Hirdetés

A szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

Hirdetés

A szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:


   
    december 15., szombat:

    ----------------------
    M4 Sport
12.00: Úszás, rövidpályás világbajnokság, Hangcsou
14.00: Labdarúgás, klubvilágbajnokság, al-Ain, Kashima Antlers-CD Guadalajara
16.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Paksi FC-DVTK
19.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Budapest Honvéd-Újpest FC

    Sport 1
15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Hannover-Bayern München
18.15: Labdarúgás, német bajnokság, Werder Bremen-Borussia Dortmund
22.30. Amerikaifutball, NFL, New York Jets-Houston Texans

    Sport 2
10.00: Cselgáncs, Masters, Kanton
13.30 és 20.00: Darts, PDC-világbajnokság, 3. nap

    Eurosport 1
9.00: Autósport, Formula-E-bajnokság, Szaúd-Arábia
11.15: Sílövészet, világkupa, Hochfilzen, női 10 km, üldözéses
13.00: Autósport, Formula-E-bajnokság, Szaúd-Arábia
14.30: Sílövészet, világkupa, Hochfilzen, férfi 12,5 km, üldözéses
15.45: Síugrás, világkupa, Engelberg
19.45: Sznúker, skót nyílt bajnokság, elődöntő

    Eurosport 2
8.15: Asztalitenisz, World Tour-döntő, Incshon
11.30: Alpesi sí, világkupa, Val Gardena, férfi lesiklás
13.15: Sífutás, világkupa, Davos, női sprint, szabadstílus
15.15: Sznúker, skót nyílt bajnokság, elődöntő
19.00: Kerékpár, London
22.15: Lovassport, Global Champions Tour, Prága

    Digisport 1
17.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Internazionale-Udinese
20.10: Labdarúgás, olasz bajnokság, Torino-Juventus

    Digisport 2
16.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Dijon - Paris Saint-Germain

    Digisport 3
16.55: Labdarúgás, török bajnokság, Basaksehir-Galatasaray
19.55: Labdarúgás, Caen-Toulouse

    Spíler1 TV
1.00: Jégkorong, NHL, Pittsburgh Penguins-Boston Bruins
13.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester City-Everton
16.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Tottenham Hotspur-Burnley
18.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Fulham-West Ham United

    Spíler2 TV
16.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Valladolid-Atlético Madrid
18.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid-Rayo Vallecano
20.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, SD Eibar-Valencia

    december 16., vasárnap:
    -----------------------
    M4 Sport
11.00: Úszás, rövidpályás világbajnokság, Hangcsou
14.00: Vízilabda, Magyar Kupa, női döntő
15.55: Vízilabda, Magyar Kupa, férfi döntő

    Sport 1
2.15: Amerikaifutball, NFL, Denver Broncos-Cleveland Browns
14.45: Kézilabda, női Európa-bajnokság, a 3. helyért
17.45. Kézilabda, női Európa-bajnokság, döntő
20.00. Darts, PDC-világbajnokság, 4. nap

    Sport 2
10.00: Cselgáncs, Masters, Kanton
13.30: Darts, PDC-világbajnokság, 4. nap
19.00: Amerikaifutball, NFL, Indianapolis Colts-Dallas Cowboys
22.30: Amerikaifutball, NFL, Pittsburgh Steelers-New England Patriots

    Eurosport 1
9.45: Alpesi sí, világkupa, Alta Badia, férfi óriás-műlesiklás, 1. futam
11.00: Sílövészet, világkupa, Hochfilzen, női váltó
12.45: Alpesi sí, világkupa, Alta Badia, férfi óriás-műlesiklás, 2. futam
14.00: Síugrás, világkupa, Engelberg
16.00 és 18.00: Szánkó, világkupa, Lake Placid, nők
19.45: Sznúker, skót nyílt bajnokság, döntő

    Eurosport 2
9.30: Sífutás, világkupa, Davos, női 10 km, szabadstílus
11.30: Sífutás, világkupa, Davis, férfi 15 km, szabadstílus
13.45: Sílövészet, világkupa, Hochfilzen, férfi váltó
15.30: Sznúker, skót nyílt bajnokság, döntő

    Digisport 1
12.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Lyon-Monaco
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Fiorentina-Empoli
17.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Cagliari-Napoli
20.10: Labdarúgás, olasz bajnokság, AS Roma-Genoa

    Digisport 2
12.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, SPAL-Chievo
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sampdoria-Parma
17.45: Röplabda, férfi MEVZA Kupa, Kazincbarcika-Mladost Zagreb
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Marseille-Bordeaux

    Digisport 3
14.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Nimes-Lille
17.00: Labdarúgás, török bajnokság, Besiktas-Trabzonspor

    Spíler1 TV
1.00: Jégkorong, NHL, Washington Capitals-Buffalo Sabres
4.00: Jégkorong, NHL, Vancouver Canucks-Philadelphia Flyers
14.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Southampton-Arsenal
17.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Liverpool-Manchester United
21.00: Jégkorong, NHL, St. Louis Blues-Calgary Flames

    Spíler2 TV
16.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Espanyol-Real Betis
18.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Huesca-Villarreal
20.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Levante-FC Barcelona