Hirdetés


 A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban

2019.02.07

 A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

Hirdetés

 A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:


    február 7., csütörtök:
    ----------------------
    M4 Sport
18.45: Röplabda, férfi NB I, Fino Kaposvár SE-Kecskeméti RC

    Sport 1
20.00: Darts, Premier League, 1. állomás, Newcastle

    Sport 2
19.00: Kézilabda, német bajnokság, Wetzlar-Flensburg

    Eurosport 1
10.15 és 12.30: Alpesi sí, világbajnokság, női és férfi lesiklóedzés, Are
14.00: Kerékpár, Valenciai körverseny, 2. szakasz
17.45 és 22.00: Sílövészet, világkupa, Canmore

    Eurosport 2
10.00: Kerékpár, 6 napos verseny, 1. nap, Melbourne
13.55 és 19.55: Sznúker, World Grand Prix, 4. nap, Cheltenham

    Digisport 1
17.30: Röplabda, női CEV Kupa, negyeddöntő, Swietelsky Békéscsaba-Saint Raphael
20.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Lazio-Empoli

    Digisport 2
18.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Buducnost-Himki Moszkva
20.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Barcelona-Zalgiris Kaunas

    Digisport 3
20.00: Kosárlabda, férfi Euroliga, Makkabi Tel-Aviv - Olimpiakosz

    február 8., péntek:
    -------------------
    M4 Sport
18.00: Kosárlabda, férfi NB I, Falco-DEAC

    Sport 1
18.45: Kézilabda, férfi EHF Kupa, csoportkör, Grundfos Tatabánya-Nexe Nasice
21.30: Labdarúgás, portugál bajnokság, Moreirense-FC Porto

    Sport 2
20.30: Labdarúgás, német bajnokság, Mainz-Leverkusen

    Eurosport 1
10.45 és 16.00: Alpesi sí, világbajnokság, női kombináció, Are
12.30: Alpesi sí, világbajnokság, férfi lesiklóedzés, Are
14.30: Kerékpár, Valenciai körverseny, 3. szakasz
17.45: Síugrás, vk, selejtező, Lahti
19.55: Sznúker, World Grand Prix, elődöntő, Cheltenham

    Eurosport 2
 9.00: Kerékpár, 6 napos verseny, 2. nap, Melbourne
13.55: Sznúker, World Grand Prix, negyeddöntő, Cheltenham

    Digisport 1
17.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, CSZKA Moszkva-Real Madrid
20.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Chievo-AS Roma

    Digisport 2
20.40: Labdarúgás, francia bajnokság, Dijon-Marseille

    Digisport 3
18.25: Labdarúgás, török bajnokság, Kayserispor-Fenerbahce
20.40: Kosárlabda, férfi Euroliga, Olimpia Milano-Darüssafaka

    Spíler1 TV
 3.00: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Calgary Flames-San Jose Sharks

    Spíler2 TV
20.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Valladolid-Villarreal