Hirdetés

A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések listája
Vizes vb - úszás; Gyurta Dániel - MTI Fotó: Illyés Tibor

A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések listája

2017.07.27. 08:30

A hazai televíziókban itt és ekkor nézhet élőben sportot.

Hirdetés

 július 27., csütörtök:
    ----------------------
    M4 Sport
 9.30: Vizes vb, úszás, selejtezők
13.30: Vizes vb, férfi vízilabda, az 5-8. helyért, Montenegró-Oroszország
15.00: Vizes vb, férfi vízilabda, az 5-8. helyért, Ausztrália-Olaszország
17.30: Vizes vb, úszás, elődöntők, döntők
20.30: Vizes vb, férfi vízilabda, elődöntő, Magyarország-Görögország
22.00: Vizes vb, férfi vízilabda, elődöntő, Szerbia-Horvátország

    Duna World
20.30: Labdarúgás, Európa Liga-selejtező, 3. forduló, első mérkőzés: Girondins Bordeaux-Videoton FC

    Sport 1
12.00: Lósport, futam
20.00: Darts, World Matchplay, 6. nap

    Sport 2
11.00, 13.00, 15.00 és 17.30: Tenisz, ATP-torna, Hamburg

    Sport M
15.15 és 17.15: Lósport, futam

    Eurosport 1
 9.30: Vizes vb, úszás, selejtezők
17.30: Vizes vb, úszás, elődöntők, döntők
20.30: Labdarúgás, női Európa-bajnokság, Hollandia, Anglia-Portugália

    Eurosport 2
20.30: Labdarúgás, női Európa-bajnokság, Hollandia, Skócia-Spanyolország

    Digisport 1
11.00: Tenisz, WTA-torna, Nancsang
13.30: Labdarúgás, Nemzetközi Bajnokok Kupája, Bayern München-Internazionale

    Digisport 2
11.00: Tenisz, WTA-torna, Bastad

    Digisport 3
13.00: Tenisz, WTA-torna, Nancsang

    július 27., péntek:
    -------------------
    M4 Sport
 9.15: Vizes vb, úszás, selejtezők
12.00: Vizes vb, óriás-toronyugrás férfi 27 m és női 20 m, elődöntő
17.00: Vizes vb, úszás, elődöntők, döntők
20.05: Vizes vb, női vízilabda, döntő, Egyesült Államok-Spanyolország

    Duna
 9.40: Forma-1, Magyar Nagydíj, 1. szabadedzés
13.50: Forma-1, Magyar Nagydíj, 2. szabadedzés

    Sport 1
20.00: Darts, World Matchplay, 7. nap

    Sport 2
11.00, 13.00, 15.00, 17.30 és 20.00: Tenisz, ATP-torna, Hamburg

    Sport M
13.00, 15.15 és 17.15: Lósport, futam

    Eurosport 1
 9.30: Vizes vb, úszás, selejtezők
17.30: Vizes vb, úszás, elődöntők, döntők

    Eurosport 2
20.15: Síugrás, nyári GP, Hinterzarten

    Digisport 1
10.00: Tenisz, WTA-torna, Nancsang
20.25: Labdarúgás, belga bajnokság, Royal Antwerp-Anderlecht

    Digisport 2
11.00: Tenisz, WTA-torna, Nancsang

    Digisport 3
12.10: Autósport, FIA F3, Spa, 1. futam
15.35: Autósport, FIA F3, Spa, 2. futam