Hétvégi sportműsorok.
A fontosabb hétvégi hazai sportesemények:
március 27., szombat:
---------------------
Kézilabda
Férfi NB I: Csurgói KK-Veszprémi KKFT 18.00 Női NB I: FTC-Rail Cargo Hungaria - Dunaújvárosi Kohász KA 14.05 EUbility Group-Békéscsabai Előre NKSE - DVSC Schaeffler 16.00 Érd-Győri Audi ETO KC 16.00 Hungast Szombathelyi KKA - Boglári Akadémia-SZISE 16.00
Kosárlabda
Férfi NB I:
Alba Fehérvár - Falco-Vulcano Energia KC Szombathely 17.00
Jászberényi KSE - Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét 18.00
Atomerőmű SE-Kaposvári KK 18.00
Debreceni EAC - PVSK-Veolia 18.00
OSE Lions-Egis Körmend 18.00
Sopron KC-Zalakerámia ZTE KK 18.00
Szolnoki Olajbányász - Naturtex-SZTE-Szedeák 18.00
Női NB I, negyeddöntő, 2. mérkőzés:
Vasas Akadémia-Sopron Basket 18.00
a 9-12. helyért:
ELTE BEAC Újbuda - ZTE NKK 16.00
PINKK-Pécsi 424 - VBW CEKK Cegléd 18.00
Öttusa
Olimpiai kvalifikációs öttusa világkupaverseny, Budapest (Közszolgálati Egyetem, Nemzeti Lovarda) - férfi döntő - úszás 8.30, vívás 9.30, lovaglás 14.30, kombinált szám 17.00
Röplabda
Férfi Extraliga:
elődöntő, 4. mérkőzés:
MAFC-BME - Fino Kaposvár, Folyondár utca 18.00
rájátszás az 5-8. helyért, 4. forduló:
MÁV Előre Bericap-Dág KSE, Tata 16.00
Női Extraliga:
elődöntő, 3. mérkőzés:
Swietelsky-Békéscsabai RSE - 1. MCM-Diamant Kaposvár 18.00
az 5-8. helyért, 3. mérkőzések:
Újpesti TE-Diósgyőri VTK 18.00
MTK Budapest-Szent Benedek RA, Budaörs 19.00
Torna
Szerenkénti országos bajnokság, nők, Központi Tornacsarnok 10.30
Úszás
Országos bajnokság, Duna Aréna, döntők 9.30
Vízilabda
Női világliga, európai selejtező, Tüskeuszoda: Hollandia-Oroszország 18.00 Női felkészülési mérkőzés: Magyarország-Spanyolország 20.00
E.ON férfi ob I, alapszakasz, 23. forduló:
OSC-Tatabánya 11.00
FTC-Telekom Waterpolo - Metalcom Szentes 16.00
Kaposvári VK-BVSC Zugló 16.00
A-Híd VasasPlaket - PVSK Mecsek Füszért 18.00
Szolnoki Dózsa-Budapesti Honvéd SE 18.00
Tigra-ZF-Eger - UVSE Hunguest Hotels 18.00
Szeged-Debreceni VSE 19.00
A fontosabb hétvégi sportesemények - 2021. március 28.