Hirdetés

A szombati és a vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban

A szombati és a vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban

2018.03.16. 19:20

Élő tv-sportközvetítések szombaton és vasárnap.

Hirdetés

A szombati és a vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:


    2018. március 17., szombat:
    ---------------------

    M4 Sport
12.45: Kézilabda, női NB I, Ferencváros-Siófok
14.45: Kézilabda, női NB I, Dunaújváros-Győri ETO KC
16.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Videoton-Balmaz Kamilla Gyógyfürdő
19.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Ferencvárosi TC-Puskás Akadémia FC

    Sport 1
13.00: Labdarúgás, FA kupa, negyeddöntő, Swansea-Tottenham Hotspur
16.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valencia-Alavés
18.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Sociedad-Getafe
20.30: Labdarúgás, FA kupa, negyeddöntő, Manchester United-Brighton
23.00: Kosárlabda, NBA, alapszakasz, Milwaukee Bucks-Atlanta Hawks

    Sport 2
13.00: Cselgáncs, Grand Slam, Jekatyerinburg
22.00: Küzdősport, UFC Fight Night, London

    Eurosport 1
 9.30 és 10.30: Alpesi sí, vk, férfi óriás-műlesiklás és női műlesiklás, 1. futam, Are
11.30: Sífutás, vk, női 10 km klasszikus, Falun
12.30: Sílövészet, vk, női váltó, Oslo
14.45: Sílövészet, vk, férfi üldözéses, Oslo
16.00: Síugrás, vk, Vikersund
20.00: Autósport, Formula-E, Punta del Este

    Eurosport 2
 9.30: Északi összetett, vk, Klingenthal
12.30 és 13.15: Alpesi sí, vk, férfi óriás-műlesiklás és női műlesiklás, 2. futam, Are
14.30: Kerékpár, Milánó-Sanremo
18.30: Labdarúgás, német bajnokság, Wolfsburg-Schalke 04
20.30: Curling, női vb, North Bay

    Digisport 1
 3.00: Tenisz, WTA-torna, Indian Wells
17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Udinese-Sassuolo
20.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, SPAL-Juventus

    Digisport 2
16.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Bordeaux-Rennes
19.00: Tenisz, ATP-torna, Indian Wells

    Digisport 3
19.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Montpellier-Dijon

    Spíler1 TV
 3.35: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Vegas Golden Knights-Minnesota Wild
10.35, 11.30 és 12.30: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Katari Nagydíj, 3. szabadedzés, Moto3, Moto2, MotoGP
14.40, 15.35 és 17.15: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Katari Nagydíj, időmérő, Moto3, Moto2, MotoGP
18.10: Labdarúgás, angol bajnokság, Liverpool-Watford
21.05: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Los Angeles Kings-New Jersey Devils


    2018. március 18., vasárnap:
    ----------------------

    M4 Sport
14.00: Labdarúgás, Merkantil Bank Liga, Békéscsaba-ETO FC Győr
16.00: Kézilabda, férfi NB I, Komló-Veszprém
17.45: Röplabda, női Magyar Kupa-döntő, Békéscsaba-Nyíregyháza
20.15: Rövid pályás gyorskorcsolya, vb, Montreal

    Sport 1
11.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Leganés-Sevilla
16.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Barcelona-Athletic Bilbao
18.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Villarreal-Atlético Madrid
20.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid-Girona

    Sport 2
14.30: Labdarúgás, FA Kupa, negyeddöntő, Wigan-Southampton
17.30: Labdarúgás, FA Kupa, negyeddöntő, Leicester City-Chelsea

    Eurosport 1
 9.30 és 10.30: Alpesi sí, vk, női óriás-műlesiklás és férfi műlesiklás, 1. futam, Are
11.30 és 14.15: Sílövészet, vk, női üldözéses és férfi váltó, Oslo
12.45 és 13.15: Alpesi sí, vk, női óriás-műlesiklás és férfi műlesiklás, 2. futam, Are
16.15: Síugrás, vk, Vikersund

    Eurosport 2
11.15: Sífutás, vk, női üldözéses, Falun
13.15: Labdarúgás, német bajnokság, Dortmund-Hannover 96
15.30: Labdarúgás, német bajnokság, 1. FC Köln-Bayer Leverkusen
17.30: Labdarúgás, német bajnokság, RB Leipzig-Bayern München
22.00: Labdarúgás, MLS, FC Dallas-Seattle Sounders

    Digisport 1
12.10: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sampdoria-Internazionale
14.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, AC Milan-Chievo
20.40: Labdarúgás, francia bajnokság, Marseille-Lyon

    Digisport 2
12.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Nice-PSG
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Crotone-AS Roma
17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, St. Étienne-Guingamp
19.00: Tenisz, WTA-torna, Indian Wells, döntő
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Napoli-Genoa

    Digisport 3
12.25: Kézilabda, német bajnokság, Gummersbach-Leipzig
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Torino-Fiorentina
21.00: Tenisz, ATP-torna, Indian Wells, döntő

    Spíler1 TV
 0.05: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Tampa Bay Lightning-Boston Bruins
11.35, 12.05 és 12.35: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Katari Nagydíj, bemelegítés, Moto3, Moto2, MotoGP
13.45, 15.05 és 16.30: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Katari Nagydíj, Moto3, Moto2, MotoGP
21.05: Jégkorong, NHL, Vegas Golden Knights-Calgary Flames