Hirdetés

Élő tv-sportközvetítések a hazai televíziókban (2017. március 8-9.)

2017.03.08

Szerda, csütörtök.

Hirdetés

március 8., szerda:
   M4 Sport
16.45: Vízilabda, férfi ob I, felsőházi rájátszás, FTC-PQS Waterpolo - A-Híd OSC-Újbuda
18.15: Vízilabda, férfi ob I, felsőházi rájátszás, Szolnoki Dózsa-Közgép - ZF-Eger
20.00: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, visszavágó, FC Barcelona - Paris Saint-Germain

    Sport 1
20.00: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, visszavágó, Borussia Dortmund-Benfica

    Sport 2
12.00: Lósport, futam
18.30: Kézilabda, férfi BL, csoportkör, Flensburg-Schaffhausen
20.30: Kézilabda, férfi BL, csoportkör, RN Löwen - MOL-Pick Szeged

    Sport M
15.15 és 17.15: Lósport, futam

    Eurosport 1
14.00: Síakrobatika, vk
15.30: Kerékpár, Párizs-Nizza, 4. szakasz
20.00: Sznúker, The Players Championship, Llandudno

    Eurosport 2
14.00: Kerékpár, Tirreno Adriatico, 1. szakasz
20.45: Kosárlabda, Európa Kupa, negyeddöntő, 3. mérkőzés, Pamesa Valencia-Himki Moszkva

    Digisport 1
20.00: Tenisz, WTA-torna, Indian Wells

    Digisport 2
18.55: Kézilabda, Bundesliga, Kiel-Gummersbach

Illusztráció. A dán Claus Nielsen játszik Szudi Ádám ellen a férfi asztalitenisz Európa-bajnoki selejtezőn, a Magyarország - Dánia mérkőzésen a budapesti Ormai László Csarnokban 2017. március 7-én. A magyar válogatott 3-1-re győzött, és ezzel bejutott a rájátszásba. MTI Fotó: Szigetváry Zsolt

március 9., csütörtök:
    Sport 1
20.00: Darts, Premier League, 6. állomás, Glasgow

    Sport 2
12.00: Lósport, futam

    Sport M
15.15 és 17.15: Lósport, futam

    Eurosport 1
12.00: Síakrobatika, vk
15.30: Kerékpár, Párizs-Nizza, 5. szakasz, Franciaország
20.00: Sznúker, The Players Championship, Llandudno

    Eurosport 2
14.00: Kerékpár, Tirreno Adriatico, 2. szakasz

    RTL II
18.45: Labdarúgás, Európa Liga, nyolcaddöntő, 1. mérkőzés, Rosztov-Manchester United

    Digisport 1
18.40: Labdarúgás, Európa Liga, nyolcaddöntő, 1. mérkőzés, Köbenhavn-Ajax
21.00: Labdarúgás, Európa Liga, nyolcaddöntő, 1. mérkőzés, Olympique Lyon-AS Roma

    Digisport 2
18.55: Labdarúgás, Európa Liga, nyolcaddöntő, 1. mérkőzés, APOEL-Anderlecht
21.00: Labdarúgás, Európa Liga, nyolcaddöntő, 1. mérkőzés, Schalke-Mönchengladbach
23.00: Tenisz, ATP-torna, Indian Wells

    Digisport 3
18.40: Kosárlabda, férfi Euroliga, Fenerbahce-Baskonia Vitoria Gasteiz    
21.00: Labdarúgás, Európa Liga, nyolcaddöntő, 1. mérkőzés, Olympiakosz-Besiktas
23.00: Tenisz, WTA-torna, Indian Wells

    Spíler TV
 2.05: Jégkorong, NHL, Dallas Stars-Ottawa senators