Hirdetés

A fontosabb hétvégi sportesemények április 27-28.

2019.04.27

Labdarúgó NBI - A 30. forduló mérkőzései.

Hirdetés

A fontosabb hétvégi hazai sportesemények


    április 27., szombat:
    ---------------------


    Asztalitenisz
    Világbajnokság, Budapest (Hungexpo) - férfi páros, döntő 12.00, női egyes, döntő 13.00, férfi egyes, elődöntő 17.00,
női páros, elődöntő 19.00

    Autósport
    Túraautó-világkupa (WTCR), Hungaroring 9.00

    Duatlon
    sprint ob, Balatonboglár

    Férfi felkészülési mérkőzés:
Magyarország-Dánia, MAFC Csarnok 15.00
    Női felkészülési mérkőzés:
Magyarország-Oroszország, Ludovika Aréna 18.00

    Kézilabda
    Férfi EHF Kupa, negyeddöntő, első mérkőzés:
Grundfos Tatabánya KC-TTH Holstebro (dán), Győr 16.00
    Férfi NB I:
MOL-Pick Szeged - Vecsési SE 18.00
Sport36-Komló - Mezőkövesdi KC 18.00
Csurgói KK - DVTK-Eger 18.00
CYEB Budakalász-Balatonfüredi KSE 18.00
    Női NB I:
FTC-Rail Cargo Hungaria - Győri Audi ETO KC 13.00
Alba Fehérvár KC-Dunaújvárosi Kohász KA 17.00
Érd HC-Kisvárda Master Good SE 18.00
Eszterházy SC - EUbility Group-Békéscsabai Előre NKSE 18.00
MTK Budapest-Siófok KC 18.00

    Kosárlabda
    Női NB I, a 3. helyért, 1. mérkőzés:
ZTE Női Kosárlabda Klub-CMB CARGO UNI Győr 17.00
    az 5. helyért, 1. mérkőzés:
Atomerőmű KSC Szekszárd-VBW CEKK Cegléd 18.00

    Labdarúgás
    OTP Bank Liga, 30. forduló:

Újpest FC-Debreceni VSC 17.00
MOL Vidi FC-Puskás Akadémia FC 17.00
Mezőkövesd Zsóry FC-Diósgyőri VTK 17.00
Paksi FC-MTK Budapest 17.00
Kisvárda Master Good-Szombathelyi Haladás 17.00
Budapest Honvéd-Ferencváros, Új Hidegkuti Nándor Stadion 19.30

    Parasport
    Para-erőemelő világkupa, Eger 10.30

    Rali
    Miskolc-rali, az ob 2. futama, Miskolc 7.00

    Röplabda
    Férfi Extraliga:
döntő, 3. mérkőzés: Vegyész RC Kazincbarcika-LV Sport Pénzügyőr SE 19.00
a 3. helyért, 3. mérkőzés: Kecskeméti RC-Fino Kaposvár SE 18.00

    Sakk
    Sakk csapatbajnokság, 8., utolsó előtti forduló (Eiffel Palace) 15.00

    Tenisz
    ATP: Budapest 11.00


    Vízilabda
    E.ON férfi ob I, középszakasz, 8. (utolsó) forduló:
    A csoport (felsőház):
Szolnoki Dózsa -ZF-Eger 16.00
BVSC-Zugló - PannErgy-Miskolci VLC 19.00
A-Híd OSC Újbuda - FTC-Telekom Waterpolo 19.00
RacioNet-Honvéd - Debreceni VSE 19.00
    B csoport (alsóház):
KSI-Kaposvári VK 11.45
UVSE Hunguest Hotels-Metalcom Szentes 13.15
AVUS Szombathely-VasasPlaket 16.00
Tatabánya - PVSK-Mecsek Füszért 17.30
    Női ob I, a 3. helyért, első mérkőzés:
BVSC-Zugló - FTC-Telekom 17.00
    az 5. helyért, első mérkőzés:
ZF-Eger - Hungerit Szentes 18.00

Az április 28-i, vasárnapi sportesemények:

Még nincs vége! A cikk folytatódik a következő oldalon.