Hirdetés


A keddi élő sportközvetítések a hazai tévékben - A Bajnokok Ligája folytatódik

2018.11.06

Ma lesznek a 4. fordulós mérkőzések.

Hirdetés

A keddi és szerdai élő sportközvetítések a hazai televíziókban:


2018. november 6., kedd:

M4 Sport

18.15: Vízilabda, női világliga-selejtező, Magyarország-Franciaország
20.45: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, Internazionale-Barcelona

B csoport:
Internazionale (olasz)-FC Barcelona (spanyol) 21.00
Tottenham Hotspur (angol)-PSV Eindhoven (holland) 21.00
Az állás: 1. FC Barcelona 9 pont, 2. Internazionale 6, 3. Tottenham 1 (5-8), 4. PSV 1 (3-8)

Sport 1
19.30: Tenisz, U21-es világbajnokság, Milánó

Sport 2
14.00: Tenisz, U21-es világbajnokság, Milánó
18.00: Jégkorong, Bajnokok Ligája, Kometa Brno-Tappara Tampere

Digisport 1
17.45: Kosárlabda, férfi Európa Kupa, Alba Fehérvár-Porto

 

Spíler1 TV

18.55: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, Monaco-FC Bruges
21.00: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, FC Porto-Lokomotiv Moszkva

A csoport:
AS Monaco (francia)-FC Bruges (belga) 18.55 
Atlético Madrid (spanyol)-Borussia Dortmund (német) 21.00
Az állás: 1. Borussia Dortmund 9 pont, 2. Atlético Madrid 6, 3. FC Bruges 1 (2-5), 4. AS Monaco 1 (2-6)


D csoport:
Schalke 04 (német)-Galatasaray (török) 21.00 
FC Porto (portugál)-Lokomotiv Moszkva (orosz) 21.00   
Az állás: 1. FC Porto 7 pont, 2. Schalke 5, 3. Galatasaray 4, 4. Lokomotiv Moszkva 0

 

Spíler2 TV

18.30: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, Crvena zvezda-Liverpool
21.00: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, Napoli - Paris Saint-Germain

C csoport:
Crvena zvezda (szerb)-FC Liverpool (angol) 18.55
SSC Napoli (olasz) - Paris Saint-Germain (francia) 21.00
Az állás: 1. Liverpool 6 pont, 2. Napoli 5, 3. PSG 4, 4. Crvena zvezda 1

 

2018. november 7., szerda:

M4 Sport:
15.45: Jégkorong, Négy Nemzet Torna, Magyarország-Kazahsztán
18.15: Kézilabda, női NB I, Siófok-Ferencváros
20.45: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, Juventus-Manchester United

    Sport 1
19.00: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, Rhein-Neckar Löwen - Montpellier HB

    Sport 2
14.00 és 19.30: Tenisz, U21-es világbajnokság, Milánó

    Digisport 1
18.15: Kosárlabda, női Európa Kupa, Atomerőmű KSC Szekszárd-Nymburk

    Spíler1 TV
18.55: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, Valencia-Young Boys
21.00: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, Benfica-Ajax

    Spíler2 TV
18.30: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, CSZKA Moszkva-AS Roma
21.00: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, Olympique Lyon-Hoffenheim