Hirdetés

A szerdai és csütörtöki élő sportközvetítések a hazai tévékben

2019.02.13

A szerdai és csütörtöki élő sportközvetítések a hazai televíziókban

Hirdetés

A szerdai és csütörtöki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:


    február 13., szerda:
    --------------------
    M4 Sport
17.45: Kézilabda, női Magyar Kupa, negyeddöntő, Vác-Ferencváros
20.45: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, 1. mérkőzés, Ajax-Real Madrid

    Sport 1
19.00: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, Flensburg-Celje

    Sport 2
11.00 és 19.30: Tenisz, ATP-torna, Rotterdam

    Eurosport 1
11.00, 13.45 és 19.45: Sznúker, Welsh Open, Cardiff

    Digisport 1
17.45: Kosárlabda, női Európa Kupa, első negyeddöntő, 1. mérkőzés, Szekszárd-Girona
19.50: Tenisz, WTA-torna, Doha

    Digisport 2
13.30: Tenisz, WTA-torna, Doha
18.45: Jégkorong, szlovák Extraliga, MAC Újbuda-Nitra

    Digisport 3
18.30: Tenisz, WTA-torna, Doha
18.55: Labdarúgás, francia bajnokság, St. Étienne-Strasbourg

    Spíler2 TV
21.00: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, 1. mérkőzés, Tottenham Hotspur-Borussia Dortmund


    február 14., csütörtök:
    --------------------
    M4 Sport
17.45: Kosárlabda, női Euroliga, csoportkör, Sopron Basket-Hatay
19.45: M4 Sport - Az Év Sportolója gála (Nemzeti Színház)

    Sport 1
17.45: Kézilabda, férfi EHF Kupa, csoportkör, Balatonfüred-Füchse Berlin
20.45: Labdarúgás, Európa-liga, a 16 közé jutásért, 1. mérkőzés, Malmö-Chelsea

    Sport 2
11.00: Tenisz, ATP-torna, Rotterdam
17.00: Jégkorong, KHL, alapszakasz, Nyeftehimik-Szibir
20.00: Darts, Premier League, Glasgow

    Eurosport 1
11.00 és 20.30: Sznúker, Welsh Open, Cardiff
14.00 és 17.30: Alpesi sí, világbajnokság, Are, női óriás-műlesiklás
19.00: Sílövészet, világkupa, női 7,5 km sprint, Soldier Hollow

    Eurosport 1
13.45: Sznúker, Welsh Open, Cardiff

    Digisport 1
13.30: Tenisz, WTA-torna, Doha
18.40: Labdarúgás, Európa-liga, a 16 közé jutásért, 1. mérkőzés, Lazio-Sevilla
20.55: Labdarúgás, Európa-liga, a 16 közé jutásért, 1. mérkőzés, Zürich-Napoli

    Digisport 2
18.50: Labdarúgás, Európa-liga, a 16 közé jutásért, 1. mérkőzés, BATE-Arsenal
20.55: Labdarúgás, Európa-liga, a 16 közé jutásért, 1. mérkőzés, Celtic-Valencia

    Digisport 3
18.50: Labdarúgás, Európa-liga, a 16 közé jutásért, 1. mérkőzés, Rapid Wien-Internazionale
20.55: Labdarúgás, Európa-liga, a 16 közé jutásért, 1. mérkőzés, Sahtar-Frankfurt

    Spíler1 TV
 2.00: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Pittsburgh Penguins-Edmonton Oilers