A fontosabb hétvégi hazai sportesemények (március 2-3.)

A fontosabb hétvégi hazai sportesemények:


    március 2., szombat:
    --------------------


    Asztalitenisz
    Országos bajnokság, Ormai László Csarnok (Marczibányi tér) 10.00 - női és férfi egyes selejtező, főtábla a legjobb nyolcig

    Atlétika
    Téli dobó magyar bajnokság (kalapácsvetés, diszkoszvetés, gerelyhajítás), Szombathely, 14.00

    Íjászat
    Pályaíjász ob, Győrújbarát

    Jégkorong
    Szlovák liga (Tipsport), a rájátszásba jutásért, 2. mérkőzés:
DVTK Jegesmedvék-MAC Újbuda 18.00

    Kerékpár
    DownMall - kerékpáros akadályverseny, Árkád üzletközpont (Örs vezér tere 25/A, 1106), 13.00

    Kézilabda
    Női Bajnokok Ligája, középdöntő, 5. forduló, 2. csoport:
Győri Audi ETO KC - FTC-Rail Cargo Hungaria 19.30
    Férfi NB I:
HE-DO B. Braun Gyöngyös - Csurgói KK 18.00
Dabasi KC-Ceglédi KKSE 18.00

    Kosárlabda
    Férfi NB I
DEAC-Szolnoki Olaj KK 18.00
Atomerőmű SE-Sopron KC 18.00
Zalakerámia ZTE KK-Kaposvári KK 18.00
Alba Fehérvár - Falco-Vulcano Energia KC Szombathely 18.00
Serco-TF-BP - Egis Körmend 18.30
    Killik László női Magyar Kupa, Győr, helyosztók: 
a 3. helyért 14.30, döntő 17.05

    Labdarúgás
    OTP Bank Liga, 23. forduló:
Puskás Akadémia FC-Debreceni VSC 17.00
Újpest FC-MTK Budapest 17.00 
Budapest Honvéd-Szombathelyi Haladás, Új Hidegkuti Nándor Stadion 17.00
MOL Vidi FC-Kisvárda Master Good 17.00
Mezőkövesd Zsóry FC-Paksi FC 17.00
Ferencváros-Diósgyőri VTK 19.30

    Röplabda
    Női Extraliga, alapszakasz:
Hungast-Haladás - Fatum Nyíregyháza 18.00
UTE-Jászberény VT 18.00
Vasas Óbuda - Swietelsky-Békéscsabai RSE 18.00

    Szabadidősport
    Szenior Életmódváltó Nap a Budapest 2019 Európa Sportfővárosa programsorozat keretében (MOM Sport, Csörsz u. 14-16.) 10.00

    Vízilabda
    E.ON férfi vízilabda ob I, középszakasz, 1. forduló:
    A csoport (felsőház):
ZF-Eger - PannErgy-Miskolci VLC 16.00
FTC-Telekom Waterpolo - Debreceni VSE 17.00
Szolnoki Dózsa - BVSC-Zugló 18.00
A-Híd OSC Újbuda - RacioNet-Honvéd 19.00
    B csoport (alsóház):
Tatabánya-KSI 16.00
UVSE Hunguest Hotels-AVUS Szombathely 17.00
Metalcom Szentes-VasasPlaket 18.00
PVSK-Mecsek Füszért - Kaposvári VK 19.00

    március 3., vasárnap:
    ---------------------


    Asztalitenisz
    Országos bajnokság, Ormai László Csarnok (Marczibányi tér) 10.00 - női és férfi egyes negyeddöntők, elődöntők, döntők (utóbbiak 16.30, illetve 17.15) 

    Íjászat
    Pályaíjász ob, Győrújbarát

    Kézilabda
    Férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, 14. (utolsó) forduló, B csoport:
MOL-Pick Szeged - PPD Zagreb (horvát) 17.00 (+Fotó) 

    Labdarúgás
    Merkantil Bank Liga NB II, 26. forduló:
Budaörs-Vác FC, Tatabánya 14.30
Ceglédi VSE-Balmaz Kamilla Gyógyfürdő 14.30
BSS Monor-Kaposvári Rákóczi, III. ker TVE utánpótlásképző központ 14.30
BFC Siófok-Békéscsaba 1912 Előre 14.30
Aqvital FC Csákvár-WKW ETO FC Győr 14.30
Kazincbarcika-Soroksár SC, Putnok 14.30
Credobus Mosonmagyaróvár-Dorogi FC 14.30
Vasas FC-Nyíregyháza Spartacus FC 16.00
ZTE FC-Duna Aszfalt TVSE 17.00
Gyirmót FC Győr-Budafoki MTE 17.00

    Röplabda
    Férfi Extraliga, alapszakasz:
MAFC-BME - Vegyész RC Kazincbarcika 19.00

Hirdetés