Hirdetés


Élő tv-sportközvetítések pénteken, szombat és vasárnap

2018.12.29

A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban.

Hirdetés

A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:


    december 28., péntek:
    ---------------------
    M4 Sport
18.00: Jégkorong, Erste Liga, Dunaújváros-Ferencváros

    Sport 1
13.30 és 20.00: Darts, PDC-világbajnokság, London

    Sport 2
15.00: Jégkorong, Spengler Kupa, Metalurg Magnyitogorszk - KalPa
20.15: Jégkorong, Spengler Kupa, Team Canada - Nürnberg

    Eurosport 1
10.15 és 13.00: Alpesi sí, vk, női óriás-műlesiklás, 1. és 2. futam, Semmering
11.30: Alpesi sí, vk, férfi lesiklás, Bormio

    Digisport 1
18.30: Jégkorong, osztrák bajnokság, Fehérvár AV19-Vienna Capitals

    Digisport 2
18.25: Kosárlabda, férfi Euroliga, Fenerbahce-Real Madrid
20.25: Kosárlabda, férfi Euroliga, Bayern München-Buducsnoszt

    Digisport 3
19.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Panathinaikosz-CSZKA Moszkva


    december 29., szombat:
    ----------------------
    M4 Sport
17.30: Kézilabda, női NB I, Kisvárda-Érd

    Sport 1
13.30 és 20.00: Darts, PDC-világbajnokság, London

    Sport 2
15.00 és 20.15: Jégkorong, Spengler Kupa, középdöntők
23.00: Kosárlabda, NBA, alapszakasz, Milwaukee Bucks-Brooklyn Nets

    Eurosport 1
10.15 és 13.15: Alpesi sí, vk, női műlesiklás, 1. és 2. futam, Semmering
11.30: Alpesi sí, vk, férfi szuperóriás-műlesiklás, Bormio
14.30: Sífutás, vk, szabadstílusú sprint, Toblach
16.15: Síugrás, Négysáncverseny, selejtező, Oberstdorf
18.15 és 19.30: Sílövészet, World Team Challenge, Gelsenkirchen

    Eurosport 2
10.30: Tenisz, Hopman Kupa, Perth

    Digisport 1
12.10: Labdarúgás, olasz bajnokság, Juventus-Sampdoria
14.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Empoli-Internazionale
17.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, SSC Napoli-Bologna
20.10: Labdarúgás, olasz bajnokság, AC Milan-SPAL

    Digisport 2
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Parma-AS Roma

    Spíler1 TV
 1.00: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Columbus Blue Jackets-Toronto Maple Leafs
16.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Tottenham Hotspur-Wolverhampton Wanderers
18.30: Labdarúgás, angol bajnokság, FC Liverpool-Arsenal
22.00: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Winnipeg Jets-Minnesota Wild

    december 30., vasárnap:
    -----------------------
    M4 Sport
15.00: Jégkorong, Erste Liga, UTE-Vienna Capitals
18.00: Kosárlabda, férfi NB I, ZTE-Körmend

    Sport 1
 4.00: Küzdősport, UFC, Jon Jones-Alexander Gustafsson
20.00: Darts, PDC-világbajnokság, elődöntők, London

    Sport 2
15.00: Jégkorong, Spengler Kupa, elődöntő
19.00: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, New England Patriots-New York Jets
22.30: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, Washington Redskins-Philadelphia Eagles

    Eurosport 1
12.30: Sífutás, vk, női szabadstílusú 10 km, Toblach
14.30: Sífutás, vk, férfi szabadstílusú 15 km, Toblach
16.15: Síugrás, Négysáncverseny, Oberstdorf

    Eurosport 2
10.30: Tenisz, Hopman Kupa, Perth

    Digisport 1
 5.00: Tenisz, WTA-torna, Sencsen
17.15: Jégkorong, osztrák bajnokság, Fehérvár AV19-Linz

    Digisport 2
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Lazio-Torino

    Spíler1 TV
 1.00: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Tampa Bay Lightning-Montreal Canadiens
13.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Crystal Palace-Chelsea
15.15: Labdarúgás, angol bajnokság, Southampton-Manchester City
17.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester United-Bournemouth