Hirdetés

A szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban

Élő sportközvetítések

2018.12.08

A szombati és vasárnapi élő sportközvetítések időpontja a hazai televíziókban.

Hirdetés

A szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

2019. december 8., szombat:

    M4 Sport

 9.15: Rövidpályás gyorskorcsolya, világkupa, Almati
15.00: Vízilabda, női ob I, ZF-Eger - BVSC-Zugló
16.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, DVSC-Budapest Honvéd 
19.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Újpest FC-MOL Vidi FC

    Sport 1
15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Schalke 04-Borussia Dortmund
18.15: Labdarúgás, német bajnokság, Hertha BSC-Eintracht Frankfurt
21.15: Labdarúgás, portugál bajnokság, Setubal-Benfica

    Sport 2
15.00: Kézilabda, női Eb, középdöntő, Svédország-Franciaország
18.00: Kézilabda, női Eb, középdöntő, Szerbia-Oroszország

    Eurosport 1
 9.45 és 12.45: Alpesi sí, világkupa, Val d'Isére, férfi óriás-műlesiklás 1. és 2. futam
11.00: Alpesi sí, világkupa, St. Moritz, női szuperóriás-műlesiklás
14.00: Sílövészet, világkupa, Pokljuka, női 7,5 km
15.30 és 20.00: Sznúker, Egyesült Királyság Bajnoksága, elődöntő
17.30 és 18.45: Szánkó, világkupa, Calgary

    Eurosport 2
 9.15: Sífutás, világkupa, Beitostolen, női szabadstílusú 15 km
12.00: Sífutás, világkupa, Beitostolen, férfi szabadstílusú 30 km
14.00: Sznúker, Egyesült Királyság Bajnoksága, elődöntő
19.00: Hódeszka, világkupa, félcső, Copper Mountain
20.45: Szánkó, világkupa, Calgary, csapat
23.00: Műkorcsolya, Grand Prix-döntő, Vancouver, női kűr

    Digisport 1
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, SSC Napoli-Frosinone
17.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Cagliari-AS Roma
20.10: Labdarúgás, olasz bajnokság, SS Lazio-Sampdoria 

    Digisport 2
17.00: Labdarúgás, török bajnokság, Galatasaray-Rizespor
19.55: Küzdősport, K-1, Glory-sorozat, Rotterdam 

    Digisport 3
18.00: Küzdősport, K-1, Glory-sorozat, Rotterdam
19.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Angers-Girondins Bordeaux 

    Spíler 1 TV
 2.00: Jégkorong, NHL, Winnipeg Jets-St. Louis Blues
13.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Bournemouth-Liverpool
16.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester United-Fulham
18.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Chelsea-Manchester City
20.45: Labdarúgás, angol bajnokság, Leicester City-Tottenham Hotspur

    Spíler 2 TV
16.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valencia-Sevilla
18.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Villarreal-Celta Vigo
20.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Espanyol-FC Barcelona

A vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

Még nincs vége! A cikk folytatódik a következő oldalon.