Sportműsorok szombaton és vasárnap. Labdarúgás, kosárlabda és a többi.
Országos bajnokság, Csepel, elő- és középfutamok 9.00, döntők 14.45
Férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, 3. forduló, A csoport:
Telekom Veszprém-Vardar Szkopje (macedón) 17.30
Női felkészülési mérkőzés:
Magyarország-Montenegró, Győr, Magvassy-sportcsarnok 15.30
Férfi NB I:
Balatonfüredi KSE-Mezőkövesdi KC 18.00
CYEB Budakalász-Vecsési SE 18.00
Csurgói KK - HE-DO B. Braun Gyöngyös 18.00
Férfi NB I, 1. forduló:
Zalakerámia ZTE KK - KTE-Duna Aszfalt 17.00
Sopron KC - Falco-Vulcano Energia KC Szombathely 18.00
Naturtex-SZTE-Szedeák - Szolnoki Olaj KK 18.00
Kaposvári KK - TF-BP-Serco 18.00
JP Auto-JKSE - Atomerőmű SE 18.00
OTP Bank Liga, 9. forduló:
Puskás Akadémia-Budapest Honvéd 17.00
Szombathelyi Haladás-Paksi FC 17.00
MTK Budapest-Mezőkövesd Zsóry FC 17.00
Debreceni VSC-Kisvárda Master Good 17.00
Ferencvárosi TC-Újpest FC (FOTÓ) 19.30
Katonai világbajnokság, Budapest (BHSE) - vegyes váltó
K&H e-kupa FIFA 19 bajnokság (Új Hidegkuti Nándor Stadion, Salgótarjáni út 12-14.) 10.00
Steel darts Európa-bajnokság, döntők (MOM Sportközpont, Csörsz u. 14-16.) 10.00
Szabadidősport
#BeActive Night (Tüskecsarnok) 19.00
Országos bajnokság, Csepel, elő- és középfutamok 9.00, döntők 13.45
Erste Liga:
Fehérvári Titánok-Dunaújvárosi Acélbikák 17.30
Schiller-Vasas HC - Sport Club Csíkszereda (román) 17.40
FTC-Telekom - DEAC 18.00
Szlovák Liga (Tipsport):
DVTK Jegesmedvék-MHC Nové Zámky 17.30
Női NB I:
CMB CARGO UNI Győr-Vasas Akadémia 17.00
Sopron Basket-VBW CEKK Cegléd 18.00
OTP Bank Liga, 9. forduló:
Diósgyőri VTK-MOL Vidi FC 18.00
Merkantil Bank Liga NB II, 10. forduló
BSS Monor-Vác FC, Hévízi út 16.00
Ceglédi VSE-Soroksár SC, Tiszakécske 16.00
Budaörsi SC-Gyirmót FC Győr, Tatabánya 16.00
Credobus Mosonmagyaróvár-Kazincbarcikai BSC FC 16.00
Békéscsaba 1912 Előre-Budafoki MTE 17.00
Aqvital FC Csákvár-Kaposvári Rákóczi FC 17.00
BFC Siófok-Duna Aszfalt Tiszakécske 17.00
Balmaz Kamilla Gyógyfürdő-Vasas FC 17.00
Zalaegerszegi TE FC-Dorogi FC 17.00
WKW ETO FC Győr-Nyíregyháza Spartacus FC 18.00