Hirdetés


Itt van a csütörtöki és pénteki élő tv-sportközvetítések időpontja

2018.10.11

A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések időpontja a hazai televíziókban:

Hirdetés

A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:


   2018. október 11., csütörtök:
    -----------------------

    M4 Sport
18.15: Röplabda, női Extraliga, Haladás Szombathely-Jászberény

    Sport 1
20.30: Labdarúgás, Nemzetek Ligája, Lengyelország-Portugália

    Sport 2
19.00: Kézilabda, német bajnokság, THW Kiel-Wetzlar
21.45: Labdarúgás, Nemzetek Ligája, Oroszország-Svédország

    Eurosport 1
14.00: Kerékpár, török körverseny, 3. szakasz
16.00 és 18.30: Tenisz, WTA-torna, Linz

    Eurosport 2
19.30: Ifjúsági olimpia, Buenos Aires

    Digisport 1
 9.00: Tenisz, WTA-torna, Hongkong
18.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, CSZKA Moszkva-Barcelona 
20.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Real Madrid-Darüssafaka 

    Digisport 2
 8.00: Tenisz, ATP-torna, Sanghaj
19.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Panathinaikosz - Makkabi Tel-Aviv 

    Digisport 3
20.25: Kosárlabda, férfi Euroliga, Bayern München-Anadolu Efes

   2018. október 12., péntek:
    --------------------
    M4Sport
17.45: Kosárlabda, férfi NB I, Szedeák-Atomerőmű
20.30: Labdarúgás, Nemzetek Ligája, Görögország-Magyarország

    Sport 1
20.30: Labdarúgás, Nemzetek Ligája, Horvátország-Anglia

    Sport 2
 2.15: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, New York Giants-Philadelphia Eagles
20.30: Labdarúgás, Nemzetek Ligája, Észtország-Finnország

    Eurosport 1
14.00: Kerékpár, török körverseny, 4. szakasz
17.15: Labdarúgás, U20-as felkészülési mérkőzés, Németország-Hollandia
19.45: Labdarúgás, U21-es Európa-bajnoki selejtező

    Eurosport 2
14.00: Tenisz, WTA-torna, Linz
19.30: Ifjúsági olimpia, Buenos Aires

    Digisport 1
 8.50: Tenisz, WTA-torna, Hongkong
17.45: Jégkorong, szlovák bajnokság, DVTK Jegesmedvék-MAC Újbuda

    Digisport 2
 7.00: Tenisz, ATP-torna, Sanghaj
18.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Himki Moszkva-Olimpiakosz

    Digisport 3
 8.00: Tenisz, WTA-torna, Hongkong
18.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Zalgiris Kaunas-Baskonia

    Spíler 1
 2.05: Jégkorong, NHL, St. Louis Blues-Calgary Flames