Hirdetés

Élő tv-sportközvetítések - Szerda, csütörtök

MTI

2020.09.23. 08:30

A szerdai és csütörtöki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

Hirdetés

Szeptember 23., szerda


    M4 Sport
18.15: Kézilabda, női NB I, Siófok-Győr
20.45: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, selejtező, 4. forduló, 1. mérkőzés, Molde-Ferencváros

    Sport 1
18.30: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, Kielce-Szeged
20.45: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, Paris Saint-Germain - Flensburg

    Sport 2
13.45: Lóverseny, Kincsem+ Tuti
22.00: Baseball, MLB, alapszakasz, San Diego Padres-Los Angeles Angels

    Eurosport 1
15.30 és 20.00: Sznúker, European Masters, 2. forduló

    Eurosport 2
10.30: Tenisz, ATP-torna, Hamburg

     Digisport 1
10.00 Tenisz, WTA-torna, Strasbourg
15.55: Röplabda, férfi Bajnokok Ligája, selejtező, 1. torna, 1. forduló, Zágráb, Kaposvár-Erzeni Shijakut
20.40: Labdarúgás, angol Ligakupa, Leicester-Arsenal

    Digisport 2
17.45: Röplabda, női Bajnokok Ligája, selejtező, 1. forduló, Vasas Óbuda-Dinamo Moszkva
20.40: Labdarúgás, angol Ligakupa, Chelsea-Barnsley

    Digisport 3
16.35: Tenisz, WTA-torna, Strasbourg
20.40: Labdarúgás, angol Ligakupa, Fleetwood Town-Everton

    Spíler 1
20.55: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, selejtező, 4. forduló, 1. mérkőzés, KAA Gent-Dinamo Kijev

    Spíler 2
20.30: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, selejtező, 4. forduló, 1. mérkőzés, Olimpiakosz-Omonia Nicosia

Szeptember 24., csütörtök


    M4 Sport
17.45: Labdarúgás, Európa-liga, selejtező, 3. forduló, Stade de Reims-MOL Fehérvár FC
20.45: Labdarúgás, Európai Szuperkupa, Bayern München-Sevilla FC

    Sport 1
 2.30: Kosárlabda, NBA, főcsoportdöntő, Boston Celtics-Miami Heat
16.30: Autósport, WTCR, Nürburgring, időmérő edzés
18.30: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, Veszprém-PPD Zagreb
20.45: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, Barcelona-Celje

    Sport 2
13.45: Lóverseny, Kincsem+ Tuti
18.30: Labdarúgás, Európa-liga, selejtező, 3. forduló, Rosztov-Makkabi Haifa
20.30: Labdarúgás, Európa-liga, selejtező, 3. forduló, AC Milan-Bodö/Glimt

    Eurosport 1
14.35: Kerékpár, országúti világbajnokság, Imola, női időfutam
16.40 és 20.00: Sznúker, European Masters, 2.forduló

    Eurosport 2
10.00: Tenisz, francia nyílt bajnokság
12.30: Tenisz, ATP-torna, Hamburg

    Digisport 1
10.00: Tenisz, WTA-torna, Strasbourg
20.40: Labdarúgás, angol Ligakupa, Manchester City-Bournemouth

    Digisport 2
16.30, Tenisz, WTA-torna, Strasbourg
20.40: Labdarúgás, angol Ligakupa, Lincoln City-Liverpool

    Arena 4
 2.00: Jégkorong, NHL, döntő, 3. mérkőzés: Dallas Stars-Tampa Bay Lightning

.