Labdarúgó NBI - A 30. forduló mérkőzései.
A fontosabb hétvégi hazai sportesemények
április 27., szombat:
---------------------
Asztalitenisz
Világbajnokság, Budapest (Hungexpo) - férfi páros, döntő 12.00, női egyes, döntő 13.00, férfi egyes, elődöntő 17.00,
női páros, elődöntő 19.00
Autósport
Túraautó-világkupa (WTCR), Hungaroring 9.00
Duatlon
sprint ob, Balatonboglár
Férfi felkészülési mérkőzés:
Magyarország-Dánia, MAFC Csarnok 15.00
Női felkészülési mérkőzés:
Magyarország-Oroszország, Ludovika Aréna 18.00
Kézilabda
Férfi EHF Kupa, negyeddöntő, első mérkőzés:
Grundfos Tatabánya KC-TTH Holstebro (dán), Győr 16.00
Férfi NB I:
MOL-Pick Szeged - Vecsési SE 18.00
Sport36-Komló - Mezőkövesdi KC 18.00
Csurgói KK - DVTK-Eger 18.00
CYEB Budakalász-Balatonfüredi KSE 18.00
Női NB I:
FTC-Rail Cargo Hungaria - Győri Audi ETO KC 13.00
Alba Fehérvár KC-Dunaújvárosi Kohász KA 17.00
Érd HC-Kisvárda Master Good SE 18.00
Eszterházy SC - EUbility Group-Békéscsabai Előre NKSE 18.00
MTK Budapest-Siófok KC 18.00
Kosárlabda
Női NB I, a 3. helyért, 1. mérkőzés:
ZTE Női Kosárlabda Klub-CMB CARGO UNI Győr 17.00
az 5. helyért, 1. mérkőzés:
Atomerőmű KSC Szekszárd-VBW CEKK Cegléd 18.00
Labdarúgás
OTP Bank Liga, 30. forduló:
Újpest FC-Debreceni VSC 17.00
MOL Vidi FC-Puskás Akadémia FC 17.00
Mezőkövesd Zsóry FC-Diósgyőri VTK 17.00
Paksi FC-MTK Budapest 17.00
Kisvárda Master Good-Szombathelyi Haladás 17.00
Budapest Honvéd-Ferencváros, Új Hidegkuti Nándor Stadion 19.30
Parasport
Para-erőemelő világkupa, Eger 10.30
Rali
Miskolc-rali, az ob 2. futama, Miskolc 7.00
Röplabda
Férfi Extraliga:
döntő, 3. mérkőzés: Vegyész RC Kazincbarcika-LV Sport Pénzügyőr SE 19.00
a 3. helyért, 3. mérkőzés: Kecskeméti RC-Fino Kaposvár SE 18.00
Sakk
Sakk csapatbajnokság, 8., utolsó előtti forduló (Eiffel Palace) 15.00
Tenisz
ATP: Budapest 11.00
Vízilabda
E.ON férfi ob I, középszakasz, 8. (utolsó) forduló:
A csoport (felsőház):
Szolnoki Dózsa -ZF-Eger 16.00
BVSC-Zugló - PannErgy-Miskolci VLC 19.00
A-Híd OSC Újbuda - FTC-Telekom Waterpolo 19.00
RacioNet-Honvéd - Debreceni VSE 19.00
B csoport (alsóház):
KSI-Kaposvári VK 11.45
UVSE Hunguest Hotels-Metalcom Szentes 13.15
AVUS Szombathely-VasasPlaket 16.00
Tatabánya - PVSK-Mecsek Füszért 17.30
Női ob I, a 3. helyért, első mérkőzés:
BVSC-Zugló - FTC-Telekom 17.00
az 5. helyért, első mérkőzés:
ZF-Eger - Hungerit Szentes 18.00
Az április 28-i, vasárnapi sportesemények: