Hirdetés

Nemzetek Ligája magyar-finn labdarúgó-mérkőzés időpontja.

 

2018. november 17., szombat:

    M4 Sport
 7.35: Túraautó-világkupa, Makaó, 1. futam
11.30: Úszás, rövidpályás vk, Szingapúr
16.15: Vízilabda, férfi Magyar Kupa, negyeddöntő, FTC-Telekom Waterpolo - ZF-Eger
18.00: Kosárlabda, férfi NB I, Falco-Vulcano Energia KC Szombathely - Pécsi VSK-Veolia
21.45: Ökölvívás, Magyar Ring Gála, Arad

    Sport 1
15.00: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, Vipers Kristiansand - FTC-Rail Cargo Hungaria
17.15: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, Telekom-Veszprém - Kristianstad
19.15: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, Győri Audi ETO KC-Podravka Koprivnica

    Sport 2
14.45: Labdarúgás, Nemzetek Ligája, Szerbia-Montenegró
17.45: Labdarúgás, Nemzetek Ligája, Törökország-Svédország
20.30: Labdarúgás, Nemzetek Ligája, Olaszország-Portugália

    Eurosport 1
 7.00: Túraautó-világkupa, Makaó, 1. futam
10.00 és 13.00: Alpesi sí, világkupa, Levi, női műlesiklás, 1. és 2. futam
15.45: Síugrás, világkupa, Wisla
19.55: Sznúker, Északír Open, elődöntő

    Digisport 1
15.00 és 21.00: Tenisz, ATP-világbajnokság, London

    Digisport 2
17.15: Jégkorong, osztrák liga, Fehérvár AV19-Dornbirn

    Spíler 1 TV
 4.00: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Vegas Golden Knights-St. Louis Blues
 8.55, 9.50 és 10.50: Gyorsaságimotoros-vb, Spanyol Nagydíj, Moto3, MotoGP, Moto2, 3. szabadedzés
12.15: Gyorsaságimotoros-vb, Spanyol Nagydíj, Moto3 időmérő edzés
13.25: Gyorsaságimotoros-vb, Spanyol Nagydíj, MotoGP, 4. szabadedzés
14.05 és 15.10: Gyorsaságimotoros-vb, Spanyol Nagydíj, MotoGP és Moto2 időmérő edzés
19.00: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Philadelphia Flyers-Tampa Bay Lightning



2018. november 18., vasárnap:

M4 Sport
 1.30 és 4.10: Túraautó-világkupa, Makaó, 2. és 3. futam
16.45: Kosárlabda, férfi NB I, Alba Fehérvár-Szolnoki Olaj
20.30: Labdarúgás, Nemzetek Ligája, Magyarország-Finnország

    Sport 1
 1.30: Kosárlabda, NBA, alapszakasz, Boston Celtics-Utah Jazz
10.15: Kézilabda, EHF-kupa, férfiak, 3. forduló, 1. mérkőzés, Karvina-Balatonfüred
12.15: Kézilabda, EHF-kupa, nők 3. forduló, visszavágó, Bera Bera-Dunaújvárosi KKA
14.15: Kézilabda, EHF-kupa, férfiak, 3. forduló, 1. mérkőzés, Grundfos-Tatabánya - OCI-Lions
16.30: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportmérkőzés, MOL-Pick Szeged - Skjern
18.45: Kézilabda, EHF-kupa, nők, 3. forduló, 2. mérkőzés, Siófok KC-Lada Togliatti
22.15: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, New Orleans Saints-Philadelphia Eagles

    Sport 2
 4.00: Küzdősport, UFC Fight Night, Buenos Aires, Neil Magny-Santiago Ponzinibbio
14.45: Labdarúgás, Nemzetek Ligája, Anglia-Horvátország
17.45: Labdarúgás, Nemzetek Ligája, Észak-Írország-Ausztria
20.30: Labdarúgás, Nemzetek Ligája, Svájc-Belgium

    Eurosport 1
 1.00 és 4.00: Túraautó-világkupa, Makaó, 2. és 3. futam
 6.30 és 9.30: Autósport, WEC, Makaó
10.15 és 13.00: Alpesi sí, világkupa, Levi, férfi műlesiklás 1. és 2. futam
14.45: Síugrás, világkupa, Wisla
19.55: Sznúker, Északír Open, döntő

    Digisport 1
18.45: Tenisz, ATP-világbajnokság, London

    Digisport 2
17.15: Jégkorong, szlovák Extraliga, MAC Újbuda-Nové Zámky

    Spíler 1 TV
 8.35, 9.05, 9.35: Gyorsaságimotoros-vb, Spanyol Nagydíj, Moto3, Moto2, MotoGP, bemelegítés
11.00, 12.20, 14.00: Gyorsaságimotoros-vb, Spanyol Nagydíj, Moto3, Moto2, MotoGP, futam
19.00: Jégkorong, NHL, alapszakasz, New York Islanders-Dallas Stars
23.00: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Carolina Hurricanes-New Jersey Devils