Hirdetés

Élő tv-sportközvetítések a hazai televíziókban (2017. március 1-2.)

2017.03.01

Szerda, csütörtök.

Hirdetés

március 1., szerda:
    M4 Sport
16.55: Kézilabda, női NB I, FTC-Győri ETO
18.55: Vízilabda, férfi Bajnokok Ligája, Hannover-Eger
20.30: Labdarúgás, Magyar Kupa, nyolcaddöntő, visszavágó, Budapest Honvéd-Ferencváros
 
    Sport 1
11.00 és 13.00: Tenisz, ATP-torna, Dubaj
19.15: Labdarúgás, Primera División, Barcelona-Sporting Gijón
21.30: Labdarúgás, Primera División, Real Madrid-Las Palmas

    Sport 2
12.00: Lóverseny, futam
16.00: Tenisz, ATP-torna, Dubaj
18.30: Labdarúgás, Német Kupa, negyeddöntő, Hamburg-Mönchengladbach
20.45: Labdarúgás, Német Kupa, negyeddöntő, Bayern München-Schalke

    Sport M
15.15 és 17.15: Lóverseny, futam
19.30: Vízilabda, férfi Bajnokok Ligája, Olympic Nice - Szolnoki Dózsa-Közgép

    Eurosport 1
10.45 és 15.00: Északi összetett, egyéni, világbajnokság, Lahti
12.30: Sífutás, világbajnokság, Lahti, férfi klasszikus stílusú 15 km
16.45: Síugrás, világbajnokság, Lahti, férfi selejtező

    Eurosport 2
15.30: Kerékpár, Grand Prix, Belgium

    Digisport 1
18.55: Vízilabda, férfi Bajnokok Ligája, Brescia-OSC
20.25: Labdarúgás, Olasz Kupa, elődöntő, első mérkőzés, Lazio-AS Roma
23.00: Tenisz, WTA-torna, Acapulco

    Digisport 2
20.40: Labdarúgás, Skót Premiership, Inverness-Celtic

 Illusztráció. Ana Gros, a Metz játékosa, valamint a ferencvárosi Kovacsics Anikó és Szekeres Klára (b-j) a női kézilabda Bajnokok Ligája 4. fordulójának FTC-Rail Cargo Hungaria - Metz találkozóján a Ferencváros népligeti sportcsarnokában 2017. február 25-én. MTI Fotó: Szigetváry Zsolt

március 2., csütörtök:
    M4 Sport
18.45: Jégkorong, MOL Liga, elődöntő, 2. mérkőzés, UTE-DVTK Jegesmedvék
    
    Sport 1
12.00: Lóverseny, futam
19.30: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, Schaffhausen-Telekom Veszprém

    Sport 2
12.00, 14.00, 16.00 és 18.00: Tenisz, ATP-torna, Dubaj
20.00: Darts, Premier League, 5. állomás, Exeter

    Sport M
12.15, 15.15 és 17.15: Lóverseny, futam

    Eurosport 1
12.00: Sílövészet, világkupa, Pjongcsang
13.30: Sífutás, világbajnokság, Lahti, női 5x4 km váltó
17.15: Síugrás, világbajnokság, Lahti, HS130

    Digisport 1
10.00: Tenisz, WTA-torna, Kuala Lumpur
18.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Crvena zvezda-Brose Bamberg
20.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Baskonia Vitoria Gasteiz-Emporio Armani Milan
23.00: Tenisz, WTA-torna, Acapulco

    Digisport 2
 8.00: Tenisz, WTA-torna, Kuala Lumpur
17.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Zalgiris Kaunas-Fenerbahce
20.00: Kosárlabda, férfi Euroliga, Maccabi Fox Tel-Aviv - Olympiakosz

    Digisport 3
18.40: Kosárlabda, férfi Euroliga, Galatasaray-Real Madrid

    Spíler TV
 2.05: Jégkorong, NHL, Chicago Blackhawks-Pittsburgh Penguins