Hirdetés

Ezeket a sportközvetítéseket nézhet élőben a tévében a hétvégén

2019.01.11

Ezeket a sportközvetítéseket nézhet élőben a tévében szombaton és vasárnap

Hirdetés

A szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:


  
    január 12., szombat:

    --------------------
    M4 Sport
13.00: Vízilabda, férfi ob 1, UVSE-Debrecen 14.30: Rövidpályás gyorskorcsolya, Európa-bajnokság, döntők, Dordrecht
18.15: Kézilabda, férfi világbajnokság, Berlin, Németország-Brazília
20.30: Kézilabda, férfi világbajnokság, Berlin, Franciaország-Szerbia

    Sport 1
15.30 és 20.00: Darts, BDO-világbajnokság, Frimley Green

    Sport 2
14.45: Labdarúgás, Olasz Kupa, nyolcaddöntő, Lazio-Novara
17.45: Labdarúgás, Olasz Kupa, nyolcaddöntő, Sampdoria-Milan
20.30: Labdarúgás, Olasz Kupa, nyolcaddöntő, Bologna-Juventus
22.45: Amerikaifutball, NFL, rájátszás, főcsoport-elődöntő, Kansas City Chiefs-Indianapolis Colts

    Eurosport 1
 9.00: Tenisz, ATP-torna, Sydney, döntő
12.30: Sílövészet, vk, női 10 km-es üldözéses verseny, Oberhof
13.30: Alpesi sí, vk, férfi óriás-műlesiklás, 2. futam, Adelboden
14.30: Északi összetett, vk, sprint csapatverseny, Val di Fiemme
15.30: Sílövészet, vk, férfi 12,5 km-es üldözéses verseny, Oberhof
16.00: Autósport, Formula-E, Marrákes
21.30: Szabadstílusú sí, vk, női mogul, Calgary

    Eurosport 2
 9.45: Északi összetett, vk, Val di Fiemme
13.15: Sífutás, vk, női szabadstílusú sprint, Drezda
15.00: Szánkó, vk, férfi kettes, 2. futam, Sigulda
16.00: Síugrás, vk, Val di Fiemme
17.45: Szánkó, vk, női 2. futam, Sigulda

    Digisport 1
 3.00: Tenisz, WTA-torna, Hobart, döntő
 7.00: Tenisz, WTA-torna, Sydney, döntő
16.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Amiens-PSG
19.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Nice-Bordeaux

    Digisport 2
19.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Caen-Lille

    Spíler1 TV
13.30: Labdarúgás, angol bajnokság, West Ham United-Arsenal
16.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Brighton-Liverpool
18.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Chelsea-Newcastle United

    Spíler2 TV
16.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valencia-Valladolid
18.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Girona-Alavés
20.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Villarreal-Getafe

    január 13., vasárnap:
    ---------------------
    M4 Sport
13.00: Labdarúgás, futsal, női NB I, döntő
14.45: Rövidpályás gyorskorcsolya, Európa-bajnokság, döntők, Dordrecht
17.45: Kézilabda, férfi világbajnokság, Koppenhága, Magyarország-Angola
20.30: Kézilabda, férfi világbajnokság, Koppenhága, Svédország-Argentína

    Sport 1
18.00: Darts, BDO-világbajnokság, döntő, Frimley Green
20.45: Labdarúgás, Olasz Kupa, nyolcaddöntő, Napoli-Sassuolo

    Sport 2
 2.00: Amerikaifutball, NFL, rájátszás, főcsoport-elődöntő, Los Angeles Rams-Dallas Cowboys
14.45: Labdarúgás, Olasz Kupa, nyolcaddöntő, Torino-Fiorentina
19.00: Amerikaifutball, NFL, rájátszás, főcsoport-elődöntő, New England Patriots-Los Angeles Chargers
22.30: Amerikaifutball, NFL, rájátszás, főcsoport-elődöntő, New Orleans Saints-Philadelphia Eagles

    Eurosport 1
10.15: Alpesi sí, vk, férfi műlesiklás, 1. futam, Adelboden
11.30: Sílövészet, vk, női váltó, Oberhof
13.15: Alpesi sí, vk, férfi műlesiklás, 2. futam, Adelboden
14.30: Sílövészet, vk, férfi váltó, Oberhof
16.45: Síugrás, vk, Val di Fiemme
19.45: Sznúker, Mesterek Tornája, London

    Eurosport 2
 9.45: Északi összetett, vk, Val di Fiemme
12.30: Sífutás, vk, női szabadstílusú csapatsprint, Drezda
14.00: Sznúker, Mesterek Tornája, London

    Digisport 1
14.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Nantes-Rennes
17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Toulouse-Strasbourg
20.40: Labdarúgás, francia bajnokság, Marseille-AS Monaco

    Digisport 2
17.30: Jégkorong, szlovák bajnokság, MAC Újbuda-Zvolen

    Spíler1 TV
 2.00: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Montreal Canadiens-Colorado Avalanche
15.15: Labdarúgás, angol bajnokság, Everton-Bournemouth
17.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Tottenham Hotspur-Manchester United

    Spíler2 TV
16.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Athletic Bilbao-Sevilla
18.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Barcelona-Eibar
20.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Betis-Real Madrid