Hirdetés

Élő tv-sportközvetítések szerdán és csütörtökön (kézilabda, műkorcsolya, röplabda)

2019.01.23

Férfi kézilabda-világbajnokság, műkorcsolya, kosárlabda és még sok minden más.

Hirdetés

A szerdai és csütörtöki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:


január 23., szerda:
    ------------------

    M4 Sport
10.45 és 12.15: Műkorcsolya, Európa-bajnokság, Minszk, női rövidprogram
11.45: Röplabda, a női Európa-bajnokság sorsolása, Isztambul
15.15: Férfi kézilabda-világbajnokság, középdöntő, Tunézia-Egyiptom
17.45: Férfi kézilabda-világbajnokság, középdöntő, Magyarország-Norvégia
20.15: Férfi kézilabda-világbajnokság, középdöntő, Dánia-Svédország

    Sport 1
18.45: Vízilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, Szolnoki Dózsa-Mladost Zagreb

    Eurosport 1
 9.30: Tenisz, Australian Open, Melbourne
17.00: Műkorcsolya, Európa-bajnokság, Minszk, páros rövidprogram

    Eurosport 2
12.30: Műkorcsolya, Európa-bajnokság, Minszk, női rövidprogram

    Digisport 1
17.45: Röplabda, női CEV Kupa, Nyíregyháza-Mulhouse
20.40: Labdarúgás, angol Ligakupa, elődöntő, visszavágó, Burton-Manchester City

    Digisport 2
18.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Nimes-Angers

    január 24., csütörtök:
    ---------------------


    M4 Sport
11.35: Műkorcsolya, Eb, Minszk, férfi rövidprogram
18.00: Kosárlabda, női Euroliga, csoportkör, Sopron Basket-Fenerbahce

    Sport 1
 2.00: Kosárlabda, NBA, Washington Wizards-Golden State Warriors

    Sport 2
17.30: Jégkorong, KHL, Lokomotiv-Slovan

    Eurosport 1
 1.00 és 9.30: Tenisz, Australian Open, Melbourne
14.15: Sílövészet, vk, Antholz, női 7,5 km sprint
17.30: Műkorcsolya, Európa-bajnokság, Minszk, páros kűr

    Eurosport 2
12.45: Műkorcsolya, Eb, Minszk, férfi rövidprogram
21.00: Pályakerékpár, Berlin, hatnapos verseny

    Digisport 1
17.45: Röplabda, női CEV Kupa, nyolcaddöntő, visszavágó, Swietelsky-Békéscsabai RSE - Sm'Aesch Pfeffingen
20.25: Labdarúgás, angol Ligakupa, elődöntő, visszavágó, Chelsea-Tottenham

    Digisport 2
18.25: Kosárlabda, férfi Euroliga, Fenerbahce-Olympiakosz
20.40: Kosárlabda, férfi Euroliga, Olimpia Milano-Zalgiris Kaunas

    Digisport 3
20.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Real Madrid-Anadolu Efes

    Spíler1 TV
 1.30: Jégkorong, NHL, Toronto Maple Leafs-Washington Capitals