Sportesemények 2019 áprilisában.

Hirdetés

A várható hazai és a jelentősebb, illetve magyar vonatkozású nemzetközi sportesemények áprilisban.


III. 30-7. Férfi curling-világbajnokság, Lethbridge
5-7. Férfi vízilabda Európa Kupa, nyolcas döntő, Zágráb
5-7. Női kézilabda Bajnokok Ligája, negyeddöntő, első mérkőzések
6-7. Férfi kézilabda Magyar Kupa négyes döntő, Debrecen
6-13. Súlyemelő Európa-bajnokság, Batumi
6-15. Olimpiai kvalifikációs koronglövő világkupaverseny, al-Ajn


8-14. Birkózó Európa-bajnokság, Bukarest
9-10. Labdarúgó Bajnokok Ligája, negyeddöntő, első mérkőzések
10./11. Férfi kézilabda Európa-bajnoki selejtező, Oroszország-Magyarország
10-14. Torna Európa-bajnokság, Szczecin
11. Labdarúgó Európa-liga, negyeddöntő, első mérkőzések
12-13. Női vízilabda LEN Kupa, négyes döntő, Kirisi
12-14. Női kézilabda Bajnokok Ligája, negyeddöntő, visszavágók
12-14. Szinkronkorcsolya-világbajnokság, Helsinki
13. Férfi vízilabda Bajnokok Ligája, csoportkör, 11. forduló
13-14. Férfi kézilabda Európa-bajnoki selejtező, Magyarország-Oroszország
13-14. Vivicittá futófesztivál, Budapest
14. Forma-1, Kínai Nagydíj, Sanghaj
14. Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Egyesült Államok Nagydíja, Austin


16-17. Labdarúgó Bajnokok Ligája, negyeddöntő, visszavágók
18. Labdarúgó Európa-liga, negyeddöntő, visszavágók
19-20. Női vízilabda Euroliga, négyes döntő
20-27. Vegyespáros curling-világbajnokság, Stavanger
21-29. Olimpiai kvalifikációs puska, pisztoly világkupaverseny, Peking
21-28. Asztalitenisz egyéni világbajnokság, Budapest


22. Női röplabda Extraliga döntő, 1. mérkőzés
23. Férfi röplabda Extraliga döntő, 1. mérkőzés
22-28. Férfi tenisztorna, Budapest
24. Férfi vízilabda Bajnokok Ligája, csoportkör, 12. forduló
24. Női röplabda Extraliga döntő, 2. mérkőzés
25. Férfi röplabda Extraliga döntő, 2. mérkőzés
25-28. Rali világbajnokság, 5. futam, Argentína
26. Női röplabda Extraliga döntő, 3. mérkőzés
27. Férfi röplabda Extraliga döntő, 3. mérkőzés
27-28. Férfi kézilabda Bajnokok Ligája, negyeddöntő, első mérkőzések
27-28. Duatlon, sprint és vegyes váltó ob, Balatonboglár
27-28. Úszó Bajnokok Ligája, 1. állomás, Hangcsou
28. Gyalogló ob, 20 km, Békéscsaba
28. Atlétikai 10 ezer méteres ob, Budapest
28. Forma-1, Azerbajdzsáni Nagydíj, Baku
28. Női röplabda Extraliga döntő, 4. mérkőzés


29. Férfi röplabda Extraliga döntő, 4. mérkőzés
29-V. 5. Jégkorong, divízió I/A világbajnokság, Asztana
30. Női röplabda Extraliga döntő, 5. mérkőzés
30-V. 1. Labdarúgó Bajnokok Ligája, elődöntő, első mérkőzések