroControl - Balatonfüredi KSE 18.00
MOL-Pick Szeged - Orosházi FKSE-Linamar 18.00
Sport36-Komló - Mezőkövesdi KC 18.00
    - Női NB I:
EUbility Group-Békéscsabai Előre NKSE - Hungast Szombathelyi KKA 18.00

    Kosárlabda
    - Férfi NB I:
Szolnoki Olajbányász - Falco-Vulcano Energia KC Szombathely 15.00
Zalakerámia ZTE KK - KTE-Duna Aszfalt 18.00
Atomerőmű SE-Sopron KC 18.00
Jászberényi KSE-Egis Körmend 18.00
PVSK-Veolia - OSE Lions 18.00
DEAC-Alba Fehérvár 18.00
    - Női NB I:
Sopron Basket - PINKK-Pécsi 424 18.00
Vasas Akadémia-ZTE NKK 18.00
ELTE BEAC Újbuda - TFSE-MTK 18.00
NKE-FCSM Csata - VBW CEKK Cegléd 18.00

    Labdarúgás
    - OTP Bank Liga, 25. forduló: Ferencvárosi TC-Kaposvári Rákóczi FC 17.00 Mezőkövesd Zsóry FC-Puskás Akadémia FC 17.00 Újpest FC-Paksi FC, Zalaegerszeg 17.00 Budapest Honvéd-Kisvárda Master Good, Illovszky Rudolf Stadion 17.00 Debreceni VSC-ZTE FC 17.00 MOL Fehérvár FC-Diósgyőri VTK 19.30
    - Merkantil Bank Liga NB II, 28. forduló: Vác FC-Kazincbarcika, Balmazújváros 14.30 Budafoki MTE-Duna Aszfalt Tiszakécske 14.30 Szombathelyi Haladás-Békéscsaba 1912 Előre 17.00 BFC Siófok-Dorogi FC 17.00 Szeged-Csanád Grosics - Budaörs 17.00 MTK Budapest-Vasas FC 17.00 Nyíregyháza Spartacus FC-WKW ETO FC Győr 17.00 Szolnoki MÁV FC-Aqvital FC Csákvár 17.30

    Röplabda
    - Férfi Extraliga, alapszakasz:
HÉP Kecskeméti RC-Pénzügyőr SE 18.30
    - Női Extraliga, alapszakasz:
Vasas Óbuda - Swietelsky-Békéscsabai RSE 18.00

Március 15., vasárnap


    - Férfi Extraliga, alapszakasz:
MAFC-BME - Debreceni EAC 18.00
    - Női Extraliga, alapszakasz:
Fatum Nyíregyháza-Jászberény VT 18.00
Hungast Haladás-MTK Budapest 19.00