Savaria Táncverseny 2010 Szombathelyen (eredmények + fotógaléria)

2010.06.13. 07:46

45. alkalommal rendezték meg a szombathelyi sportházban a Savarai Nemzetközi Táncversenyt. Fotóink szombat este készültek a helyszínen.

Savaria Táncverseny 2010

Az olasz Ferdinando Iannaccone - Yulia Musikhina páros győzött szombaton este a Savaria Nemezetközi Táncverseny keretében megtartott IDSF Latin Európa Kupán, melynek eredményhirdetését kevéssel éjfél előtt tartották.

A második helyen a papírforma szerint esélyesebbnek tartott orosz Vladimir Karpov - Mariya Tzaptashvilli páros végzett, míg a dobogó harmadik fokára a spanyol Guillem Pascual - Rosa Carne léphetett fel.

A döntőbe várt, magyar színekben vesenyző Andrea Silvestri - Martina Váradi páros az ötödik helyet szerezte meg.

A Szombathelyen 45. alkalommal megrendezett Savaria Nemezetközi Táncversenyen a résztvevők számát tekintve idén minden eddigi rekord megdőlt, az IDSF Latin Európa Kupára 27 ország 27 legjobb párosa nevezett, az IDSF Open táncversenyen pedig 59 páros mérhette össze a tudását.

Az IDSF Ifjúsági Open Latin versenyen szintén az olaszok arattak babért, a Marco Saitta - Giulia D'Alessandro páros győzött, a magyar Hegyes Bertalan - Kis Violetta páros bronzérmet szerzett.

A IDSF Senior II. Open Standard kategóriában a német Manfred Haerer - Birgit Haerer szerezte meg az elsőséget.