Labdarúgó NB I - Eredmények és tabella - A 4. forduló eredményei

Labdarúgó NB I

2018.08.12. 22:27

A 4. forduló eredményei és a korábbiak. Tabella. Itt az 5. forduló programja:

Az éllovas Ferencváros a negyedik fordulóban is begyűjtötte a három pontot  labdarúgó OTP Bank Ligában, de nem tudott ellépni a Budapest Honvédtól, amely ugyancsak győzött vendégként.

Az FTC a Kisvárdát verte szombaton 2-0-ra idegenben, stadionavatón, az újonc csapat így továbbra is pont nélkül áll, és még mindig nem szerzett gólt. A Honvéd a forduló vasárnap esti zárómérkőzésén Mezőköveden győzött.

A Bajnok Ligája selejtezőjének harmadik fordulójára készülő MOL Vidi FC előrehozott mérkőzésen, pénteken döntetlent játszott Felcsúton a Debrecennel.

12.  Kisvárda Master Good         4  -   -   4     0-11   0

A 3. fordulóban a MOL Vidi FC-Mezőkövesd Zsóry FC mérkőzést a székesfehérváriak Bajnokok Ligája-szereplése miatt későbbre halasztották.

Újpest FC-Mezőkövesd Zsóry FC 19.30
Budapest Honvéd-MOL Vidi FC, Új Hidegkuti Nándor Stadion 19.30 Diósgyőri VTK-Szombathelyi Haladás 19.30

Korábbi eredmények:
    1. forduló (július 21-22.):
Ferencvárosi TC-Diósgyőri VTK 4-1, Újpest FC-MTK Budapest 0-2, Puskás Akadémia FC-Debreceni VSC 0-1, MOL Vidi FC-Kisvárda 4-0, Mezőkövesd Zsóry FC-Paksi FC 3-1, Budapest Honvéd - Swietelsky-Haladás 3-2
    2. forduló (július 28-29.):
Diósgyőri VTK-Puskás Akadémia FC 2-2, Debreceni VSC-Mezőkövesd Zsóry FC 1-1, MOL Vidi FC-Paksi FC 1-1, Budapest Honvéd-Kisvárda 4-0, Swietelsky-Haladás - Újpest FC 2-2, MTK Budapest-Ferencvárosi TC 1-4
    3. forduló (augusztus 4-5.):
Újpest FC-Kisvárda Master Good 1-0, Budapest Honvéd-Paksi FC 1-0, Puskás Akadémia FC-MTK Budapest 1-2, Debreceni VSC-Diósgyőri VTK 2-0, Ferencvárosi TC-Szombathelyi Haladás 3-1