Élő sportközvetítések a hazai tévékben március 14-én és 15-én

2019.03.14

A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban. Március 15-én kezdődik a Forma-1, az Ausztrál Nagydíjjal.

A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:


    március 14., csütörtök:
    -----------------------
    M4 Sport
19.45: Röplabda, férfi Extraliga, Vegyész RC Kazincbarcika-Fino Kaposvár SE

    Sport 1
20.45: Labdarúgás, Európa-liga, nyolcaddöntő, visszavágó, Arsenal-Rennes

    Sport 2
15.00: Jégkorong, KHL, rájátszás, Avtomobiliszt-Szalavat
20.00: Darts, Premier League, 6. állomás, Nottingham

    Eurosport 1
10.15: Alpesi sí, világkupa-döntő, női szuperóriás-műlesiklás, Soldeu
11.30: Alpesi sí, világkupa-döntő, férfi szuperóriás-műlesiklás, Soldeu
15.15: Kerékpár, Párizs-Nizza, 5. szakasz
16.45: Síugrás, világkupa, Trondheim

    Eurosport 2
13.45: Kerékpár, Tirreno-Adriatico, 2. szakasz
16.45: Sílövészet, világbajnokság, vegyesváltó, Östersund

    Digisport 1
 2.00: Tenisz, ATP-torna, Indian Wells
18.40: Labdarúgás, Európa-liga, nyolcaddöntő, visszavágó, Dinamo Kijev-Chelsea
20.55: Labdarúgás, Európa-liga, nyolcaddöntő, visszavágó, Internazionale-Frankfurt

    Digisport 2
 2.00: Tenisz, WTA-torna, Indian Wells
18.50: Labdarúgás, Európa-liga, nyolcaddöntő, visszavágó, Salzburg-Napoli
20.55: Labdarúgás, Európa-liga, nyolcaddöntő, visszavágó, Slavia Praha-Sevilla

    Digisport 3
18.50: Labdarúgás, Európa-liga, nyolcaddöntő, visszavágó, Krasznodar-Valencia
20.55: Labdarúgás, Európa-liga, nyolcaddöntő, visszavágó, Benfica-Dinamo Zagreb

    március 15., péntek:
    --------------------
    M4 Sport

 2.00: Forma-1, Ausztrál Nagydíj, 1. szabadedzés, Melbourne
 6.00: Forma-1, Ausztrál Nagydíj, 2. szabadedzés, Melbourne
12.00: Labdarúgás, a Bajnokok Ligája negyed- és elődöntőjének sorsolása, Nyon
18.00: Vízilabda, férfi Bajnokok Ligája, ZF-Eger - FTC-Telekom

    Sport 1
 1.00: Kosárlabda, NBA, alapszakasz, Toronto Raptors-Los Angeles Lakers
13.00: Labdarúgás, az Európa Liga negyed- és elődöntőjének sorsolása, Nyon
20.15: Labdarúgás, német bajnokság, Mönchengladbach-Freiburg

    Sport 2
13.00: Cselgáncs, Grand Slam-verseny, 1. nap, Jekatyerinburg
21.30: Labdarúgás, portugál bajnokság, Sproting CP-Santa Clara

    Eurosport 1
12.00: Labdarúgás, a Bajnokok Ligája negyed- és elődöntőjének sorsolása, Nyon
13.00: Labdarúgás, az Európa Liga negyed- és elődöntőjének sorsolása, Nyon
15.15: Kerékpár, Párizs-Nizza, 6. szakasz
17.15: Síugrás, világkupa, selejtező, Vikersund
20.45: Motosrport, World Endurance bajnokság, Sebring

    Eurosport 2
 9.30 és 16.45: Sznúker, Gibraltár Open, 1. nap
12.00: Alpesi sí, világkupa-döntő, csapatverseny, Soldeu
13.45: Kerékpár, Tirreno-Adriatico, 3. szakasz

    Digisport 1
 3.00: Tenisz, ATP-torna, negyeddöntő, Indian Wells
13.00: Labdarúgás, az Európa Liga negyed- és elődöntőjének sorsolása, Nyon
20.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Cagliari-Fiorentina

    Digisport 2
 1.00: Tenisz, WTA-torna, negyeddöntő, Indian Wells
19.00: Tenisz, ATP-torna, negyeddöntő, Indian Wells

    Digisport 3
18.40: Kosárlabda, férfi Euroliga, Fenerbahce-Barcelona
20.40: Labdarúgás, francia bajnokság, Lille-Monaco

    Spíler1 TV
 0.10: Jégkorong, NHL, alapszakasz, New York Islanders-Montreal Canadiens

    Spíler2 TV
11.55: Labdarúgás, a Bajnokok Ligája negyed- és elődöntőjének sorsolása, Nyon